Zayıflamak ıcın teknıkler?maydonoz işe yarıyormu?

vucudumda odem var ve bunun ıcın teknıkler arıyorum. bılgısı olan varsa cvb verırse sevınırım teşekkür

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence spor yap bırak şu bilmem ne sularını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Maydonoz değilde yeşil çay oldukca etkilidir.Yağ yakıcı l-carnitinlerdede kullanılır.Ondan yeşil cayı öneririm ama böyle bir fincan felan değil icebiliyosan soğuk 1 litre daha fazlada olabilir iç.Metabolizmayı oldukca hızlandırıyor.

0|0
    0|0
  • Gece yatmadan önce Lipton Form plus iç gün içinde Doğadan 9lu çay iç.

Tatlı ihtiyacını kuruyemiş ve meyvelerden gider. Ürün etiketlerini oku ve yağ oranı yüksek gıdalardan uzak dur. Yürüyüş, ip atlama, koşu, yüzme şart.

0|0
    0|0
  • bol su iç tek çare

0|0
    0|0
  • Lahana suyununun işe yaradığını duydum

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle. Zencefil ve Sarımsak suyunu ısıtıp ıc.

0|0
    0|0
  • bal tarçın mucizesi yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• maydonoz suyu işe yarar ama fazla içmemelisin bir bardak kadar iç tuzu tamamen kes gün içerisinde bol su iç ama nedeni nedir nası gecer diye mutlaka bir doktara git

0|0
    0|0
  • Su içmen lazım 3 litre kadar 2 ay sonra bak bakim ödem kalıyomu? Şişkinlik yapıyo diye düşünme saat başı 1 bardak iç ılık olsun

0|0
    0|0
  • evet ödem atar.

0|0
    0|0
  • önce inanmak gerek, diyet kolyesini denedin mi

0|0
    0|0
  • Lahana çorbasını dene vücudunda ödem bırakmaz

0|0
    0|0
  • ben hepsini denedim ama pek te işe yaradığını soleyemıcem çözüm yolu şu sıkı bir diyet ama kaçamak yapmadan etraftakılere kanmadan .haftada 4 saat yüzüyorum koşu bandı bisiklet benım de 20 kılo kadar fazlam var zayıflıcama ınanıyorum bu progamla

0|0
    0|0
Yükleniyor...