Sorularınızın neden pas geçildiğini düşünüyorsunuz?

Bazen herkesin merak ettiği, ya da güzel dediğiniz soru, cevabını merak ettiğiniz soru pas geçiliyor, gerekli sayıda cevaba hatta hiç cevaba ulaşamıyorsunuz,

Ben sorunun sorulduğu zamanın bu konuda bir etken olduğuna inanıyorum, sitenin yoğunluğu, ve çalışan kesim, öğrenci kesim..vb bunların siteye giriş saatlerinin genelde farklı olması gibi sebeblerden bir çok sorunun pas geçildiğini ,

Cinsellikle ilgili soruların özellikle utanma duygusundan , merak edilen cavabı bilinen bir soru olsada bu sebebten es geçildiğini düşünüyorum.

Pas Geçildiğini düşündüğünüz soruların linkini paylaşıp, olası nedenleri, genelde hangi saat aralarında KS de olduğunuz paylaşabilirmisiniz

Cevaplar için teşekkürler

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• uygun kadegoride sorduğum içim merak ettiğim bişeyi sorduğum için :D aşk ya da flörte alsam diğerleri gibi bizede yığılırlardı herhalde :D

0|1
    0|0
    • katılıyorum, aşk-flört-ayrılık kategorileri daha fazla cevap alıyor

• hı evet şöyle oluyorlar eminim aha kadın kadın kadın :D asdghfsahdg deyip aniden soluyorlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Burda olay o zaten.

Ayakkab numaran kaç sorusuna bir sürü cevap gelir ancak çok çok iyi bir soruya sayılı...

0|0
    0|0
  • bazen cok mantıksız ve uzun sorular soruluyor

bunların pas geçilmesi normaldir

0|0
    0|0
    • mantıksız soruları ve uzun soruları genelde bende es geçiyorum ama bence çoğunluğun cevaplarken yeni sorulara bakması ve o sırada ki yoğunluk bazı soruların es geçilmesine sebeb oluyor

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...