Trabzonspor - Fenerbahce Maçı Ne Diyorsunuz ?

link

maç link'i

Şu an maç durdu sizler n düşünüyorsunuz ?

FB Ve Hakemler Soyunma Odasına Girdi Ama Trabzonspor'lular

Saha'da Belki çıkarlar ümidiyle bekliyorlar :D ;)

sizce ceza n olmalı ?

bence saha kapatma ve hükmen malubiyet olmalı ;)

çünkü maç başından beri şiddetli giden bir maç oldu

ve o şiddetinde bir bedeli olmalı bence

Güncellemeler:
MAÇ TATİL EDİLDİİİ

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Ersun Yanal iyi koştu kaçan kovalanır ama merak etmesin biz de güzel bir şekilde yakalayacağız

Ve söyleyeyim Trabzon taraftarını kupa muhabbetinden beri tahrik eden kulüp başkanıdır bu kadar olmaz takımını Avrupa'ya gönderiyorsun başarılı olmasını istiyorsun ama sen takımına transfer yapmak yerine iyi hocalar getirtmek yerine hırsız olarak nitelendirdiğin Aziz Yıldırım'a sürekli laf atma peşindesin işin gücün Aziz olmuş o sanki bıraksa başkanlığı sende istifanı verip futboldan çekileceksin önce kulübünü bu tür şeylerden uzak tutmayı öğren de gel bir de taraftarına biraz eğitim ver

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle futbol olmaz olsun, otobüsler taslaniyor, oyunculara kin kusuluyor futbol böyle birşey değil. Trabzonlularin derdi hep sikeden alınamayan kupadan dolayi denildi yok öyle birşey bizden hep nefret ettiler.

0|1
    0|0
    • hayır alakası yok, zamanında fenere verilmesi gereken ceza verilseydi ve bundan sonraki süreçte fenerli başkanların, futbolcuların yönetim kurulu üyelerinin yaptıklarını yapmasalardı bu noktaya gelmezdi hiç bu konu

• sen anlamiosun orada ali ismail korkmaz gibi birini, ataturkcuyuz derken hukumet diyoruz bu dengesizlik demek istedim. dikkat ettiyden ne oldugumuz belli degili bundan dolayi söyledim. ne yaziyorsam farkindayim ben. ama telefondan hizli yaziordum belki yeterli aciklama yapmadim

• bizim taraftarimiz her zaman belirli seylerin arkasindaydi. hukumetin arkasinda olan bizim adimiza konusmasindan utandigimiz yoneticimizin biri. ama dedigim gibi eger fenerbahçe varsa vurun gitsin klavyenizde şaha kalkin arkaniza bakmayin.

• trabzonlular tam istediğimizi yaptı :)

0|1
    1|0
  • Hanginiz evinize giren hırsıza çay ikram eder? AZ BİLE YAPTIK !

0|0
    2|2
    • yaaa kop git yaaaaa

• Haklısın, karşı çıkamam ki buna ama hak aramak bu değil ki, böyle bir hak arama kendi haksızlığınıza dönüşür. Bu ülkede adelet evet belki yok ama bizden kupanın alınmaması dışında başka bir cezamiz kalmadi. Juventus diyorlar lig düştü, juventus ligteti tüm maclarda şike yapmıştı. Milandan da puan silinmisti biz ayni cezayi playoffda cekmeliydik ama playoff da varsa puan silsen de birsey degismiyor, sonucunda cezamiz kesildi paralar kesildi uefa men cezalari geldi. Kupaniz mi gelmiyor? Bunu TFF

• ya da UEFA dan hesabini isteyin. Futbolcularimizdan degil. Bu bizim oyunumuz olsa, UEFA bizden dolayi kupanizi vermese inan ki aziz yildirim da ceza almazdi o işten de siyirirdi. Umarim kupanız vetilir, siz de artik gözlerinizi acabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 9

• Başta Volkan ve Emenike karaktersizleri olmak üzere maçta çok çirkeflik yaptılar ama Trabzonspor taraftarıda çok salak bir taraftar grubuna sahip 3 seneden beri Trabzonspor Kadiköyde Fenere karşı iyi futbol oynayıp galibiyeti kaçırıyor ama kendi sahasında atak yapmakta bile zorlanıyor resmen Trabzon taraftarı resmen Fenerbahçe´nin ekmeğine yağ sürüyorlar.

0|0
    0|1
    • valla kusura bakma ama daha volkan ısınmaya başladığında sahaya madde atan adamlar biraz daha fazla haklı deme sakınnnn ;)

• sen cimbomlusun galibaaa ?

yaaa susss bu tartışma çoook uzar kim kimin

adam olmadığını biliyor zatenn ;)

• Galibası malibası yok tosun Galatasaraylıyım ben kimin adam olup olmadığınıda evet çok iyi biliyoruz

• İstanbul takımlarını sevmeyen biri olarak yazayım ! trabzonun yaptığı hakketten şerefsizlik !

0|1
    0|0
    • Arkadasım terbiyeli konus aldırma terbiyeni

• Elbette kupa olsun trabzonun verilmeyen şampiyonluğu olsun trabzon haklı olabilir ama bu görüntüye sebep olan kimseyi haklı çıkarmaz !

• kadir helal olsun sana dostum yaaaa ;)

en güzel en dürüst cevaptı bu ;)

• en az 3 maç saha kapama + 0-3 hükmen fenerbahçe galip

0|1
    0|0
  • Fenerli oldgunu bu kadar belli etme istersen arkdsmZAMANINDA VERILMESI GRKN CEZALAR VERILSEYDI BU GUN BUNLAR OLMAZDI. TFF VE FENERE MUSTAHAK BUNLAR caktın?

0|1
    0|2
    • ben sadece olayı espirili anlatmaya çalıştım o ya da şu takımı tutmuyorumm ;)

ama belli ki siz ev sahibi takımı tutup zamanı değil geçmişi yaşamayı

seven insanlardansınız belli ettiniz sağolunnn ;)

• Takmissin gecmis gecmis dysn dun de gcmsti dun yaptiklarn bu gune yansimiyor mu?

• Adaletin sağlanmadığı yerde anarşi başlar...

1|1
    0|1
  • Sahada hırsız var Trabzon taraftarı kovalıyor.

1|0
    0|1
    • Sahaya senide koyup hedef alsalar ya azıcık eğlenirdik.

• '' emperora '' sana gelince ;)

ben bazıları gibi işine geldiği gibi davranan kıvıran o...lardan değilimmm ;)

taraf tutmuyorum ve fikrimi söylüyorummm ;)

zoruna giden birşey varsa eğer söylee ! ;)

yazdığım karar verilse n olur verilmese n olur yaaa

zaten adamlar 1 - 0 öndeydi

• belliydi böyle olucağı her yerde her zaman Fenerbahçe.

0|1
    1|0
  • Büyük ihtimalle FENERBAHÇE hükmen galip ayrıca FENERBAHÇE avni akerde gol attı Türk telekom arenanın ağları sarsıldı :D

0|0
    0|0
  • Trabzonsporlu taraftarların klasik çirkefliği :) başka bir söze gerek yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...