Tanımadığımız bir kıza nasıl yaklaşmamız gerekir?

Bir kızdan hoşlanıyorsunuz aynı ortamdasınız ama arkadaşlığınız falan yok ortak arkadaşlarınız da yok sadece siz onu beğeniyorsunuz ama o sizi daha tanımıyor. Hemen söylerseniz tek şanısınız kaybedeceksiniz belki bir daha tanışma şansınız olmayacak, tanışmak isterseniz de başarısız olma şansı var. Bayanlar da şöyle sorayım: Tanımadığınız bir insanın size nasıl yaklaşmasını istersiniz, arkadaş olmaya çalıştığını ve sizden hoşlandığı için bunu yaptığını anlar mısınız ?

• Hoşlandığım zaman fazla beklemem, beni tanımasa da gider söylerim.
    14% (3)26% (16)23% (19)Oy Ver
  • En azından arkadaş ortamında görüşürüm biraz konuşup merabalaşacak duruma geldikten sonra uygun bir zamanda söylerim.
    38% (8)20% (12)24% (20)Oy Ver
  • Arkadaş ortamına girmeye ya da onunla samimi olmaya çalışırım. Bu süre içinde ona kendimi düzgün şekilde ifade etmeye çabalarım.
    19% (4)23% (14)22% (18)Oy Ver
  • Ancak başka biri vasıtasıyla söyleyebilirim.
    14% (3)8% (5)10% (8)Oy Ver
  • Yaklaşmaya çalışmam, onunla ya da bir başkasıyla olacaksa benim tek taraflı çabamla değil karşılıklı samimiyetin ilerlemesiyle bir ilişkiye başlarım.
    15% (3)23% (14)21% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Valla tek yapamadığım şey toplu taşıtlarda veya sokakta gördüğüm ve çok hoşuma giden bir bayanla iletişim kurup arkadaş olabilmek... Yani bu işi beceri haline getirebilmeyi isterdim. İşin püf noktalarını... Ha olmadı mı, otobüste görüp de inince konuşup arkadaş olalım diyip kabul edilmedik mi? Edildik de... Onun benim yaptığım bir olay olduğuna inanmıyorum. Acemi şansı gibi bişey diyelim... Bunu şablona oturtup şunlar olunca yüksek tutarlılıkta işe yarıyor dediğim bir algoritma oluşturamadım. Onu oluşturduğum an artık "ben tamamım" diyeceğim andır...

Aynı ortamdaki kızlar ise sorun değil ya. Bugün olmazsa yarın. İnceden inceden işlersin. Ölçersin tepkilerine göre, nabza göre şerbeti ayarlarsın, tatından yenmez...

0|0
    0|0
    • samimi olarak yaklaşmak gerekiyo galiba bi yerden muhabbette dahil olmak, bişey sormak falan ama bunu sorarken gerçekten cevabını öğrenmek için yani yaklaşmaya çalışıyomuş gibi yapmamak lazım ufaktan bi muhbbet de başlarsa o soruyla gerisi gelir zaten ama denemeden de olmaz :) herşeyde böyle teoriyle pratik aynı değil sonuçta ve de şansını denemeden o pratiği de elde edemez insan.

Kızlar Ne Diyor 3

• Acıkcası bu kadınına göre değişir ,kimi bir bakısından anlar ,kımıde hiç anlayamaz

bence ufaktan yaklaşın derım ,çünkü kendımden bılıyorum pata küte ben senden hoşlanıyorum dersenız o ankı şaşkınlıkla reddedılmenız muhtemel ,uzaktan hareketlerınızle bellı edın derım.

