Adalete fener yakmak istiyenler imza verebilirmi?

link adalete fener yakmak için fenerlilerden imza bekliyoruz.teşekkürler herkese :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar soru detayına iyi bakın fenerlilerden imza bekliyoruz diyorum galatasaraylı kişilerin yorum yapmasına ihtiyacım yok gidin soru açın neden imza bekliyorlar diye burada gelmiş karakterden bahsediyorsunuz soru detayında fenerliler yazıyor okuma yazmanız yoksa ilk okulu tekrar okumak için başvuru yapabilirsiniz.

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım ama bunu gönülden yapıcam.

0|3
    1|10
    • adil yargılanma oldunde gerekirse suçsuz çıkalım kabul edelim yeterki bende sana gönülden teşekkür ediyorum.

• Biliyorum dostum. Fenerin siyasete, oyunlara kurban gitmesini istemiyorum. Sizi hakkımızla sahalarda ezicez :)

• ezersiniz ama biz daha çok ezeriz :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bende attım

1|2
    0|6
  • Allah korusun bu imzayı atan acizlere de Allah akıl fikir versin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Belki bana kızıcaksın uşak ama ben ancak Fnerin Trabzona kupasını vermesi için imza atarım puan silme olması için en azından imza atarım adalet budur bana göre Dünyada onamayan kalmadı hala adalet adalet yapmayın etmeyin..

0|6
    0|2
    • burada ne işin var fenerliler yazıyor gözünüzmü kör kusura bakma.

• onlar burada karakterden bahsediyor ya işte o karaktersizlikleri ben orda fenerliler yazıyorum siz geliyorsunuz buraya atlıyorsunuz kusura bakmayın karaktersizlik.

• Yaw karakterle ne alakası var burada herkez her soruya yorum yapabilir he karaktere laf edenlere bişe demiyorum onlara yaz ben karakter falan yamadım düşüncemi dile getirdim ;)

• Hırsızlığa imza atacak kadar karakterimizi kaybetmedik

1|6
    0|3
  • dünyanın hiçbir yerinde tam adalet yoktur, az da olsa bu ülkede var ben inanıyorum.

adil yargılanma, tekrar yargılanma bana boş geliyor çünkü eğer fb suçsuz olsa idi cas ceza onamazdı tamam Türkiye'ye güvenmede eğer avrupalıda kabul ediyorsa doğrudur acı ama gerçek.

ben fb nin küme düşmesini istemem ama kupayı iade etmeli.

0|7
    0|2
  • TRABZONSPOR dan çalınan şampiyonluk için elinizi vicdanınıza koyup adalet aramayı ne zaman akıl edeceksiniz ?

hadi diyelim ki Türkiye de herkes fenere komplo kurdu..

Sizi avrupadan men eden Uefa

Bir umutla kapısında yattığınız CAS

bunlar da mı fener e komplo kurdu ? bunların fenerle ne işi var başka işi gücü yok da fenere komplo mu kuracaklar...

yapmayın etmeyin bu kadar da olmaz ! koskoca fenerbahçe camiasını rezil rusva eden tarihine kara leke çalan ve yüzyıllarda geçse şikeci yaftasını takımınıza yapıştırmış bir başkanı hala savunuyor ve adalet aradığınızı söylüyorsunuz...

İNSAF!

0|6
    1|3
  • Linki acamadim içerik nedir

0|1
    0|1
  • attım ve face den arkadaşlarada gönderdim. ayrıca karaktersiz takımların taraftarları fenerbahçenin karakteriyle ilgili yorum yapmasalar daha iyi olur

0|2
    0|2
  • Sen neyin adaletinden bahsediyorsun şikeyi yapan diz teşvik primi sizde daha neyin adaleti diye konuşuyorsunuz karakter olsa zaten ligden çekilirdiniz nerdee

0|3
    0|3
  • Ne yüzsüz adamlarsınız ya...

0|4
    0|2
  • tamadır atım

0|2
    0|9
  • her türlü attık biz

0|2
    0|8
  • tamamdır