Mekik aleti işe yarar mı

Mekik aleti almayı düşünüyorum nerden bulabilirim fiyatı nedir sizce işe yarıyor mu ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle dalga geçilmemeli. Dalga geçiyorsunuz ama kendinizi onun yerine koyun onun yerinde ya siz olsaydınız ? Size dalga geçilseydi iyi mi olacaktı. İnsanın tipi ve fiziği ile dalga geçmeyin. Özürlü ise konuşma tavrına ve hareketlerine de geçmeyin. Hiç mi terbiye vermiyorlar size azcık insan olun.

Sizin sorununuza cevap olarak bence bütçen varsa spor salonuna yazıl veya vaktim olmuyor diyorsan gene biraz maddi durum isteyecek 150-200 arası al 1 tane kondisyon bisikleti, al 1 tane de mekik aleti, birde hafif dumbelllardan al onlarla çalış derim. Bunlara ek olarak yemene içmene dikkat etmelisin. Haftada veya ayda 1 kaçamak kısmına ben kesinlikle inanmıyorum bir işe başlandıysa eğer azimle sabırla bitirilmelidir. Yağlı tuzlu yiyeceklerden uzak durmalısın. Beslenmene dikkat etmelisin vitaminlerini al yine günlük iyice aç kal demiyorum ama yediklerine dikkat etmezsen ne kadar spor yaparsan yap boşadır.

Bana kalırsa iyi bir spor salonuna yazılıp hem geniş ekipman seçeneği ile çalışabilirsin sana yardımcıda olurlar, beslenme programı ve yapacağın hareketler konusunda.

Eğer evde yapıcam dersen ilk önce mekik aleti değil kondisyon bisikleti al derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İlk Önce Beslenme

ikinci Egzersiz

3 düzenli uyku

0|0
    0|0
  • tabikde işe yara ama kendinde mekikl çekebilirsn inan o aleti alınca kaldırcaksn bir köşede durucak git bir spor salonuna yazıl en mantıklısı bu orda azimle calısabılırsn

0|0
    0|0
  • resimdeki senesen bir işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Karın kaslarını mekik çalıştırmaz. Squat yapmanı öneririm

0|0
    0|0
  • bosuna para harcamis olursun. gobek ancak diyetle gider...

0|0
    0|0
  • işe yaramaz

0|0
    0|0
  • sadece mekik aleti aglarin altindaki kaslari siklastirir bence hic degilse cardiyo yap beraber

0|0
    0|0
  • O göbeği mi erıtecen!?

0|0
    0|0
  • Oha o göbek seninmi

0|0
    0|0
  • Göbek mi bebek mi o

0|0
    0|0
  • Yarar d shop seyret

0|0
    0|0
  • Tbiki yarar. Internetten alabilirsin sipariş wereblrsn

0|0
    0|0
  • işe yarar ama kendin de çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • göbek güzelmiş yastık yerine kafanı koy yat mışıl mışıl:)

0|0
    0|0
  • resimdeki sen misin?

0|0
    0|0
  • olimpik yüzme havuzları çok iyi zayıflamak için ...

0|0
    0|0
  • elbette işe yarar. sporun her türlüsü yararlı

0|0
    0|0
  • Daha önce de pamuk şekeri diye hesabin vardi dimi

0|0
    0|0
  • Profildeki senmisin ? tuvalete gitmeme sebep oldu srfsizim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok tavsiye edilmez ya öyle süper bir alet değil bence gereksiz

0|0
    0|0
  • resimdeki sen isen mekik tek basına yeterli olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...