Bugün olacak şey miydi bu...

2 gündür eşimle kavgalıyız,konuşmuyoruz.Dün ayrı yattık,o mışıl mışıl uyurken ben gözümü kırpmadım ağlamaktan gözlerim şişti ve bugün doğum günüm,kutlamadı bile kapıyı çektiği gibi işe gitti bütün gün tek başımayım gece gelecek,kafayı yemek üzereyim :(

Güncellemeler:
Bana hiç vakit ayırmıyor,bütün gün yatıyor ya da arkadaşlarıyla,zaten çalışıyor.Ya yatarken görüyorum ya da yemekte.Bende tepkimi belli etmek için ilgisiz davranıyorum pek konuşmuyorum çünkü aldım karşıma konuştum naptım ben diyor,TÜRK KIZLARI SONRA TRİP YAPAN OLUYOR! Dün oturma odasında koltuğa koydum kafamı,geldi burada mı yatacaksın dedi evet diyince gitti uyudu mışıl mışıl,ben ağlamaktan uyuyamadım hala uykusuzum.Doğum günüm olduğunu biliyor,yanında olamıcam dedi işe gitti gece gelecek.

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• Sadece görmezden gel etkisini göreceksin. Bişeylerle uğraşmaya çalış ve kendini zorla ki takmayasın kafana. Bakarsın akşama bir sürpriz yapar tabi öküz değilse hatta öküz olsa bile birazcık seni sevip değer veriyosa. Baktın akşam hiç tık yok sus hiç konuşma yüzüne dahi bakma, sessizlik herkesi mahveder. Bırak o kendini yiyip bitirsin. :)

1|0
    1|0
    • adam seni silmiş, sen hediye derdindesin. aklın nerde, hangi kafayı yaşıyo bu kadınlar çok merak ediyorum. adam senden ayrı yatıyosa %90 sevmediği için değil tiksindiği içindir.

• Bak işte bir yuvayı yıkacaksın farkındamısın

• Ben fikrimi söyledim. Kadının kafasına silah dayayıp yapacaksın demedim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayı bırakmalısın.

Erkekler Ne Diyor 20

• Doğum gününden önce kavga edip hedyeden sıyırmak ..iyi taktimiş not ediyorum :)

Sen asıl adam, hedye almasından ziyade hatırlayacakmı diye merak et bence, ben mesela bayılırım kava ettikten sonra eve bir geliyon kız arkadaşın acayip sezi kıyafetler giymiş, mumlar yakmış...gerisini biliyosun :)

ama tabi bir türk kızı bunu yaparmı :) '' ben bu sinirle asla yapmam '' '' dediğin çok sacma' deyin siz daha sonra kocam niye rusa , inglize bakıyor diyede merak edin..

sen bir adım atsan adam nasılsa sana 100 adım atacak, ve butun sinirin, kızgınlığın gececek ve kocan senin gibi biriyle beraber olduğu için kendini çok şanslı sayacak ama bu tür sürprizleri sadece kızgınken yaparsan :) daha sık kavga edersiniz haebrin olsun :)

Senin bir şekilde doğum günün olduğunu ona çaktırman lazım,sen çaktır oda odun değilse kutlar yok odunsa seni bu günde bile kavgalı sayıp es gecer, kutlamaz..facebook profilinde doğumgunu pasta felan filan ekle veya yakın bir kız arkadaşından bir '' iyiki doğdun yazan '' pasta resmi paylaşmasını seni ve kocanı taglamasını söyle ..bundan sonrada işi kaplana bırak, bakalım kaplan akşam sana nasıl bir sürpriz yapıcak :)

