Beyler sevgilinizi neden kıskanırsınız?

Mesela okula giderken veya dışarda farketmez kız arkadaşınızın etek giymesini ya da şort giymesini neden istemiyorsunuz neden pantolon giy diyiyorsunuz yani sonuçta başka kızlar giydiğinde çok güzel bakmasını biliyorsunuz başkalarına bakıcağınıza sevgilinize bakın öyle değil mi sizce? neden cevaplarınızı bekliyorum

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Erkeklerin aklından geçen düşünceleri bildiğimizden kızlar bu durumu hiç bir zaman anlama çabasına girmeden direk yargılama peşinde.Özür dileyerek söylüyorum bir şortlu kız görünce 'off bacaklara, kalçaya bak bunu nasıl ... var ya' gibi düşünce tarzları olduğundan hiç kimse sevdiği bir insanın giymesini istemez sonuçta Türkiye'de yaşıyoruz. Yabancı ülke vs. olsa belki bu kadar üzerine düşülmez. Ee zaten adam olan bir insan da sevdiği insana giydirmez.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• korkarız çünkü başkasının da bizim gözümüzle sevdiceğimize bakması hayalinden isteriz ki kimseye güzel gelmesin bir tek bizim olsun.

0|2
    0|0
  • Ben sevgilim olduğunda bırak yanımdayken o yanımda yokken bile yere bakarak yürüyorum onunda asla böyle şeyler giYmesine izin vermem ve ona iki kelime söylerim

SEN BENIMSIN...!

0|0
    0|0
  • Sevgilimizi neden mi kıskanıyoruz? Sahiplenme içgüdüsü olabilirmi? Onun bacakları görünecekse ben bakarım. Yada dekolte istiyorsa evdeyken benle başbaşayken giysin dekolteyi. Kendini teşhir etmesin. Yanımda gezerken "ow kıza bak geyikle beraber geziyo" demesin kimse.

0|0
    0|0
  • sevgılısını kıskanmayan domuzdur be

baskasına içgecırerek baktıgımızı nerden cıkardın

genelleme olur bu

kalbım doluyken gozum kendı menfaatlerımı bıle gormuyor ...

0|0
    0|0
  • Kıskansan sorun , kıskanmasan ayrı sorun, karar verin

0|0
    0|0
  • çünkü sevdiğine başka erkek bakmasın diye

seven erkek kıskanır

başka kız çıplaksa ister istemez bakılıyor

nefis engellemek zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0