Protein tozunu kullan arkadaslar miktarını yazsın bakalım:)

ben antremandan sonra ve gece yatmadan önce alıyorum peki ya siz arkadaslra ?

Güncellemeler:
gcejl

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut ağırlıgının 1.5 ya da 2 katı kdr protein alman gerekir günlük..Tabiki bunun tamamını protein tozundan karşılamak gibi bir düşüncen asla olmasın..Sonuçta whey protein asla etin içindeki komplex proteinin yerini tutmaz..toz proteinin kullanılma sebebi kana çabuk karışması,kullanımının kolay olması ve %90 oranında protein içermesidir..Ama tabi almazsan kas çıkmazmı,tabiki çıkar bu birazda bünye ile alakalı birşey..Sana verebileceğim tavsiyeler şunlar..Antremandan sonra vücut acil proteine ihtiyaç duydugundan su ile karıştırıp iç ,süt ile karıştırınca geç emilir..Vücut bir anda en fazla 30 gram protein sindirebilir..Bu yüzden bütün protein tozlarının içinden çıkan ölcek 30 gram civarındadır..Daha fazla alırsan ya yağlanma yapar ya da aldıgı gibi geri atar o zamanda paralar boşa gider ve kaslar body yaparken değil dinlenirken gelişir..Sabah erken kalkınca ve gece yatmadan ölçeğin 3 te biri kadar al ama bu sefer sütle karıştır...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kullanmıyorum ama tadı güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• birşey sorcam ben baya zayıfım kilo almak için protein tozu kullansam işe yarar mı?

0|0
    0|0
  • 50 gram normal yemeklerden alıyorum geriye kalanını ise spordan önce 25 gram spordan sonra 25 gram şeklinde alıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...