Hayalinizdeki "EVİ" Anlatırmısınız Nasıl Biryerde Oturmak İsterseniz???

benim hayalimdeki ev müstakil olsun içinde kocaman bir bahçesi olsun ve meyva ağaçları olsun her yerde bide deniz manzaralı olursa hiç dışarı bile çıkmam herhalde ya sizinkii?

0|0
27|33

En İyi Erkek Görüşü

• 1|0
    1|1
    • müthiş bayıldım harika mükemmel fantastik şahane aklıma bukadar geldi nolur gidersen benide götür karların içine gömülmek istiyorum :)))

• lütfen sonata bu burak la bizim hayalimiz sen bşka hayaller kur daha güzeli senin olsun inşallah:)))

• :):):):) ayneen

Erkekler Ne Diyor 32

• 0|1
    0|0
  • durun hayalimi anlatayım evimin yatak odası kırmızıya boyayıcam hiç öyle lamba falan olmuycak sadece loş spotlar ve mumlar olucak yatağın başlığını yasladığın duvara komple eyfel kulesi yine resme yansıyan loş ışıklar kendi çalışma odam falan olursa da kendime özel odam olursa bir duvarda komple ATA'MIN fotoğrafını diğer bir duvara da projeksiyon perde ve sinema köşesi ses sistemi 10 numara hallerim var daha :D

1|0
    0|0
  • karedenızde yemyesıl dagın tepesınde... Aşagısı denız , arkan orman, tek karım ve ben, bırde bır bebek

sabah manzaraya karsı bır puro yakmak ve gece yıldızları seyretmek... Paranın onemını yıtırdıgı bır yer ışte.. Sadece gercek duygular olsun

0|0
    0|0
    • burda romantik bir erkek varmışşş :)))

• cıkacak cıkacak emın ol sen :)

• teşekkürler içimi rahatlattın biraz :)))

• gözünü seveyim hayal kuruyosun bahçeli denzi manzaralı ev istiyosun hayal gücünü biraz daha zorla nasılsa hayal değilmi garajda şöle böle arabalar olsun 60 yatak odası 110 banyosu olsun evde bana hizmet edecek 20 kişi olsun yaz da yaz :)

1|0
    0|0
    • sanane kardeşim bu benim hayalim kimseye yorum yapmak düşmez sen ne istiyorsan yaz

• bak bakalım daha önce hiç terslemişyim birini demekki yorumunda bişey varki buna gerek gördüm

• ne varmışki hakaret mi ettim sana kötü bişeymi dedim sövüp saydım mı hiçbiri yok

• Nereden dışarıya baksam o güzel! deniz, bahar kokusunu içime çekebileceğim şehirin gürültüsünden uzakta bir yayla evi veya ustakil bir ev tercih edebilirim.

0|0
    0|0
  • İzmir Kordonda olmasını çok isterim.teras kat ::)

0|0
    0|0
  • şehirlerden çok uzak yeşillikler içinde teknolojinin hiç olmadığı deniz kıyısında bir yalı :)

THE END...

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • manhattan , NYC :)) bir rezidansta en az 30. katta 1+1 , çok güzel bir dekorasiyon wallstreet'e yakın , Salon ve yatak odası boydan boya cam olsun amerikan mutfaklı şeker gibi ev

0|0
    0|0
  • aşk olsun huzur mutluluk olsun gece kondu olsun nerde oturduğun önemli değil nasıl oturduğun önemli boş hayaller insanı boşlukta bırakır

0|0
    0|0
  • evim olsun benim olsun yeter bu ne ya kira ödemekten anam ağladı

0|0
    0|0
  • içinde sevdiğim kadın olsun gerisine bkarız

0|0
    0|0
  • oh oh oh masallah ;)

90 m2 lik bir yer 5m lik bahce 2 tavuk 2 horoz yeter bana

0|0
    0|0
  • kısa ve öz,DATÇA MERKEZ.

1|0
    0|0
  • Bodrum evi olsunn kiremit çatılı beyaz ve mavi pencere kapısı olan..mandalina bahçesinin tam ortasında bir ev

0|0
    0|0
  • Kimsenin olmadığı huzurlu bir yer olsun. 10 15 tanede cariyem olsun yemek içmek sınırsız olsun oh keyfim gıcır

0|0
    0|0
  • böyle her taraf pofuduk olsun, istediğim müzikleri hissedip anında çalan bir müzik seti falan olsun, köşede bir şömine, bir tane kedicik, karımmm 2 kızım ve ben marshmellow yiyoruz ^_^

0|0
    0|0
    • niye hayallerimizi herkese anlattın şimdi bu kadar derine girmeye ne gerek vardı:))))

• iyi hadi yedim bende bu seferlik :P :)))) naptın günün nasıl geçti :)

• ben marshmellow yicem elinden:)) günüm sen gelene kadar sıkıcıydı şimdi mutluyum ama neden özelimizi burada konuşuyorzki herkesin ortasında:))

• Bahçesi olan müstakil bir ev, kapısında da dostum diyebileceğim bir köpek.

