Vicdanınızın rahat etmediği bir şey var mı?

'Herkes kendi vicdanının önünü süpürse, ülke bembeyaz olurdu' demiş Yılmaz Odabaşı. Sizin de vicdanınızın rahat etmediği bir şeyler oldu mu hiç?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Valla benim vicdanım rahat, ömrüm boyunca hiç pişman olacağım birşey yapmadım , ve ne yaptıysam da , hatalarımı da kabul ettim , çünkü öyle yapmayı ben tercih etmiştim, ben seçmiştim.

Hatalı olduğum kısımlarda da karşı taraf ile hep iletişim kurmayı ve tamir etmeyi denedim , izin vermeyenler olduysa da kendi bencillikleriydi heralde.

Çünkü doğru çok göreceli bir kavram, bazen birisine yardım ederken başkasının beklentisini yerine getiremedin diye o sana tavır koyabiliyor .

Mükemmel olunamayacağı gibi, herkesle dost ta olamazsın zaten. Hayat.

0|0
    0|0
  • var birçok şey var.

0|0
    0|0
  • Vicdanımı dinlediğim gün yaprağı yediğim gündür pampa sesinin ayarı yok çok yüksek sesle konuşuyo sanki karşısında sağır varmış gibi -.-

0|0
    0|0
  • illaki vardır herkeste yok diyen yalan söyler ama kimidnde büyük kminde küçük hatalar vardır

0|0
    0|0
  • ufak tefek var ama

allah affetsin :/

0|0
    0|0
  • çok şükür kafamı yastığa rahat koyuyorum swan8

0|0
    0|0
  • sanırım yok gibi

0|0
    0|0
  • Haksızlık ...Adaletsizlik Bir bayanın bir erkek tarafından azarlanması dayak yemesi ! yemin ederim o adamı oldururum,!

0|0
    0|0
  • EVET KÜÇÜKKEN 10 YAŞLARINDA FALAN KEDİYİ TAŞLA KÖPEĞİDE ASARAK ÖLDÜRMÜŞTÜK BUNUN İÇİN ÇOK PİŞMANIM KENDİMİ ASLA AFFETMEYECEĞİM

0|0
    0|0
  • Gecmise dayali vicdan azabi cektigim seyler var..

Farkındaligi gec anlasamda hayat adim öncesi 2 defa düsünmeyi ögretti bana..

0|0
    0|0
  • Tacizciyi gorup mudahale edememek...

0|0
    0|0
  • beni seven bir kızı üzmüştüm onun dışında yok

0|0
    0|0
  • rahat gibiyim

0|0
    0|0
  • Evet oldu ama burada söyleyemem :/

0|0
    0|0
  • hafta de 2 - 3 gün sevgilimle birliktelik yaşıyorduk. o zmnlar içim rahat değildi. ve artık sıkıldım 3 gün önce ayrıldık..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• vicdanımı rahatsız eden bir şey yaptığımda durumu düzeltmeye çalışırım. Bazen insanın elinden bir şey gelmiyor o durumlardada herkes kendi kapısının önünü süpürsün demek kalıyor geriye.

0|0
    0|0
  • Bi kaç bişey var Rabbim affetsin=/

0|0
    0|0
  • Şu an ders çalışmadığım için bir vicdan azabı duymuyorum değil.

0|0
    0|0
  • bişeyin doğrusunu söylemezsm oldugu gibi anlatmazsm bişey saklarsm içim içimi yer

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    1|0
  • çok dalga geçtim insanlarla :((

genç idüm toy idüm bilemedum

yok yok valla yapmıyorum artık

elimden geldiğince :)

not: kendimle de dalga geçiyorum kimse art niyetim olduğunda değil de çok lakaytım galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...