Rahmetli Babanızın Arkadaşı İle Sevgili Olur Musunuz?

Merhaba ben 96 doğumluyum 18 yaşımı doldurdum. Rahmetli babamın bir arkadaşı vardı Fikri amca. Küçüklükten beri bizimle ilgilenirdi. Fikri amca birkaç aydır daha sık uğrar olmuştu bize. Ehliyet almıyacak mısın falan diye sorarken konu araba kullanmayı öğretmeye geldi. Bana ders verebileceğini söyleyince sevinçle boynuna sarıldım. Haftasonları tenha yollarda araba kullanmama izin veriyor ve beni yönlendiriyordu. Fikri amca en son dün araba kullandırken benden hoşlandığını söyledi bana. Önce şaşırdım ama ben de ondan hoşlanıyorum. Gayet kibar biri. Yaşına göre de epey dinç. Evi, arabası, yazlığı var iyi de bir geliri var yüksek mühendis kendisi. Benim sevgilim olmak ister misin diye sordu ama ben bilmiyorum dedi. Bunun üzerine öyleyse düşün küçüğüm dedi. Ben çok kararsızım. Millet ne der bu işe diye çekiniyorum. Fikri amca 51 yaşında, hem de rahmetli babamın arkadaşı, annem duysa nasıl tepki verir hiç kestiremiyorum. Fikri amcanın eşi de vefat etti dul yani. Çocukları da olmamış. Öldüğünde bütün mirası da bana kalıcak. Çevreye bu ilişkiyi nasıl kabul ettirebiliriz, fikirlerinize ihtiyacım var. Siz bu durumda olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz?

Güncellemeler:
Peygamber efendimiz de zevcesi Ayşe ile küçük yaşta iken evlenmedi mi?

Günahta değil. Ben 18'imi de doldurdum yasal olarakta bir engel yok. Tek sıkıntımız toplum. Sizlerden destek beklerken ilk karşı çıkanlar ilk darbe vuranlar siz oldunuz :(
Diger-Sorulari/1088043-cem-yilmaz-1996-dogumlu-kizla-ask-yasamis.html

Peygamber örneği yetmemiş sanırım bazılarına öyleyse şu başlıktan baksınlar. Adam Cem Yılmaz'ın 1996 doğumlu Maral Büyüksaraç ile ilişkisini eleştirmiş ve herkes sana ne deyip Cem Yılmaz'ı savunmuş. Aynı Maral Büyüksaraç 1957 doğumlu Nurettin Hasman ile bir ilişki yaşıyor henüz 17 yaşındayken reşit değilken.

Ben reşitim 18 yaşındayım neden benim ilişkime bu kadar eleştiri yapılıyorken diğerleri normal görülüyor?
2012 yılında da Yılmaz Erdoğanla sevgiliymiş Bu Maral kız.
Hepinizi kandırdım zaaaaa xD

o* çocukları :)

0|0
10|26

En İyi Kız Görüşü

• Ne iğrenç yaratıklarsınız ya! Yemin ediyorum midem bulandı :S Annene bunu söylesen kalpten gider söyleyeyim ben sana ve boşuna ümitlenme o şrfszin niyeti apaçık ortada kendine çıtır arıyo kart pzvnk

0|1
    0|0
    • Her erkek bunu istemez mi?

Çok iyi kalpli biri, mutlu olamamış bu yaşına kadar ama hiç kötülük etmemiş hep yardım etmiş çevresine karşı. Ben kendimi adamak istiyorum onun mutluluğuna.

• Doğru erkekler ister ama adam olanlar istemez sen de haklısın. Baban (Allah rahmet eylesin) hayatta olsaydı bunu duysaydı ne yapardı sence tamam mı derdi? Ona göre düşün. Onu mutlu etmek istiyorsan illa sevgilisi olmak zorunda değilsin kızı gibi de olabilirsin -ki o kabul etmez onun niyeti başka belli ki- ama sen ondan hoşlanmıyorsun bence ya baba şefkatini onda gördüğün için hoşlanıyorum zannediyorsun ya da seninki tamamen para aşkı

• Benim üzerimde herkesten çok onun emeği vardır. Ben onun mutlu olmasını istiyorum yalnızca. Sevgilisi olmak zorunda değilsin mutlu etmek için demişsin ama o böyle birşey istedi, hem istediğini yapmıyorum deyip sonrada mutlu ol nasıl derim ona?

