Platesin yararları nelerdir?

Uzun süredir plates yapıyorum. Çok rahatlatıyor. Hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak. Dik duruyorum filan.. Yalnız bacak kası yapmaktan korkuyorum. Biraz sertleşti şisti sanki.. Plates bacak kası yapar mı , bir de sizce o sıkılık ya da kas kızlarda nasıl duruyor?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merak etme plates ile hacim kazanmazsın :) Sadece sıkılaşır büyümesi için squat , lounge , leg press gibi hareketler yapıp protein alman lazım.

0|0
    0|0
    • Kalcıum magnezyum cınko , kullanıyorum. Ya cok korkuyorum kas yaparım dıye.

• Canım benim amno asit , protein tozu , mass gainer kullanmadıgın sürece ve günlü 50-60 gramdan fazla protein almadıgın sürece kasların gelişip hacim yapmaz sadece sıkılaşırsın yani yine kas olur ama hacim olmaz.Kaldıki plates yapıyosun vücut geliştirme değil.Bide kaslanmaktan bu kadar korkma kızlara sıkı bir görünüm ve biraz kas cok seksi ve mükemmel bir görüntü kazandırır ;) İyi sporlar

Erkekler Ne Diyor 6

• yapmaz. endişelenme. pilates iyidir. her derde dermandır.

0|0
    0|0
  • Pilates egzersizlerinin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır. Pilatese göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşur. =)

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş ne kas korkusuymuş bu Türk kızlarındaki.

Hele ki bacak kası yapmak o kadar kolay bir şey olsaydı spor salonundakilerin yarısı tavuk bacak olmazdı.

Güldürüyorsunuz beni.

0|0
    0|0
  • Bacak kası mı :D Daha neler :d

0|0
    0|0
  • çok faydalı birşey.yararları baya var

0|0
    0|0
  • Kas çok fazla olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Asiri kas olmaz bende plates yapiyorum omuzlarim icin kollarim sertlesti ama kas falan yok.olsa daha iyi hic sarkmaz ilerde.

0|0
    0|0
  • Sert olması daha iyi merak etme futbolcu gibi bacakların olmaz kadınların kas yapması zordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...