Evleneceginiz insanın maddiyatımı önemli görünüsümü

arkadaslar evleneceginiz insanın maddiyatımı önemli yoksa görüntüsümü birini secin birde yalan cevaplar yazmayın neyse o:)

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• bence görüntü

0|0
    0|0
    • maddiyat önemli degilmi

• ya tamam ama parası olan tatile gider esine hediye alır bunlar oldukca mutlu olursun demi o sogan ekmek devirleri bundan 20 yıl önceymis ama:)

• tamam hediye felan alır ama ben mutlu olmam basit gelir herşey degerini bile biilmem ama şimdi çok etkilendigim bir insan bana bir kibrit parçasıda verse dünyalar benim olur mutluluktan uçarım saklarım böyle yani :)

Kızlar Ne Diyor 9

• ne madiyatı ne görünüşüne önem veririm dedim ama bunlara önem verenler sevgilisi oldu evlendi ben öyle kaldım

0|0
    0|0
  • İç önemli bunlatrın hiçbirinin değeri yok diyenler atıyor zaten içte önemli ama en çok dış görünüş benim için maddiyatta geçinebilecek kadar olsun yeteer duyguları devreye giriyor evet görünüş ve iç dünyası maddiyat o kadar önemli değil

0|0
    0|0
    • tip diyenler ilerde belediyenin önünde kömür sırasına giriyolar tamam ama işide olsun

• tamam ozaman insallah behlül gibi bir sevgilin olur:)

• Behlül kim be

• Eğitim durumu + maddiyat + dış görünüşü

0|0
    0|0
    • mesala ben lise mezunuyum ama kamuda calısıyorum 2500 ün üzerinde maas alıyorum üni mezunu oluyum bosta gezeyim öyle daha iyi ozaman sana göre

• Benim için eğitim durumu her şekilde önemlidir. Bugün zengin olan bir insan yarın bir gün iflas ettiğinde ortada kalabilir, ama eğitimli bir insan bugün işsiz kalsa da yarın yine iş bulur. Hele bu devirde eğitim çok daha önemli. Bundan 4-5 yıl sonra lise mezununa iş bile vermeyecekler; çünkü artık herkes üniversite okuyor, devir okuma devri .

• ya ne alaka simdi ben meslek lisesi mezunuyum asıl üni okusam atamam cok ama cok zor ama bizde liseyi bitir atan simdi üni okycan falan tamam güzel ama işle alakası pek yok meslek lisesi okuyan biri 75 80 le atanıyor ve bir memurun cok cok üstü maas alıyor

• Kalbi önemli ve de ailesi ve aile bağları

0|0
    0|0
  • İlk bakışta insanların içini bilmiyorum, bu nedenle görünüş. Ama bir yerden sonra sadece çocuğun yakışıklılığı endamı yetmiyor. Burada da maddiyat işin içine giriyor

0|0
    0|0
    • brini secme hakkın var

• benim tanıdıklarım var ek iş yapylar genede zor geciniylar oda en minumum seviyede herseyleri

• Benim kuzenim de dolmuş yerine otobüsle gidiyor aradaki o kuruş farkını bile düşünüyor hemde öğrenci ve ailesinden para da istemiyor. Maksat hayat karşısında güçlü durabilmek de.

• bizim ayida ikiside yoktu

0|0
    0|0
  • bu devrde ıkısıde olcak

0|0
    0|0
  • Kişiliği önemli benim için sadece

0|0
    0|0
  • tipi..

.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tek birisi kurtarmaz

0|0
    0|0
  • erkek olduğum için görüntüsü önemli evi o değil ben geçindircem :>)

0|0
    0|0
  • hepsinden en önemlisi kalbi ve karakteri..

0|0
    0|0
  • Yıllar geçiyor birde bakmışsın sevdiğin kız veya erkeğin yüzünde ne güzelliği kalmış ne gülümseme, nefse uyupta güzelliğe öncelik vermek ileriki hayatımızı etkileyebiliyor diğer seçeneklere dikkat etmeli

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter asdfsfs

0|0
    0|0
  • Kısılik olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...