Komşunuza ne demek isterdiniz ?

sevgili üst komşum

tamam anladık dişisin gençsin formdasın türünün de nadir örneklerindensin ama öyle de anırılmaz ki sevişirken hayır azıcık kıssan sesini nolur bu kadar kaybetme yavrum kendini yazıktır günahtır sabaha karşı olunca yine idare ediyodum hakkımı yeme ama el insaf öğlen 12de uykumdan uyandırdın be bak artık bütün apartman sakinleri merak içerisinde herkes performansını neye borçlu olduğunu öğrenmek için çıldırıyo gözünü seveyim çık insanlara bir açıklama yap sonra da topla pılını pırtını taşın mümkünse bana da yazık ama dimi

pembeliler çok güzelsiniz <3 link

lan kunta kintalar buda size link</a>

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben de yan komşuma bir mesaj göndermek istiyorum buradan; arkadaşım sen nasıl bir insansın ki bizim bile sesini duymakta zorluk çektiğimiz şarkının sesini duyup duvara vurmaya başlıyorsun? Radar gibi mübarek.

Sen de çok yakışıklısın yine kardeşim. (Güzel kızlara duyurulur) <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 7

• Kunta Kinta.

link

0|1
    0|0
  • Sevgili yan komşum azman bacı kocanı her gece dövme artık biz bıktık gelen seslerden bir gün bize de döversin diye korkuyla yaşıyoruz.

Kocasına ise sen ne kılıbık ne korkan adamsın dışarıda erkek gibi gezip karından dayak yiyorsun bari sessiz ye dayağını ya da evi terk et

0|0
    0|0
  • Sen üst katındakinden şikayetçisin. Bir site düşün10 bina var 4 er katlı her katta 8 apart daireden oluşuyo. Full öğrenci. Burda ki sesi hayal edebiliyomusun

0|0
    1|0
  • komşularıma bişi demek istemiyorum sadece liseye giderken bir komşum vardı ona şunu demek istiyorum şimdiki aklım ve tecrübem olsa varya ahhh ahhh neyse iyi oldu taşındığın günaha girmedim en azından :))))))))))))))

1|0
    0|0
  • Bir kunta kinta olarak seni kınamakla beraber sevgili üst komşuma

Ne olur şu boktan müzikleri sesli açmayın demek istiyorum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

0|0
    0|0
  • Sevgili üst kat komşum...Artık ayrıldık kabullen be güzelim...Otoparkda arabayı çizmeler yok sileceği kırmalar... Lan siteye kamera taktırıcam cebimden seni yakalamak için =P

0|0
    0|0
  • bir şey diyemiyeceğim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...