Böyle bir durumda yanlış anlaşılsanız ne yaparsınız?

diyelim bir kadın atmde işini hallediyo arkasındada siz bekliyorsunuz sonra başka bir erkek gelip kadının kalçasına dokunuyo ve kadında siz sanıp dönüp size tokat atıyor ne yapardınız sonra?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• elleyen gavatı yakalardım kulağından atardım kadının önüne.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapanın ben olmadığımı izah eder mağduriyetimi gösterir ve onu utandırırdım. Özürler dilenmeye başlayınca yemeğe çıkmayı teklif ederdim. Borçlu hissedip kabul etmek zorunda kalacak. Yemekte ne kadar sempatik ve iyi olduğumu gösterir sonra da tuvalete diye kalkıp çeker giderdim. Hesabı o ödesin. Uyurken çok sempatik idi numarasını da alamadım kaçırdım adamı diye uykusu kaçması da bonus.

0|0
    0|0
  • önce bir afalardım sonra kendime gelip durumu izah etmeye çalışırdım..adama da söyleyecek bir çift sözüm olurdu

0|0
    0|0
  • bende ona tokat atar sonrada o adamı döve döve karakola götürürdüm

0|0
    0|0
    • niye vuruyosun sen sanıyo sonuçta kızgınlıkla

• bende ne olduğunu anlasın diye vuruyorum zaten. sessiz kalırsam anlamaz o.

• hiç affım olmaz anında oda tokatı yer görmeden böyle bir şey yaptığı için, hiç alttan almam

0|0
    0|0
  • Tokat düellosu başlardı direk, ciddi manada dayağı yerdi..

0|0
    0|0
  • Kadın bana tokat atmadan ben diğer erkeğin kafasını kırardım. Hiç tahammül edemem böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Netten video yu izleyip buradan nie yaziyosun kamera şakasi o

0|0
    0|0
  • adamida doverim kadinida affetmem bn

0|0
    0|0
  • Kızı başkası elliyor tokatı ben mi yiyicem ya :) kimin elledigini gosterirdim arkani kolla derdim

0|0
    0|0
    • sen ellesen tokatı yemede sorun yok mu

• en iyi biz kadınlar biliriz bunu emin ol

• elleyen adama dalardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...