Yeni yazacağım romanımın ismi karar veremedim

arkadaşlar ben yazarım kitap kurdu arkadaşlarımız varsa beni tanırlar.neyse konumuza değinirsek yazacağım yeni romanım'ın ismine karar veremedim konusu herşeyi tamam sadece isim vermesi kaldı eğer ismi bulursam doğan kitab'a yetiştireceğim ve 2 gun zamanım kaldı yardım edermisiniz? kitabın konusu herşeyini kaybetmiş bir kızın hayatta kalma hikayesini anlatmakta.

bu arada neden gizli sorduğuma gelirsem daha yayın evinde kitap bastırmadan söylemek yasak o yüzden.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Düşleriyle bütünleşen kız

Gerçeği avuçlarına dolamak

Hayat şans mı rota mı

Zor kız

Düşsende yıkılma

Uyan

Sanırım bu kadar yeterli .

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir yazarsın kitap yazdın ama isim bulamadın :)) enteresan :)) tamam yine de isim babası ben olayım ozaman.. Tüm kaybetmişliklerim ve ben matilda. Kızın adını da koymuş oldum ama :))

0|1
    1|0
    • isim bulamadım değil karar veremedim.

• ben olsam okadar ugrasıp kıtap yazsam para teklıf etseler bıle ısmını baskasına koydurmazdım ılla kendım koyardım. onerdıgım ısım nasıl begenmedıysen baska soylerım :) begenene kadar :)

• Valla lisans düzeyinde tahsilim olsa da ben o konularda cin ali ve berber fil düzeyinde kaldığım için yardımcı olamayacağım ama muhabbet dersen o konuda roman yazarım..

0|0
    0|0
  • Merhaba öncelikle bende ilerde yazar olmak istiyorum bu konu hakkında şu içerisinde şunlar aklıma geldi belki içlerinde tam istedeğim birini bulamaya bilirsin ama bulmak istediğin ismi bulmanda belki yardımcı olabilirler şimdiden hayırlı olsun... Başarılar...

İnsan Hayalleri ile yaşar hayallerin bittiği yerde gerçek hayat başlar

hayat acı gerçeklerle doludur

Sıfırdan hayata tutunmak

Her filmin ya da senaryonun bir başlangıcı vardır

Hayatımdan kayıp gidenler

0|0
    1|0
  • yokluğun çığlığı

0|0
    0|0
  • Yoklukta kız veya yokluktaki bolluk :D saçma oldu sanki :)

0|0
    1|0
    • evet biraz öyle oldu :)

• hiç beceremem böyle şeyleri ama biraz ıkınırsam güzel şeyler çıkabilir :D kaybedilen güzellik

Kızlar Ne Diyor 3

• Kayıp kalkış- hayatta kal- yitik hayat - kaybedilenlerle devam felan olabilir mi çok okurum yazarım ama ad :-( bulamadım sanki

0|0
    1|0
    • Hayata İnat Gülümse Diye Düşünüyorum Ama Karar veremedim.

• Hayat kaybettirmez aslında bazı şeyleri hayata inat mı demiliyz ki yaşantına rağmen gülümse hem dikkat çekici olabilir

• Omzumdaki kartanesi

0|0
    0|0
  • Anka'nın ruhu.Anka kuşunun küllerinden yeniden doğduğuna inanılır bilirsin.Neden bilmiyorum direk aklıma bu geldi :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...