Erkekler Ne Diyor 26

• o herif insansa ben insanlıktan istifa ediyorum heriften midem bulandı yemin ederim ...ölmüş arkadaşının kızına bir baba gibi şefkat göstereceğine sapıklık peşinde koşuyor pislik herif ... ben de mühendisim ama ömrümde böyle o***pu çocuğu mühendis görmedim...

4|0
    1|0
    • Aynen katiliyorum sana

• deli deli konuşma onun seninle evleneceği falan yok ...daha yaşın genç ne yaptığının farkında değilsin..

• 8 yaşındasın 3035 yaşında bir adamla çıksan hadi anlayış gösterelim adam 51 yaşında yaa ..olacak iş mi ?

• gramaj inanmadım şu hikayeye.

1|0
    1|0
  • güzel erotik hikaye siteleri var orada daha çok prim yaparsın ;)

2|1
    1|0
  • uydurma hikaye...

1|1
    1|0
  • Oha ya 51 yaşındaki bir adam ve ölmüş babanın arkadaşı sen insanlıktan çıkmışsın sana burada kim ne dese umrunda olmaz yiyiceğin haltı yersin.

1|0
    0|0
  • sen kafayyı mı yedin ya hu yaş farkı en fazla 10 u geçmemeli yoksa sıkıntı olur 3 günlük 5 günlük bir durum değil artı Peygamberimizin evlilikleri farklı konular onunla bu bir mi ? nasıl da mantığına yatırmışsın! ve fikri amca hakkaten dürüst biri değil insan sabi sübyana bunu yapar mı? bakalım kendi kızını veya torununu böyle isteyen olsa ne tepki verir yuh yuh

0|0
    0|1
    • Kendi çocuğu olmadı yazmıştım yorumlarda!

Paygamberin Ayşe ile evliliğinde ne fark var?

• kusura bakmada o adam asılır hatta ibret olsun diye yakılır sana böyle bir teklifte bulunması çok yanlış aklım almıyor gerçekten..

0|0
    1|0
  • sen hakikaten manyakmısın yani hakaret olarak anlamada yani böyle yapan kızın ya akli dengesi yoktur ya da para icin evlenir

1|0
    0|0
  • seviyorsan evlenebilirsin

ama toplum size karşı çıkar

hatta nefret üzerinizedir

çünkü kıskançlık çok yüksektir

tavsiyem devlet nikahı yapmadan birdaha arabasına binme

evet peygamber ebubekirin kızıyla evlenmiştir

0|0
    0|0
    • Çevreye kabul ettirebilmek için nasıl bir yol izlerdiniz diye sordum cevap olarak, toplum size karşı çıkar demişsin. Ne anladım ben bu tavsiyeden?

• yarın ilişkin bitince elinde hiç bir şey olmaz

ama evlenip boşanırsan bağdur olmazsın

bak biraz ağır olacak galiba ama iyi dinle

bir kızla cinsel ilişkiye girmenin maliyeti 100lira

ama namuslu bir kızla ilişkiye girmenin maliyeti 100000lira

• Kendinize gelin lütfen. Önyargı ile suçladığınız kişi hiçbir karşılık beklemeden benimle ilgileniyor 7 yaşından beri. 11 senedir bir karşılık beklemedi. Şimdi 18 yaşındayım ve genç bir kız oldum, etkilenip aşık olduğunu söyledi. Beni kullanıcak biri değil Fikri.

• siktir et gitsin. böyle saçmalık olmaz o 51 yaşında dediğin p**evenk adam olsa o yaşta bir kıza bakmaz hele bir de arkadaşının kızıymışsın. rahmetli baban bu paylaşımını görse mezarından kalkar o fikri amca dediğin yavşağın hayatını siker. sende de yanlış anlama ama biraz kaşarlık var gibi hem 51 yaşında bir o* çocuğunu yoldan çıkardın diye övünüyorsun hem de para için evlenmeyi düşünüyorsun. yazık etme kendine derim akıllı ol...

