ÇOK ACİL GÖRÜŞLERİNİZİ RİCA EDİYORUM...

Merhaba arkadaşlar.Benim bundan 1 yıl önce çok sevdiğim biri vardı.Benim en güzel hayallerimi çökertti.Evlilik vaadli geldi.Umut verdi,hayaller kurdurdu.ve beni yarı yolda bıraktı.Çok bağladı kendine beni..Yarı yolda bırakmasının sebebi,babasın oğluna güvenmiyor..Ve güvenmediği için hiç bir yardımda bulunmuyor.Evlilik açıdan...Ve bu insan bana yalvarıyor ..Bende bunca yaşanan olaylardan sonra sana nasıl güveniyim ve inanayım dedim..Ve sen ilk önce git babana inandır kendini dedim...Aklım karışıyor...Böyle bir insan ile evlilik olur mu?Yorumlarınızı rica ediyorum.Çok teşekkür ederim...Herkese...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz vermiyoruz seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evlilik kolay iş değil en doğru sandığın insanla bile yürüyemiyebiliyor sen nasılsa bu adamı istiyorsun deneyip görweceksin

0|0
    0|0
  • bir erkek kendi ayaklarının üstünde duramıyorsa sıkıntı var demektir zaten ayrıca hala ailesinin sözünü dinliyorsa bu da bir sıkıntıdır bence o daha olgunlaşamamış inşallah her şey senin mutlu olacağın şekilde olur.

0|0
    0|0
  • zor çok zor

0|0
    0|0
  • Çocukmuş o biraz büyüsün öyle gelsin. Babası yarın bir kazada ölse "Allah göstermesin" napcak. Ördek yavruları gibi kendi etrafında dönmeye mi başlayacak. Bırak anakuzusunu adam gibi bir adam bul.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kararlı olmalı erkek ve kadınlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...