Arkadaşımın sürekli seçim yaptırması...

Lise son sınıftayım. En yakın kız arkadaşım birisiyle küsünce hemen beni de seçim yaptırmaya zorluyo. Ya o ya ben gibisinden. Ergence gelicek size belki ama bana da çocukluk gibi geliyo. En yakın arkadaşım olduğu için diğeriyle konuşmuyorum. Hiçbir sebep yokken kızlarla küsüyorum sırf o küstü diye. En geç 2 gün sonra barışıyolar yine. Barışcaklarını bile bile seçim yaptırıyo. Sizce bu kötü bişey mi ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşının senin en iyi arkadaşın olmasını istemesi doğal. herkez değerli olmak ister ama bunun hastalık derecesine ulaşmış bir bencillik. yaptığı tabiki kötü bişey. ''ben başkalarıylada konuşucam. durmadan tehdit etme. gitmek istiyosan senin kararın ben gitmeni istemem. ama bencillik yapmanada gerek yok'' derdim

1|0
    0|0
    • Benim için çok sorun değil. Yani o yanımda oldukça başkasına ihtiyaç duymuyorum. Sadece bu kötü bişey mi yani zorbalık mı yapıyo öğrenmek istedim.

• ihtiyaç duymuyo olabilirsin ama kısıtlamamalı. bunu soruyosan eğer yaptığı zorbalık

• Peki uyarmayi denicem :D Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• kötü bir bakıma egosunu tatmin ediyo bence yani zaten beni seçicek diye bir kere de öbürü tarafından kullansana seçimini tepkisi ne olacak bakalım afallayacaktır kesinlikle sonra şaka yaptım diye düzeltebilriisn

1|0
    0|0
    • Bir keresinde o seçim yaptırdığı halde ben kızla konuşmaya devam etmiştim, sadece mesafe koymuştum. O zaman çok üzüldü.

Yükleniyor...