1|0
    0|1
  • adamın nıyeti zaten acık ve net

senınde işine gelmiş tek derdın elaleme ne derim derdındesın

kolay gelsın derım

0|0
    0|0
  • daha yolun başındasın nasıl böyle düşüncelere kapılıyorsun bunu kime dersen de sana kimse olumlu bir cevap vermez :S

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir pisliksin yaa! babanın kemikleri sızladı allah seni bildiği gibi yapsın!

0|1
    1|1
  • Senaryo güzel

0|0
    1|1
  • Ulan ADAM öldükten sonra para ne yapsın zaten :D Kime kalırsa kalsın abi senin gibi genç kızı kullanıcak işte öelene kadar ver odunu :D

0|1
    1|1
    • Her erkek güzel ve genç kızlarla birlikte olmak istemez mi zaten? Çok iyi biri, mutlu olmayı herkesten çok hak ediyor. Mutlu olmasını çok istiyorum. Bugünlere geldiysem herkesten çok onun emeği var üzerimde.

• Duyarsız biri değilim. Burası paylaşım yeri ve senin paylaşımlarını da herkes görüyor. Neler yazdığının bilincinde değilsen de ben bilincindeyim ve haklı olduğumu bildiğim durumlarda asla susamam. Çırpınmaya devam et.

• sen kendine bak kardeşim benim yanımdaki kızlar memnun ben sana bişey söylemedin değemezsin kendini burada bana yamama ya çalışma kardeşim bak işi bak dalgana .

• Kizim iptal olmussun seninkisi ask degil miras biz ne desek bos amca aya got aya amca da sende ariniz'i yitirmissiniz derdin para bendede var daha gencim dusun istersen

0|0
    0|0
  • Umarım senaryodur.

0|0
    0|0
  • Seninki aşk değil, resmen gözünü parası bürümüş.

1|0
    0|1
  • off bu nasıl bir soru ya :/

0|0
    0|1
  • bır sıktırın gıdın yav bu nasıl bır terbıyesızlık aklım almıyor

0|0
    0|1
  • at yalanı seveyim inananı

0|0
    0|0
  • gercekse eger bu bı gram akıl yok sende

0|1
    0|0
  • Valla senin gibi biri burada çıkmayacağı için sapık fikri amcanla sana mutluluklar dileriz

0|0
    0|0
  • evlen hem sen mutlu ol hem o

0|0
    0|0
  • Fantazi dünyası

0|0
    0|0
  • Sana akıl verenin ben .)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence annenide kaybetmek istemiyorsan buna bir son ver.Daha gençsin cevrende ne erkekler var.Aranızda jenerasyon farkı olucak.Öncesinde herşey iyi hoş gelebilir ancak sonrasında gençliğini ,sağlık problemleriyle,hastalıklarla mı geçiriceksin.toplumumuzun bu kadar anlayışlı olmasını beklememelisin.Aynısını senin kızın yapsa sen ne düşünürdün?Bir anne olarak buna izin verir miydin?Bence sen baba şevkatini Fikri amcanda buldugun için ona sempati besliyorsun.Fikri amcanı babanın yerine koymussun.Tekrar düşün derim

0|0
    0|0
    • Ben daha anne olarak düşünemiyorum kendimi. Ama beni hiçbir erkek onun gibi sevmedi, hiçbir erkek onun gibi başımı okşarken içimi ısıtmadı bugüne kadar. Bize çok iyiliği dokundu, belki de karşılığını vermek istiyorum inan duygularım çok karışık. Mutlu olsun istiyorum çok iyi biri çünkü mutluluğu hak ediyor.

• Daha kaç yaşındasın hayatında kaç erkek gördün ki kimsenin seni bu kadar sevmiceğini düşünüyorsun

• Daha önce 2 sevgilim oldu. İkisinin de aklı beni yatağa atmaktı.

• mal...onun parasını pulunu gelıp yazıyon kalacak mırasından bahsedıyorsun kalıtenı bu kadar dusurmussun su yasında. onu gectım adam senı alıp evıne hanımmı yapcak senden faydalanmak ıstıyor. malı mullku kalcak derken sen malı olma adamın saf ya

2|0
    1|0
    • Siz bir süre önce üniversitedeki hocanızla olan bir ilişkinizden bahsetmiyor muydunuz? Nasıl böyle kaba bir yazı kaleme alabiliyorsunuz bana karşı?

