Sevgilinizden ayrılınca sizde kalanları naparsınız?

sevgilinizden ayrılınca size aldığı hediyeleri naparsınız? yani çöpe mi atarsınız, ona iade mi edersiniz, odanızın göz görmicek bir yerinde saklar mısınız yoksa normal kullanmaya devam eder misiniz?

Güncellemeler:
peki var mı şuan geçmişe ait sakladığınız bişeyler? gördükçe geçmişe gider mi aklınız..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben saklamadım daha fazla 4 yılı sakladım beni aldattı bu sabah gittim evinin önüne cama çık dedim cıktı 1 saat evinin önünde oturdum yağmurda perdeyi çekti ama bana bakıyordu biliyorum arkamı dönüp oturddum agladım mesaj attı git dedi bende bak şimdi dedim bana aldıgı saat mektup resim ne varsa onun gözünün önünde parçaladım onun evinin önündeki çöpe attım sen bu 4 seneyı çöpe attın bende atıyorum dedim ve son kez baktım ona başımı cevip gittim içim kan aglaya aglaya sesim titreyerek hoşçakal diye bagırdım :(((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir site kurulmuştu Beyaz Showda çıkmıştı. Sevgiliden kalan eşyalar satışa sunuluyo diye. Tabiki oraya koymam saklarım. Yaşanmışlıkları hatırlatır ve her baktığında ders alırsın.

0|0
    0|0
  • hepsini iade ederim

0|0
    0|0
  • hpsını atarım bn ama benim aldıklarımı atamaz o s4 aldım ona bn ve benı aldattı

0|0
    0|0
    • tüh kötü olmus üzüldüm :(

• nası öğrendin aldattığını

• onun hattı benim ustumeydı ayrıntılı dokuman ıstedım mesjlarına kadar okudum hep zaten ınsan sevdıgının degstıgını anlıooo ama sende uzulme at gtsın hayatına daha kımler cıkarrrrr bak gor

• ne kadar zamandır sevgili olduğuma göre değişir

0|0
    0|0
  • Saklarım kalsın.. hatıra iyide kötüde olsa.. ama o ayrılığın nedeninede bağlı azda olsa..

0|0
    0|0
  • zamaninda bol bol parfumu almisti bana suresi gecmemis kullaniyorum :)

0|0
    0|0
  • her şeyin hatırası var saklarım beklesin gerçi ben saklıyorum

0|0
    0|0
    • neyi saklıyosun mesela

• neyi sakladığını sormustum yani ne almıstı sana

• ne önemi var hediyenin maksat ondan yani cok sevdigim birinden gelmiş olması hediyenin

• iade etmek saygısızlık olur ama bir süre sakladıktan sonra atarım yani...

0|0
    0|0
  • Saklarim anı dır onlar

0|0
    0|0
    • ya kalbini çok kırdıysa ayrılırken? gördükce canın yanmaz mı?

• sanırım cok uzun bir iliskiniz olmus ve hala değer veriyosun gibi hissettim

• 4 yıl sürdü ilişkimiz. 3 yıl oldu ayrılalı. Başkasıyla 3 yıldır da zaten. Benim için bir değeri yok artık yani elbetteki geçmiştekinin vardı ancak o geçmişte kaldı .

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer ondan nefret ediyorsan kalsın.Baktıkca onun ne kadar asagılık bir insan oldugunu ve birdaha asla onun gibi birine güvenilmeyeceğini hatırlarsın

0|0
    0|0
  • kalır. beğendiğim bir şeyse kullanmaya devam ederim.

0|0
    0|0
  • çok eşyesı var hepsini atmak istiyorum ama elim gitmiyor hiçbirine.öncesinde hepsini kaldırmıstım.simdi göz önündeler.ne yapsam bende bilmiyorum.

belkide en dogrusu esyalara anlam yüklememek..

0|0
    0|0
  • geri veririm

0|0
    0|0
  • elıme almaya cesaretım olsa atıcam

1|0
    0|0
Yükleniyor...