Sevgilinize neden etek giydirmek istemezsiniz?

beyler sorum en çok size mantıklı bir cevap istiyorum lütfen. Mesela okula giderken veya dışarda farketmez kız arkadalınızın eek giymesini nedenistemiyorsunuz neden pantolon giy diyiyorsunuz yani sonuçta başka kızlar giydiğinde çok güzel bakmasını biliyorsunuz başkalarına bakıcağınıza sevgilinize bakın öyle değil mi sizce? neden cevaplarınızı bekliyorum

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kıskançlık sevginin belirtisidir. neden benm ömrüm, hayatım dediğim insanın bacakalrına bir başkası baksın ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Etek yiyene bakmıyorum ama etek giyene yiyecek gibi bakıldığını bildiğim için sevgilime öyle bakılmasını hazmedecek kadar geniş değilim .

0|1
    0|0
  • Çevredeki hanzo öküz odun abazan bakışlardan rahatsız olduğum için.

0|0
    0|0
    • ama başkasına bakıyosunuz sevgiliniz olmasına rağmen

• Senin sevgilin yapıyorsa bilemem fakat ben öyle birşey yapmam yani sevgiliyi bırak kız arkadaşlarımın yanında yapmıyorum öyle birşey kişilik meselesi bu bir kaç erkeğin yaptıklarını her erkeğe giydirmemek lazım..

• Sevgilimin etek giymesini istemem. Ama o etek giydiyse de karışmam. Sıkılırım evet kendimi yer bitiririm ama onun bunu anlamasını beklerim. Ben demem ona etek giyme diye etek giymeni istemem derim

0|0
    0|0
  • güzel olur neden pantolon daha göze batıyor etek o kadar değil kısa olmaması kısa biraz cıvık duruyor biraz dengine ve abartmadan giyinsin yakışan giysin

0|0
    0|0
  • Kızları gözüyle tecavüz eden tek ülke de yaşadığımız için kendimden utanıyorum . Bu yüzden giymesini istemem . Empati yapamayan bir alay hanzo dolu olduğu için . Benim sevgilime benden başkası bakmasın istiyorum . Bu arada sevgilim yok :)

0|0
    0|0
  • benim yanımdayken giyebilir ama yinede diğer erkeklerin ona baktığını görürsem aşırı uyuz olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sorma canım ya benım erkek arkadsım etek gıydım dıye bıttı demıstı bana ne can sıkıcı bır durum ..

0|0
    0|0
    • kusura bakma ama sen de beyinsizlerle çıkma bundan sonra önce kafasının içinde beyin taşıyormu bir test et ondan sonra çık...

• demeyın oyle ya ..

• öyle erkekleride anlamıyorum hem etek giyenle çıkıyor hemde giyme diyor çıkma o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...