Bir bakar mısınız ? :/

Merhaba. Hoşlandığım bir çocuk var, ondan hoşlandığımı biliyor. Bunu öğrenince benden uzaklaştı. Daha sonra ona sadece arkadaş olmak istediğimi söyledim. Kabul etti. Ve gerçekten arkadaş olmak istiyordum çünkü sevgili olayları bana saçma geliyor. Arkadaş olarak kaldık ve bundan 3 gün önce doğum günümdü. Bana birden çok iyi davranmaya başladı, iltifatlar yağdırdı. Beni aslında her gün özlediğini söyledi falan. Dün gece tekrar konuştuk ve bana karşı bir şeyler hissetmeye başladığını söyledi. Ben arkadaş olarak kalmak istediğimi söyledim. O da böyle olmasının daha uygun olduğunu söyledi zaten. Evet ona deli gibi aşığım ama ben sadece en yakın arkadaşı olmak istiyorum. Sıkıldığında ayrılacağını biliyorum çünkü, üstelik böylece onu kaybetmekten de korkmam. Ama benim onu sevdiğim gibi o da beni sevsin istiyorum. Ama arkadaş kalalım. Neyse anladınız siz. Bana olan sevgisi hemen geçer mi sizce, biliyorum karışık bir durum. Neyse içimi dökmüş oldum.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kendını üzmekten başka bır işe yaramaz... Arkadaşta kalmayın !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onunda geçebilir seninde geçebilir ama siz zaten sevgilisiniz sadece isme arkdaş diyorsunuz sevgili yerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...