Kapat

Siz nasıl bir güne başladınız ?

Yağmur sesiyle uyanmak isterdim bu gün.. Damlaların birbiriyle yarışırcasına düştüğü, ama bir o kadar da birbirini umursamadığı dengesiz düzenin sağır edici gürültüsüyle.. Fırtına kopsa mutlu olacaktım sanki.. Rüyamda güzel şeyler görünce böyle oluyor..

Dengem bozuldu, nefesim düzensizleşti bu gün.. Göz yaşlarım birbirini umursamıyor..

Yoksa siz gözünü güzel bir güne açan o şanslı azınlıktan mısınız ?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Mis gibi yağmurlu bir havaya uyandım, kapşonumu da takmadım. Islana ıslana, sallana sallana açtım müziğimi (günün müziği seçtim bunu bu sabah link ) bastım işime gittim. Güzel başladı günüm, haftam. Umuyorum öyle devam eder..

0|0
    0|0
  • Dia dan aldığım Sümbül açmış kokuyorken, dışarıda horozların rahatsız eden bağırışlarından kuşların hoş cıvıltısını ayırmaya çalışara, en güzelide toprak kokusu ile başladım ben.

0|0
    0|0
  • Burada hava çiseliyor

Ne kadar soğuk ve kasvetli olursa olsun huzurumu bozan bu değil aksine içimi huzur kaplıyor

0|0
    0|0
  • normal bir gün gibi başladı...sonra konuştuğum bir kız var kaç seferdir konuşmayı erteliyor...yine erteledi...ben de kızdım ...şu an hiç de iyi değilim arkadaşım

0|0
    0|0
  • Müşteri ödemeyi yapmış. Bugün patron %5 daha az bulaşır bana sdfs

0|0
    0|0
  • Gözünü aç, geril, gülümseyrek kalk, elini yüzünü yıka, güzellll bir kahvaltı, özene bözene hazırlan ve işin yolunu tut :) her sabah ki gibi :) herkese iyi bir hafta diliyorum, gününüz aydın olsun efenim :)

0|0
    0|0
  • yağmur burada şiddetli fırtına ile birlikte göndereyimmi sanada :)

0|0
    0|0
  • güneşli ve caddelerde bangır bangır bağıran seçim arabalarının gürültüsü ile güne başladım.elimde kahvem şu anda buradayım.napalım bunada şükür.

0|0
    0|0
    • Ah o seçim arabaları müzikleri.. Hele bir tanesi var ki, baya komik bir oyun havası şarkısının melodisini seçmiş kendisine, duydukça gülsem mi sinirlensem mi bilemiyorum..

• keşke deli raporum olsa ya da deli raporu olan birini tanısam...alacam elime çifteliyi ya da verecem eline çifteliyi içine de 5 numara ördek fişeği çıkacam terasa caddeden BİZE OY VERİİİİN OYU VERİİİİN diyen ilk arabaya patlatacam ya da aha kardeşim vur bunu çok eylenceli oluyo diyecem.körolasıcalar...

• Gözümü biraz olsun kapatsaydım gözÜn neden mor demezlerdi yağmuuur geri verecek buharlaşan sevgimi diye kandirmisti birisi sabah sabah canımı sıktın ya :(

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcı bir güne uyandım

Gayet ıslak , itici ve bırak işe gitme de uyu diyen bir hava var...

Ama yine işe geldik

0|0
    0|0
  • Çok yorgun uyandım. Halbuki hiç bir şey yapmamıştım önceki gün. Ruhum bunalıyor

0|0
    0|0
  • Şanslı azınlıktanmışım

0|0
    0|0
  • Suan hava firtinali olmasada soyledigin yagmur sesiyle uyandim.

0|0
    0|0
  • gözüm güzel bir güne açılmasa da umurumda değil

0|0
    0|0
  • yagmur gece gözyaşıyla devam etti sabah kesildi

0|0
    0|0
  • Mutlu uyanmadım ama hava tam da sevdiğim tonlarda..

*Güzel rüyalarının devamı dileğiyle..

0|0
    0|0
  • Günaydın bende yeni uyandım canim hiç yataktan kalkmak istemiyor ya :)

0|0
    0|0
  • soguk yalniz uyumak zor uyanmak daha zor sogukta

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yağmur sesiyle uyandım.

0|0
    0|0
  • O denize karşı bakan odada bir hafta geçirdiğim otelde uyanmak isterdim. (denize karşı uyanmak hayalimdi tekrarlasam nolur ki)

0|0
    0|0
  • sorularına hayranım şimdi edebiyatın kökünü kuruturdum da

kaburgalarım ağrıyarak uyandım , bayılazaamm :(

0|0
    0|0
    • Ben de umut dolu insanlara hayranım, bir de iyi yüreklilere.. 2-3 kez denk gelmemize rağmen senin tavırlarına da haliyle.. Geçmiş olsun der, bir an önce ağrılarının dinmesini dilerim..

• şuraya kocaman keyifli bir teşşekür bıraktım o vakit madmezel..

<3

• bugün yağmurla uyananlardanım bende.. biran bugün yapacağım işler geldi aklıma nasıl gidecem düzelirmi ki hava gibi gibi hayıflana hayıflana kalktım. fiks menü tost yaptım çay demledim :) hala uyukluyorum :)

0|0
    1|0
  • Berbat bir şekilde başladım. Fazlasıyla sinir vardı geceden kalma. Yatağa erken girmeme rağmen uyuduğumda sabah olmuştu. Hem uykusuzluk hem de gerginliğin sabaha yansıması, e bir de özlem... Şu an iyiyiz şükür :))

0|0
    0|0
  • Yağmurda ıslanarak başladım

0|0
    0|0
  • Sıkıcı bir güne uyandım hava kapalıı :/

0|0
    0|0
  • çise yağıyordu,en sevdiğimden.

0|0
    0|0
  • her sabah mutlu başlıyorum

0|0
    0|0
  • ne güzeli.. yeni uyandım ve bir ton dayak yemiş gibiyim.

oyyyy heryerim agrıyor.

kotuyum.. ://

0|0
    0|0
    • Ben de yeni uyandım.. Gün boyunca en az 3-4 kez uyanıyorum her biri bir öncekinden daha sersemletmiş şekilde..

• yazın çok edebi ve hoş böyle bir uslupla roman yazılsa okumak çok isterdim :)

0|0
    0|0
  • Güzel,mutlu,dinamik bir şekilde :)

0|0
    0|0
  • hava kapalı.. çook soğuk.. üşüyorum... karamsar bir gün ama inatla umutluyum^^

0|0
    0|0
    • İnadına hiç kaybetme..

• iki lastik arasına taş sıkışmış diyim sen anla ahahahahah :))))))))))))))

• rolleri mi değiştik..? hani sen benim moralimi bozuyodun :D kıyamam sana kıyamam :))) sen kelebeklerin en güzelisin :D yalnız bak soru sahibi bize uyuz olacak ki haklıda yani..

Yükleniyor...