Dünyadaki bütün karmaşa ve savaşların sizce nedenleri nelerdir?

Dünyadaki bütün karmaşa ve savaşların sizce nedenleri nelerdir?

Cevaplar için teşekkür ettim.

0|0
12|20

En İyi Kız Görüşü

• bazı kendini güçlü sanan ki insanlar içinde öyle olabilir ama asıl güçlünün sabredip beklediğini unutan içlerinde insanlığın ve vicdanın ölmüş olduğu para hırsının bürüdüğü katılaşan kalpler yüzünden...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 20

• tek nedeni var o da israil.

0|1
    0|0
  • İnsan oldukça zulüm olacaktır.

Zulüm oldukça mazlum olacaktır.

Mazlum oldukça savaş olacaktır.

1|1
    0|0
  • tek neden var abd dir.dünyanın en güçlü ülkesidir.bu gücünü sürdürebilmek için diğer ülkelerin gelişmesine çomak sokmaktatır.bütün ülkelerin mit leri abd ye çalışmaktadır.böylelikle istediği ülkeyi istediği anda karıştıravbilmektedir.saddamın öldürülmesiyle kürdüstanda resmen kurulmuşur.ırakı baştan sonra inşa ettiler.ben kaç yıl önce arkadaşlara dedim.kimse inanmadı bana pkk düzenli orduya geçecek ırak yakın bir zamanda güçlenecek.kürdüstan=ırak olacak ve türkiyeyle savaşa girecek.türkiyedede zaten orduyu güçsüzleştirdilerki türkiyenin savaşı kaybetmesi kesinleşsin.neyse konu nerden nereye geldi

0|1
    2|0
  • Önce ihtiyaçlar nedeniyle birbirimize girdik. Tarım devrimi ardından hep daha fazlasını istedik, güç istedik. Bu arada dinler için birbirimizi öldürdük. Ardından sanayi devrimi geldi bu yeni gelişimeye göre makine insandan daha değerliydi, ilk çıkma olarak insanlığın emrindeki makineler zamanla tam tersine döndü artık insanlar makineler için yaşıyordu ve bu makinelerin beslenmesi gerekiyordu...

0|1
    0|0
  • [S]en bile bil-

[E]mezsen,

[K]im bilecek

[S]okrates.

1|1
    1|0
  • Güç,para

2|1
    0|0
  • Ben kendi iç dünyamdaki savaşın sebebini bilmiyorken dünyadakileri anlamaya çalışmak doğru olmaz =)

0|1
    0|0
  • bu dünyayı geç bütün kainatın herşeyin gerçek sahibinin sadece ve sadece YÜCE ALLAH olduğunu kavrayabilirse bazıları savaşlarda, anlamsız hırslarda sona erecek kanaatindeyim!

0|1
    0|0
  • Tamamen hırs ve para

0|1
    0|0
  • ülkelerin bulundukları bölgede her açıdan hakimiyeti eline almak istemesi :)

THE END...

0|1
    0|0
  • İsrail'in Büyük İsrail Devleti kurma inancı. Yani Yahudilerin dini inançları...

0|1
    0|0
  • mal ve para hırsı

0|1
    0|0
  • Çıkar,para,şeytani düşmanlıklar düşünceler.

0|1
    0|0
  • bas sebebi mangir sonra guc

0|1
    0|0
  • islamın tam anlamıyla yaşanmaması.

0|1
    0|0
  • Hakimiyet duygusu

0|1
    0|0
  • hayat hayat hayat.

0|1
    0|0
  • suclusu sensın

0|0
    0|0
  • siyonizm istediği büyük orta doğu projesidir yeni dünya düzeni latince novus ordo seclorum

0|1
    0|0
  • savaş sebepleri hakkında bir çok sebebi niyet sayılabilr

ama başlıca sebep din savaşlarıdır özelliklede ehli Müslümlerin

doymak bilmez dünyevi ihtiyaçlarını karşılama isteği..

başka ülkeleri bilemem bizdeki insanlardaki karmaşa özüne dönme ya da arama karmaşası

çoğunlukla

0|1
    0|0
Yükleniyor...