• Sen yalancının tekisin canım hiç boşuna yorulma daha fazla.

• senın canını yerim sümsük seni

• duygusal boşluktasın ve ondan gördüğün şevkat seni çekmiş olabilir ama yanlış karar aşamasındasın eleştirmiyorum seni insan her hatayı yapmaya müsait yapmam dediğimiz şeyleri bile yaptığımız oluyor ama doğru bir karar değil gözünü aç bence hiç kimse arkadaşının kızına bu şekilde yaklaşmamalı senden çok o insanı ayıplıyorum sen daha hayat konusunda tecrübesizsin eğriyi doğruyu henüz ayırt edemeyecek yaştasın ama o insan senden yaşca büyük onun düşünmesi gerekiyor yanlış bir şekilde yaklaştığının ve senin açından çevrende ailende nelere maruz kalacağının muhasebesini yapması gereken kişi o bence kendini bu duygulardan kurtar :(

0|1
    0|0
    • Neden yanlış bakıyor insanlar yaşlı biri ile genç bir kızın birlikte olmasına?

Bu bütün toplumda bilinen bir kuraldır. Doğru değildir. Fakat sebebini kimse söylemiyor.

• Size mesaj atamıyorum özel mesaj yoluyla

• Arkadaş olarak ekler misiniz beni?

• serin hikaye bile değil :(

0|0
    1|0
    • abi ünlülerden örnekler vermişsin de ben bunları da normal karşılamadım zaten. git istersen mezardaki ölüyle evlen ama güncelleme artık olur mu?

• Yoooo senin normal karşıladığını söylemedim. Bu başlıktakiler normal karşılamıyor benim ilişkimi ama Cem Yılmaz'la ilgili açılan başlıkta kimse eleştirmemiş onu 14 yaşında çocukla aşk yaşadığı için. Güncellemem olur ;)

Zaten Fikri ile resmen sevgili olduk bugün.

• Vefat eden babanın eksikliğini onda buluyorsun. Ama o kadar gençsin ki. Henüz kendini tanıman için, tam olarak ''ben'' kavramının gelişmesi için büyümeye ihtiyacın var.

O bahsettiğin kişi her ne olursa olsun kızı yaşındaki bir insana o gözle bakmamalıydı. Çok çok yanlış. İnsanlar ne derse desin yaşanarak bazı şeyler anlaşılır, hatalar yapılır ve bu hatalar da tecrübe olur. Fakat bu sıkıntıyı yaşamadan, tecrübe etmeden aşmak istersen bizi dinle. Kesinlikle böyle bir şeye başlama. Umarım dinlersin..

1|1
    0|0
    • Son olarak -şu maddiyat konusunda- kendi emeğinle kazandığın sana mutluluk verir. Bir başkasının ölümünden sonraki paralar değil.

• Yok o konuda bir sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum.

• İyi bakalım.

• Adam muhendis ve 51 yasinda bence karistirmissin bir muhendis bu kadar gormemis olamaz

0|1
    1|0
    • ama onlar dede ile evlenmiyor canım benim ve hangi dönemde yaşıyoruz sen Peygamber efendimizin zamanıyla bu zamanı bir mi tutuyorsun ?

• Olabilir o onun sorunu ve o ünlü ama ben senin benim bu yazıma böyle bir cevap verdiğin için seni kınmaktan başka bir çarem yok :))

• Hayır ünlü olunca mı insanların buna hakkı oluyor?

Peygamberden örnek verdim karşı çıktınız onu örnek gösterme diye. Ben de bu zamandan örnek gösterdim. Kız 16 yaşındayken 56 yaşındaki Nurettin Hasman ile sevgil olmuş.

• tövbe estağfurullah . türk filmi mübarek.

0|0
    1|0
  • Cok ütopik tutmaz bu cınım:)

0|0
    0|0
  • Okuyamadım soruyu çok uzun tek başlığını okudum. :D

Hayır olmazdım ama :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...