Tabıkı nazık olmak ve red cevabı alırsanız kabalaşmamanızı tavsıye ederım o an blekı hayır dıyebılır ama sonra kafasına yatabılır ,ama kabalaşırsanız kapı sonsuza denk kapanır

0|0
    0|0
    • denemek isteyebilir en azından ama ilk başta ufaktan hareketlerle yaklaşmak lazım sanırım :) ama çok bekletmeden çok bekleyince hiçbişey olmaz :)

• bence samimi olmaya calis ardindan isin gidisatina gore soyle.

bazen ilk kez begendigimiz birini tanidikca soguyabiliriz cunku

0|0
    0|0
    • o dediğin bana çok oluyor..tanıdıkça soğuyorum bayanlardan :) bi de hiç sevgilim olmamasının tedirginliği :) istediğim gibi birisi çıkmıyo ki karşıma :d

• tanimasada tanitmaya calismali samimi sohbet etmeye calismali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bir kere şunu söyliyim hiçbir şekilde sevgilisi varmı yok mu öğrenmeden bir kıza bu durumu açmamak gerekir,bence sen onu bi tanımaya çalış,eğer olumlu sinyaller alır ve bu durumdan da emin olursan,sevgilisi olması gibi bir engel de yoksa o zaman durumu açarsın,hem daha sağlıklı olur,hem de damdan düşer gibi kıza açılıp tepki veya sevgilim var gibi bir yanıt almazsın

0|0
    0|0
    • işte biraz iyi bilmek gerekiyo galiba o işleri :) yani biçok faktör var işin içinde görünüşten konuşmaya nasıl yaklaşacağını bilmek ürkütmeden nasıl kendini iyi ifade edeceksin falan bunlar teoride bilinen ama pratikte gelişmesi için tecrübe gerektiren şeyler galiba biraz :)

• ama heycanlacak kadar da abartmamak lazım heycan yapınca insan hiçbişey diyemiyo :) herkesle sıradan bi konudan da olsa konuşuyosun ama aklında varsa öyle bişey o an ne diyeceğin aklına gelmiyo :) öyle evde provaymış falan hikaye sadece kendi kendine konuşursun o şekilde hayal edersin ama gerçek olmaz gerçekte bocalarsın :)

• Gerçekte de konuşabilirsin,bu yüzden hic hayal etmeni tavsiye etmem cünkü asıl olay hayal ettigin seyi tutturmak zor

• Yaklaşmaya çalışmam, onunla ya da bir başkasıyla olacaksa benim tek taraflı çabamla değil karşılıklı samimiyetin ilerlemesiyle bir ilişkiye başlarım.

0|0
    0|0
  • C: Arkadaş ortamına girmeye ya da onunla samimi olmaya çalışırım. Bu süre içinde ona kendimi düzgün şekilde ifade etmeye çabalarım.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamı en iyisi .Ortak arkadaşların sayesinde onla görüşme imkanın daha fazla olacak. Özellikle sevilen bir kişiyseniz ilgiyi üzerinizde toplayabilir ve samimi ortamda onla yakınlaşmaya başlarsınız .

0|0
    0|0
  • samimi ol en önemlisi kendin ol kişiliğinle onu etkilemeye çalış

0|0
    0|0
    • senin dediğin uzun bir süreç. bazen o kadar uzun beklediğine değmiyo insanın. daha kötüsü de ne biliyomusun ? sen o kadar kendini ifade etmek için yırtınırken, bişekilde nasıl ima ederim nasıl belli ederim diye düşünüp onun bi bakışından bile umutlanırken elin oğlu geliyo iki günde sevgili oluyo o insanla. o zaman kendini enayi gibi hissediyo insan demek ki benim düşündüğüm gibi düşünmemiş diyosun beklemeyi sevmiyolar. o kadar değer vermiyolar o yüzden senin de değer vermemen lazım duruma göre:)

• süreci hızlandırman senin elinde senin sözel yeteneğine kalmış ama niyetini bence tavırlarınla açıkça belli etmelisin birşey olacaksa zaten gerisi çoraap söküğü gibi gelir

• ortak arkadas

0|0
    0|0
  • gider konusurum ben

0|0
    0|0
    • kabul etmesse bir başkası diyosun :) o da güzel uğraşmaya değmiyo inan :)

• etmus son sözcük '' adımı verme yeter '' bu gecenın en cok güldüren seyı oldu benı :)))

• napim sonra yanarim :D

• Arkadaş ortamına girmeye ya da onunla samimi olmaya çalışırım. Bu süre içinde ona kendimi düzgün şekilde ifade etmeye çabalarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...