0|0
    0|0
  • Ooooo çok detaylı olur çizer yaparım ;)

0|0
    0|0
  • Benim hayallerim depreme dayanıklı değil (:

1|0
    0|0
  • dınlemek ıster msn :D

0|0
    0|0
  • Karavanla nerede durursam orası evim olsun ^^

0|0
    0|0
    • muhteşem bende hep hayalini kurarım ilerde emekli olmuşum konforlu bir karavan istediğim yerde kalcam kafam rahat :)

• doğru diyorsun hem tek de çekilmez kafa dengi biriyle çok daha güzel olurdu sanırım ^^

• kesin daha güzel olurdu :) inşallah olur hayalde kalmaz :))

• Alabildiğine kalabalık bir cadde üzerindeki küçük bir ev

0|0
    0|0
  • Küçük olsun. Mümkünse şehir hayatından uzak oksun. Müstakil olsun.

0|0
    0|0
  • bir zamanlar hayal kurdugumuz, evde simdi cok mutlu oturmaktayiz...

tesekkurler yuce ALLAH'im

0|0
    0|0
  • Mutlu ve huzurlu bir yuvam olsun tek odalı olsun

0|0
    0|0
  • şu an oturduğum ev ...

0|0
    0|0
  • yenimahallede teras kat ohh miss

0|0
    0|0
  • 3 oda 1 salon, 6 çocuk 1 hatun :) hayalimdeki ev :)

0|0
    0|1
  • hayalindeki ve hayalimdeki evde yaşıyorum. evimde huzur buluyorum gerçekten zevkin çok iyi, umarım sen daha güzelinde oturursun :)

0|0
    0|0
    • çok merak ettim bir gün davet edersen gelirim hayalimdeki evi gerçekte görmüş olurum bu sayade:)

• Sana soz sen gelene kadar idare etcem :) iyi aksamlar guzel insan, hoscakaal :)

• hoşçakal:)

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 27

• link

iç tasarımı da :

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hayalimdeki evde yaşıyorum zaten çok şükür.

0|1
    0|0
  • Hayalimde eski de olsa mustakil, bahceli bir evde oturmak vardı, villada oturuyorum.Hayalimde köyün birinde kalmak, sabah kus sesleriyle uyanmak vardı, arka tarafım orman, on taraf deniz. Hayal kurarken detayları atlamamak lazımmıs.

0|0
    0|0
  • Hayalimdeki ev:

Şehirden uzakta, yemyeşil bir kırsalda, yanında dere akıyor. Minicik, kutu gibi bir ev.

Kocaman bir bahçesi var, bahçenin bir tarafı çiçeklerle dolu, diğer tarafı sebze ve meyve.

Ve hayvancıklarımı da unutmamalı.

O bahçede sallanan güzel bir sandalye olacak. Oturacağım dereye doğru bolca kitap okuyacağım.

Sonra o güzellikleri resmedeceğim.

O bahçede güzel kahvaltılar edeceğim. Hayatı yaşayacağım. Güneşi kucaklayacağım..

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sahil kasabasinda meyva agaclari olan sirin kücük bir ev oturmak isterim

0|0
    0|0
  • Villa gibi olsun bol yeşillikli bahçesi ve havuzu olsun en önemlisi de iyi ve güvenilir komsularm olsun

0|0
    0|1
  • link Tam olarak bu =)

0|0
    0|0
  • yağmur ormanlarında yemyeşil olsun havası temiz her şey doğal olsun en önemliisi yanımda sevdiğim olsun

0|0
    0|0
  • Mor olsun

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ormanın içinde tahtadan karşısında şelalesi olan sadece kuş ve sus seslerini duyabilceğim çatı katındaki odanın penceresinden bıkmadan bakabilceğim bir ev isterdim

0|0
    0|0
  • içinde eşim ben inş. bir bebeğimiz olsun neresi olursa bana uyar yeterki huzurumuz olsun :)

0|1
    0|0
  • Sevdiklerim ile mutlu ve sağlıklı huzurlu bir hayat sürebileceğim her ev bana en güzeldir ki :)

0|0
    0|0
  • küçük bir kapısı bahceye acılan.

mustakıl.

bahcede cicekler ve agaclar.

birde guzel sohbetler etmek ıcın kucuk bı masa anılarımızı paylasacagımız.

0|0
    0|0
  • küçük ve sevimli ev :D

0|0
    0|0
  • link tam da böyle bir akdeniz evi olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • hayalimdeki evi anlatsam mimarlar kıskanır ya. dekorunu bile yaptım :S

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • O meyva değil meyve. Bir apartman dairesi olsun küçük olsun

0|0
    0|1
  • Şehir hayatından uzak olsun yeter bana

0|1
    0|0
  • evim hayalindekine çok yakın.. benim manzaramda deniz değil göl var..

0|0
    0|0
  • benim hayalimdeki ev müstakil sessiz bir yerde böle bahçeli güzel bir yerde

0|0
    0|0
  • Dubleks bir evim olsun isterdim,deniz manzaralı..<3

0|0
    0|0
  • 2 katlı olsun bahcelı olsun sakın bır yer olsun meyve yetıstırcegım alanım olsun

0|0
    0|0
  • tripsleks ev :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...