0|0
    1|0
    • Hiç alakası yok,iyi okuyun

• senin açından dinilyoruz olayı ..bu yüzden sana umut veren yorumu en iyi yorum secmişsin..umarım doğru olur ama..sizin hayatınızı, ilişkinizdeki ayrıntıları bilmyoruz..karakterinizi bilmiyoruz? mesela adam en iyi arkdaşına bu olayı nasıl analtıyo aceba ? en son ne zaman mukemmeldiniz? eve gelip hemen yataga giderdiniz ve sonrasında ne olduda böyle soğudunuz? ..arada kültür farkımı var eğtim farkmımı mı var? milyonlarca değişik senaryo varken hangisi doğru nerden bilecez..sex iletişimi acar

• sen de kendi hayatını yaşa

eminim kutlama için yanında olmak isteyen çok kişi vardır

senin düşündüğün beklediğin değeri vermiyorsa suçun tamamı sende olacak değil ya

1|0
    0|0
    • Onun beni kaybetme korkusu kalmamış bence.Kesinlikle.

• Onu bırakamam ne kadar odun olursa olsun beni mutsuz etse de kokusu bile mutlu olmama sebep

• bana bunları yaşatmasını kabul ederim diyorsan hayat senin tercihler de senin

zamanla kokusu yeter başka mutlulukları dışarıda arıyayım diyebilirsin bence süreç böyle başlar çünkü

• Akşam sürpriz yapar merak etme.

1|0
    0|0
  • senin adına çok üzüldüm ama o senedene özür dilemeden konuşma, bu arad DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN... yardım edebilmek çok iterdim ama hangi şehrirdesiniz?

1|0
    0|0
    • evet,çok teşekkür ederim..sivastayım

• ok, sana yardım edebilirism beni özelden eklesen sana yazışmak dertleşmek istersen facebook adresimi verebilirim

• sende kereste gibi bir adama denk gelmişsin arkadaşım yaaa..böyle ruhsuz bir adamla bir ömrü nasıl geçireceksin acaba.Allah sabır versin sana...

1|0
    0|0
    • Sevgiliyken öyle değildi bilseydim..sağol arkadaşım,Allah yardımcım olsun benim ya :S

• Ne yapabilirim mesela

• yanlış anlamıcaksanız ekleyebilirmisiniz...Silersiniz eğer isterseniz sonra...

• Biraz odun degilse akşam bir demet çiçekle gelir. :)

Sıkmayın canınızı , barışırsınız

1|0
    0|0
    • Hiç sanmıyorum..Odunların başını çekiyor

• Keşke..

• Ayrılmak son çözüm olmalı bence yapmanız gereken , kocanızın içindeki hisleri uyandırmak olacaktır.

Evliliğinize biraz heyecan katın ilk günkü gibi.

• keşke tartışmak için bugünü seçmeseydi, 2 kat fazla yaralar insanı.

doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Dogum gunun kutlu olsun nice yaslara

1|0
    0|0
  • hala da oturup üzülüyosun sende dimi

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama kütüğe çarpmışsın. Hemcinslerin daha yardımcı olur bu konuda ben niye cevap verdiysem

0|0
    0|0
    • Hiç güleceğim yoktu,teşekkür ederim :D

• Bu soru, soru formunda değil yalnız.

0|0
    1|0
  • surprize hazr ol :)

1|0
    0|0
  • evlilikte her şey yapın ama o yatakta ikinizde olun ve yatağa küs girmeyin asla doğum gününü kutlamadı diye hemen karamsarlığa kapılma akşam sana süpriz yapabilir erkekler çok sever bunları keyfine bak ve akşamı bekle ;)

0|0
    0|0
  • Valla ne yaparsan yap boş hiç bir şey değişmeyecek buna eminim...

0|0
    0|0
    • Bence de

• Niçn?

• Çünkü evlilik denen şey zaten budur ..sadece tek fark var artık günümüz insanının beklentileri ve istekleri çok fazla ..eski insanlar olsa oturur evinde işine bakardı ...çünkü siz günümüz kadınları erkeklerden erkek bünyesinde olmayan bir şey istiyorsunuz sorunda buradan kaynaklanıyor zaten hiç bir erkek çok uzun bir süre bir kadına ilgisini yoğunlaştıramaz ya bunu kabul edeceksin ya da ...

