Hayatta Bir Yerlere Gelseniz Paranız Malınız Mülkünüz Herşeyiniz Olsa Geldiğiniz Yeri Unutur musunuz ?

Biraz Ağır Bir Soru Ama Dürüst Cevaplar Bekliyorum :) Bana Gelince Ben Hiçbir Zaman Geldiğim Yeri Unutmadım

Buda Benim Sözüm :

Dünyanın En Yüce Tahtına da Çıksanız Oturacağınız Yer Kendi Kıçınızın Üstüdür...

Friedrich Nietzche

0|0
19|16

En İyi Kız Görüşü

• unutmam ... kibirli biri olacaksam ıyı yerlere gelmeyeyım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• nasil insan iyiyken kötü duruma düstugunde iyi günlerini unutup isyan ediyorsa bence kötu gununude unutur

0|2
    0|0
  • Benimde yapmaktan en çok korktuğum şey bu çünkü o duruma gelecek bir yapım var.Sebepleri derin.Bunun için her zaman çabalıyorum.Bazen arada kaçıyor ama çabalıyorum.Çünkü ne kadar yüksekten uçarsam düştüğümde o kadar canım acır.Buna gerçekten inanıyorum.

0|1
    0|0
  • unutmam çünkü küçükken şimdiki imkanlarım yoktu hala hatırlıyorum doğru düzgün bir kız çocuğu kıyafetimin olmadığını hep erkek kuzenlerimin kıyfetlerini giyiyodum hala üzülüyorum hiç elbisem olmadığı için kısacası unutmadım unutmam :D

0|2
    0|0
  • Korktuğum şeylerden biridir, bu yüzden sürekli hatırlatırım kendime. Sadece parasal değil sosyal açıdan da olabilir bu.

0|1
    0|0
  • asla unutmam geldiğim yeri tabiki de, o yere gelmemi sağlayan bile o yaşadığım geçmişimdir zaten.

0|1
    0|0
  • ben hiçbişeyi unutmam onuda unutcagımı sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Unutmayan insan olursa şapka çıkartırım ben ona ben geldiğim yeri de olduğum insanı da unuttum bir ara , sonra da mübarek nietzche nin de dediği gibi kıçımın üstüne oturdum bir güzel , iyi ki oturmuşum ancak böyle hatırlayabildim çünkü geldiğim yeri

0|1
    0|0
  • valla kimse yalan söylemesin unutur çoğu kişi :D

0|1
    0|0
  • Tilki misali..En kötüsünden düşünürüm unutmam

0|1
    0|0
  • hayırrrr unutmam tabikide

0|1
    0|0
  • sacmalamaaa tabikideee:D:D

0|1
    0|0
  • Asla unutmam

0|1
    0|0
  • arada sırada hatırlarım sonra tüm bunların daha önceden olmuş olmasını dilerim. :)

0|1
    0|0
  • Unuturum :D

0|1
    0|0
  • unutmamak lazım.

0|1
    0|0
  • şuan ki geldiğim yer öyle bir yer ki, istesemde unutmamam çünki yalın ayak başardım, kanseri yendim...

0|1
    0|0
  • Unutmam

Unutmamak ve bozulmamak için çaba gösteririm

0|1
    0|0
  • unutmam tabiki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eger bir yerlere gelip gecmisimi unutacak, rabbımı unutacak ve gozunu para hırsı burumus bir zuppe olacaksam varsın culsuzun biri olaym.

0|1
    0|0
  • yaşamadan bilinmez

0|1
    0|0
  • ben unuturum ailemede unuttururum.. onlarıda yanıma alarak yeni bir başlangıç yaparım. ama soru yanlış eskileri unuturmusun demen lazım geldiğim yer zaten zenginlik ;)

0|1
    0|0
    • Soru doğru sen işine geldiği gibi okumuşsun sadece

Teşekkürler

• Unutmam Çünkü malı verende alanda Hak Tealadır verdiği gibi almasını da bilir.

Mevlana'nın şu sözü güzeldir.

Ya Olduğun Gibi Görün Yada Göründüğün Gibi Ol

İnsan geldiği yeri unutmamalı ki bir gün tekrar oraya gittiğin de yabancılık çekmesin

0|1
    0|0
  • Unutmam

unutmak insanın kendisine attıgı en buyuk kazıktır.

0|1
    0|0
  • geçmişi unutursan gelcekten koparsın

0|1
    0|0
  • unutmak mümkün değil o eski yamanı hep hatırlardım :)

THE END...

0|1
    0|0
  • ne oldum değil ne olacağım derim hep!

0|1
    0|0
  • Asla Unutmam...

0|1
    0|0
  • doğru unutmamamız lazım ama çoğu unutuyor

0|1
    0|0
  • unutmam.unutamam.insan acı çektiği yeri nasıl unutabilir.

0|1
    0|0
  • Soru güzel :) Unutmam heralde

0|1
    0|0
  • unutmadım, unutmayacağım da.

0|1
    0|0
  • kendimden geçtiğim oluyor :DD

0|1
    0|0
  • yaşadımı unutmam ama eski çevremi silerim hemen çünkü çok acı çektim onlar yüzünden :(

0|1
    0|0
  • unutmayanın aklıyla sorunu vardır la param olsa 5 dk daha şu evde durmam direk hawai adalarına

0|1
    0|0
Yükleniyor...