Arkadaşlar çok zor durumdayım

Arkadaşlar çok zor durumdayım lütfen dalga geçer gibi yorum yapmayın hiç kaldırıcak halde değilim lütfen bir fikir verin ne yapmam gerektiğini söyleyin cuma günü erkek arkadaşım beni öpmüştü cumartesi de çok kötü kavga ettik ayrıldık ben bugün okula gitmedim sınıftaki herkeze beni öptüğünü söylemiş özellikle de beni sevmeyenlere söylemiş o sınıftaki beni sevmeyenler öğretmene söylerlerse ben biterim allah kahretsin geçen senede buna benzer bir olay olmuştu yine sınıftakiler öğretmene söylediler öğretmenler benim burnumdan getirdiler pisikolojim bozulmuştu annemle pisikoloğa bile gittik bu sene öyle bir olay olmasından çok korkuyorum arkadaşlar ben ne yapıcam lütfen bir fikir verin ödüm kopuyor lütfenn ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba,

Öncelikle yapacağın ilk iş hiç bir şey olmamış gibi davranmak. Ve diyelim ki sana laf attılar işte falanca cocugu öpmüşsün die çok basit genel kural yalan söylüyor o benim tipim değil onu öpmüş olsam midem bulanır kusardım demen. Bu karşındaki adı herifin zoruna gidecektir ve herkes onu yalncı olarak bilecek.

1|0
    0|0
    • evet teşekkürr ederim sadece sen beni ciddiye almışsın :) ama onun sevgilim olduğunu herkes biliyordu

• Haklısın tekrar teşekkür edeirm çok iyisin :)

• Mahçup oldum en iyi cevap seç diye söylemedim ama sağolasın.

Erkekler Ne Diyor 6

• öğretmene sölücekler bu sefer müdürün kulağına gidicek sonra seni dövücek baban okula gelip

1|0
    1|0
  • bu ne la böyle:))benı optu

0|0
    0|0
  • Opme sende...

0|0
    0|0
    • anlamıyormusun ben öpmedim zaten o beni öptü zorlaa

• İnkar edip o pislik ile tüm bağlarını açmamak üzere koparacaksın hepsi bu

0|0
    0|0
  • neyi ne yapican* olan olmuş artık bundan sonra ağzına diline sahip çıkıp her önüne geleni öpmiceksin ya da adam gibi olanları öpüceksin gidip sağda solda sevgilisiyle ne bok yediğini anlatmıcak birisini

0|0
    0|0
  • sende önüne gelen öptürme madem korkuyon

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• burdaki yaşın doğru mu?

0|0
    0|0
  • senin yaşın kaç 13 falanmı?

0|0
    0|0
    • tam ben dıyecektım sen demıssın

• tam ben dicektim sen demişsin sonra bari bunu diyim dedim onuda başkası söylemiş hıamına

• ogretmene ne bundan , oda ne karaktersız veletmıs mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...