Hangi Hayat Tarzını Tercih Ederdiniz ?

*Ben 1.hayat tarzını tercih ederdim , böylesini daha çok seviyorum.Hayvanları doğayı seviyorum.Sessizliği seviyorum ya sizler ?

1.Hayat Tarzı - Huzur : Issız bir adada,bir köyde ya da bir ormanın içerisinde yaşıyorsunuz.Kendi hayvanlarınız , kendi bahçeniz var.Şehir hayatından uzak sessiz bir hayatınız var.Doğayla iç içe mutlu yaşıyorsunuz.Sevdiceğiniz de yanınızda , kariyer kaygınız yok.

2.Hayat Tarzı - Klasik : Şehrin ortasında bir apartman dairesinde yaşıyorsunuz.2-3 çocuğunuz var , monoton bir memur hayatı yaşıyorsunuz.Sabah 7 akşam 7 iş. Akşamları sofra başında sımsıcak bir aile bekliyor sizi.

3.Hayat Tarzı - Zenginlik : Para,ün almış başını gitmiş , öyle ki sokakta yürüyemiyorsunuz her gören fotoğraf çektirmek istiyor.

Sabah yatağınızdan kalkıyorsunuz kahvaltınız hazır , ne ararsanız var.Kahvaltıdan sonra garajınıza iniyorsunuz bugün hangi arabayı kullansam diye.Kısacası zenginsiniz.Paranız için bakıyorlar size.

4.Hayat Tarzı - Maceracı : Öyle ki hayatınızın her anı macera dolu.Aksiyonu seviyor sürekli farklı şeyleri deniyorsunuz.Ülkeden ülkeye gidiyorsunuz sürekli geziyorsunuz.Farklı insanları farklı kültürleri tanıyorsunuz.Düzenli bir hayatınız yok.Yanınızda sizin gibi 3-4 kafadar , kimsenin görmediği yerlere gidiyorsunuz.Yüzünüzde her an bir gülümseme var.(YALNIZ BU BİZİM MACERACI DEĞİL)

5.Hayat Tarzı ise size kalmış.

• 1.Hayat Tarzı - Huzur
    33% (2)100% (1)43% (3)Oy Ver
  • 2.Hayat Tarzı - Klasik
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • 3.Hayat Tarzı - Zenginlik
    33% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • 4.Hayat Tarzı - Maceracı
    34% (2)0% (0)28% (2)Oy Ver
  • Diğer(Kendi Hayalim)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim