Body yapan baksın lütfeeen

Arkadaşlar spora başlıyalı ilk haftam bu ilk gün 5 kiloluklarla göğüs bastigimda 4x8 rahat rahat yapabilmiştim fakat 3.gün gittiğimda göğüsün son setinde acayip zorlandım üst göğüsünde 2.setten sonra kaldıramadım 2.5 kilolukları takmam zorunda kaldım başlıyalı 1hafta oldu sizce normalmi bu durum

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Üst göğüs çalışırken kilo azaltman normal.Niye diyeceksin bench press yaparken yoruluyorsun biraz + üst göğüs normal bench pressden daha zor hareket.Bench pressde rahat kaldırdığın ağırlığı orada kaldıramaman veya zorlanman normal.Şu an icin 4x8 yapabilirsin ama alışma sürecinden sonra piramit şeklinde yap.Nedir piramit 3 set yapıyorsun. 1.set atıyorum 5 kilo 2.set 7.5kilo 3.set 10 kilo bunun gibi ağırlıkları artırarak yapacan tekrar sayında 1.set 12 2.set 10 3.set 8 Bu şekilde git.

0|0
    0|0
    • Aynen hocam dediğin gibi yapayım şuan için 2.buçuk kilolara iniyimmi zorlandigim için

• Aynen azalt.Bende üst göğüse girerken benchde bastığım ağırlığı onda basamıyorum zorlanıyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet normal bir kere baştan o kadar ağır kaldırmaman gerekirdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ağırlıkları azalt mesele yüksek ağırlıkla calışmak değil doğru calışmak.

0|0
    0|0
  • bokadar hafif bir kiloda bence normal degil ama ogun yediklerinden ya da fazla sivi tuketiminden olabilir veyea cok gorulen bir sey kasinma nedeniylede ola bilir

0|0
    0|0
    • Hocam yalnız öncesinde 80 kilo bacak bastım bundan dolayı olabilirmi zorlanmam

• Spora başlar başlamaz göğüs çalışmaya mı başladın. kim yazdı sana bu güzel programı ordaki spor hocası mı ?

0|0
    0|0
  • kiloları azalt en önemliside set aralarında dinlenmektir..

0|0
    0|0
  • Kardeşim Problem Var Galiba Sende 5 Kilo Bench Press Gireni İlk Defa Görüyorum

0|0
    0|0
    • Kaç kilo giricem hocam daha 4.günüm

• Bide çalışıyorum sabahları hocam

• Hocam bide bu gün itibariyle 7.5 kilo bastım ysiim 18

• ilk hafta 5 kg ile badlamayi hangi super zeka soyledi sakatlancaksin*

0|0
    0|0
    • Hocam 2.5 kiloluklara döniyim mi daha öncedende evde çalışıyordum ondan yüklenmiştim

• Evet hocam sanayide çalıstigim için kol kası falan baya var omuzlarım geniş kanatlarım falan baya iyi zaten

• bacakda calis kizlar baldir kaslarina hasta olur

Yükleniyor...