Bunları hiç düşündünüz mü?

Bu ülke için dünden bugüne binlerce şehit verdik. Kırmızı sınırlarımız çizilirken onların kanıyla boyandı bu sınırlar. Peki ya hepsi ne içindi? Unuttuysanız hatırlatayım:

Sizin bugüne gelmeniz içindi. Türkiye'nin kıyamete dek ayakta kalması içindi. Ve sizin onları hatırlamanız içindi...

Biliyorum hepimizin gelecekle ilgili planları ve endişeleri var. Ancak onların canlarıyla ve kanlarıyla yaptığı fedakarlıklar sayesinde geleceğiniz için adım atıyorsunuz.

Neden mi bunları söylüyorum? Daha dün haberleri izlerken binlerce şehidin katili olan terörist başı Apo'nun sözlerini dinledim. Süreç içinde müzakerelerin gerçekleşemediğine üzülmüş.

BEnde binlerce şehit için üzülüyorum. Ve üzüntümü ise sadece ondan alacağım kan dindirebilir.

Sadece içimi dökmek istedim. Bu topraklar için Kürdü, Türkü, Lazı Çerkesi herkes sınırları çizerken kanıyla çizdi. Sahip çıkamazsak başkaları sahip çıkar. Başkalarının sahip çıktığı yerde kendinize gelecek beklemeyin.

Hiç düşündünüz mü?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• düşündük tabi bir karış toprağın değeri anlaşılmalı artık savaşın çıkmaması beklenmemeli veya pkk nın illa saldırmasını beklemek lazım değil artık bizim onları kovalama vaktimiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...