• neden kavga ettiğinizi de yazarsan durumun neyden kaynaklandığından yola çıkarak yardımcı olabiliriz .

0|0
    0|0
  • Maç 90Dk olduğu gibi gün 24 Saat acele etme eğer bu tarz önemli güleri unutmuyosa yapacaktır bir şeyler

0|0
    0|0
  • ohoooo bugün yataklar ayrıldıysa yarında eşler ayrılır. ne yapıyorsunuz siz. kavga eymişsiniz senin aklın doğum gününde... eşin haklımı ne. sen doğum gününü boş ver de kavganın nedenini bulup arayı düzeltmeye baksana...

0|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun...

0|0
    0|0
  • severek evlendin ve değişti ya da şöyle diyim ne umutlarla evlendin mutsuzsun.belkide güzel kızsın.

eski sevgilimde güzeldi benden başkasına gidecek böyle olursa sonu vahim :D

0|0
    0|0
  • adamın içi rahat demek ki mışıl mışıl uyuyabiliyor, kendine dön. hata yapmışsın belli ki yıpratmışsınız aranızdaki sevigiyi de saygıyı da. adam burada mı yatcan diye sorunca neden "sen varken tek yatar mıyım?" demedin? önce kuyruğu dik tutalım, sonra da ne yapıcam ben. buradaki çok bilen kadınların sözüne inanıpta hala adamla yarışırsan sonun belli, çok "ah, vah" edersin. 2 günde sabahlara kadar uyuyamaz hale geldiysen büyük ihtimalle "dır, dır" ede ede adamın sabrını zaten tüketmişsin..az akıllanın kadınlar. erkeklerinizin sırtından inin koluna girin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sorun nedir kardeşim?

bu erkeklere varya ağlayınca yaranamıyorsn,biraz acımasız duygusuz olacaksn kapında yatarlar!

2|0
    0|0
    • Hiçbir şekilde yaranamıyorum ki kardeş.yediği önünde yemediği arkasında.güzelim,bakımlıyım,temizim ve titizim,gayet ilgiliyim anlamadım gitti

• Öyle yapayım dimi.Kendimi çok çaresiz hissediyorum..

• boşver üzülme değmez bu erkek milletine:(

• Bardağa dolu yönünden bak. Belki de sana akşam için güzel bir sürpriz hazırlıyordur ?

1|0
    0|0
  • Eşler ne derece kavga etmişlerse etsin ama gece aynı yatağa yatmak zorundadırlar, araya soğukluk girmesine izin verirlerse zor toparlanırlar derdi dedem. Yatağa al bu akşam onu, beraber yatın. Böyle davrandığın için seni çok kırdığını da düşünebilir, aranızı düzeltmek için o da bi' adım atar.

0|0
    0|0
  • Ama neden yatağınızı ayırıyorsunuz:/

Evlilikte altın kural her ne kadar kavga etsen bilen o yatak ayrılmamalı bence

0|0
    0|0
    • koltuğa koydum kafamı.burda mı yatacaksın dedi.evet dedim ağzımın kenarıyla.baktım gitti yattı

• ne olursa olsun küs uyumamayı öğrenin =/

Akşam gönlünü alır(=

0|0
    0|0
  • N'olursa olsun yataklar ayrılmamalı. Yatağa küs girilmemeli.

0|0
    0|0
    • koltuğa koydum kafamı.burda mı yatacaksın dedi.evet dedim ağzımın kenarıyla.baktım gitti yattı

• Evet bekledim ben de uyuyamaz yanıma gelir diye ama yok..

• Arkadaşım nedir son durum. Merak ettim. Umarım güzel şeyler olmuştur.

• o ne öyle yaaa çok kötü bir davranş ne kadardır evlisinz

0|0
    0|0
  • kavgayı anlatsana bir konu falan ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...