Sizce biriyle çıkamamamın sebebi ne?

kızlar size başta şunu söylemek istiyorum bana çevremdekiler yakışıklısın diyolar ama ben ne yazık ki bunun faydasını göremiyorum facede kız bakarken kolay kolay beğenmiyorum mesela 10 tane baktıysam 9 tanesini beğenmiyorum ve beğendiğim kızlada çıkamıyorum asi olmamın sebebi ne sizce kızlar bide çıkamama sebebi ne olabilir erkeklerde cevap vererek yardımcı olabilir ama özellikle kızlar yazsın

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı bu nasıl bir sou ya :)) beğenmiyosan beğenme ne oalcaki :)..

beğendiğin kızda seni ne etkiliyo? mesela sinema sevmesimi, spor yapmasımı ? yani ne türk kızlardan hoşlanırsın? açıkcası ben senin yaşındayken bunu bilmezdim ... o yüzden seninde buna sağlıklı cevap vereceğini sanmıyorum..

bu yaşlarda ciddi olmayan ilişkiler yaşaman daha doğru, ha olduda çok aşık oldun ammena. bişi dediğim yok evlen sitersen sen bilirsin..

Herkesi tabiki beğenmeeyceksin en doğrusuda bu, beğenmediğim bir kızla konuşmak çok kolayır ,baskı yok , beklenti yok rahat rahat konuşurusun ve kendin olabilirsin..ama beğendiğin bir kızla konuşmak ,açılmak daha zordur ,halbuki belki beğendiğin kız sana vermeye hazır (gönlünü diyelim:) ama sen piskolojik olarak bası altında his ediyorsun kendini ..yapma bunu ..bi yaştna sorna bunlar sana fız gleicek ama şimdi aşman lazım o yüzden beğendiğin aklına takilan ilk kzıa hemen yazıyorsun harekete gecme zamanın geldi senin Kaplan ..boyle durucna bişi olacagı yok

0|0
    0|0
    • valla benim için tip önemli bilader dediklerin doğru baskı altında hissediyorum kendimi ve bu bana çok kötü geliyo

• Tamam işte tam tahmin ettiğim gibi ..tipi,yüzü güzel diyosun :) her erkek oledir o yaşlarda ama yaş ilerledikçe hoşlantılar, özellikler gleişir mesela ben vucut fitliğine bakarım..bana biraz daha doğru geliyor..atıyorum kız çok öyle ahım şahım güzel değil ama spor yapıyor vucudu taş gibi o zaman çok taktir eder ve onu çok çok güzel bir kıza tercih ederim..sonucta tipi elinde olan bişi değil ama vucudunun güzellii onun elinde..bakma sen bana :)

sen tipini beğeniyosun devam et..konuş konuş konuş

Kızlar Ne Diyor 4

• Kimse dört dörtlük değil sen önyargılı olmayıp karşında ki kişiyi tanımaya çalışsaydın şu an bu soruyu soruyo olmazdın. 10 kızdan 9 tanesini begenmıyosun öyle mi? Senin öyle bir lüksün yok ki :) Sen kendini toparla biraz bence

0|0
    0|0
    • 10 taneden 9 diye örnek vermiştim ben :D

ve kimseye önyargılı olmuyorum kendini toparla derken ne demek istedin

• İnsanların iyi yönlerine bakmak yerine eksikliklerini ararsan bu hayatta yalnız kalmaya mahkumsun. Çünkü asla mükemmel bir insan bulamayacaksın. Her insanın kusuru vardır illaki.

0|0
    0|0
  • Facete kız bakarken :O

burnun büyümüş okadar

-.-

0|0
    0|0
  • Herkesi beğenmek zorunda değiliz ya, suç işlememişsin yani rahat ol ;))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...