Hayatınızı değiştiren an,sahne,olay,film,cümle nedir?

Küçükken bir film izlediniz ve itafeyici olmaya karar verdiniz.

Bir kitap okudunuz hayatınız değişti.

Soğuk bir gün sokakta halsiz bir şekilde kartonu katayıp önüne siper edecek kadar bile gücünün olmadığını gördünüz ve insablara yardım etmeye karar verdiniz.

Gece vakti yemek yenilen yerlerin açık olduğu bir yerde çıplak ayaklı birisinin çöpe atılmış ve bozulmuş olması yüksek oman şeyleri yediğini gmrdünüz. Üstelik insanlar diğer tarafta pide,kebap ve çorbalarını tatlılar eşliğinde yerken.

Bir yakınınızı doktor yüzünden kaybettiniz ve doktor olmaya kaybettiniz.

Babanınız haksız yere içeri atıldı ve hakim olmak istediniz.

Nedir sizin ANınız?

1|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Lise son sinifti, aile dostumuzun esi oz abla yerine koydugum biri vardi bana hep nasihat ederdi. Bende o zamnlar gozu asktan baska bir seyi gormeyen, hic ders calismayan, uni sinavini kazanamazsam ozelde okurum diyen biriydim, bir gun bni kenara cekti ve dedi ki," bak emre sevdigin kizin karnini askla doyuramazsin, hayatta bir sey istiorsan savasmalisin onun icin, derslerinle bagdaslastir bunu, sevdigin kiz bir kitap gibidir eger sen o kitabi okumazsan bir baskasi gelir o kitabi sayfa sayfa okur!" ve ben o gundem sonra cok calismaya basladim simdi bolumde turkiye 2. Bi uni okuyorum. (: kizi sorma (:

0|1
    0|0
    • Kızı başkası oku. Sayfa sayfa :) Çok etkili olmuştur.

Kızı sordum :)

• Ortada bir cıvıklık yok. Kaldıki sonunda ek m değil n idi. Sen anayı cümlelerinde belliki hep küfür bazlı kuruyorsun ondan bu kadar alındın.

Cümleyi oku bakalım orada ters birşey var mı?

Ana-Baba ne var burada? Babana peder deyince iyi hoşta annene ana deyince burada ne var? Bu devleti o ANALAR sayesinde ayak tutuyoruz. Senin cümlelerinde kullandığın gibi algılamamızda mümkün değil. Ki ağzımada almam. Anneye küfretmeyi düşünmek nedir? Kalkmıl birde etmişim gibi yargılıyorsun.

• Ha bu arada algın kıtsa ben ne yapabilirim. Eğer ondan ötürü yanlış anladıysan özür dilerim. Yok değilse problem olmamalı!

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok küçükken Ramazan bayramlarındaki davulculara çok özenirdim ve bir gün iftar sofrasında ben davulcu olucam diye bağırdım..babam kaşığın ağzına gitmesine 1 karış kala bana bakmıştı..ne diyor bu çocuk demişti teyzem =)

0|1
    0|0
  • bir tek anda değişmedim ben hiç,

zaten değişmem de.

bir çok yaşanmışlar birikince gönlünde,

değişmek zorunda kalıyorsun istemesen de...

0|1
    0|0
  • 12 yasında evden atıp amateme yatırdılar mesela nasıll

0|1
    0|0
    • Madde bağımlısı olman mı, seni evden atmaları mı,senin seni evden attıklarını düşünmen mi?

• saydıklarından bıtanesı bıle yetmezmı?

• Bence daha önce bu maddeye başladığın an başlamış herşey. Umarım şu an kullanmıyorsundur.

• hiçbiri bende kalıcı etki yapmaz

0|1
    0|0
    • Sende senin gibi bir tane yaparsın. O kadar emin olma :) 9 ay içinde kalır bir ömür beyninde ;)

• du bir bakayım be olabilir o?

Bebeğin olurda kucağına alırsan görürsün kalıcı etkiyi ;)

• kabul etsene bir isteği

0|0
    0|0
    • Merak uğruna icatlar yaptıran bir olaydır. İletişimin tek yoluda sesli olanı değildir. İnsanlar ateşle dahi anlaştıkları bilinmektedir ki biz yazı gibi bir olayı kullanıyoruz!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bundan 5-6 sene önce Komedi Dükkanı ile haliyle Tolga Çevik ile tanıştım.Milleti eğlendirerek mutlu olan insanım.Onunda o halini görünce ben oyuncu olmalıyım,seviyorum bu işi dedim.Sonra aradan yıllar geçti Prison Break'ı izledim.Şu an ondan aldığım ilham sayesinde dizi senaryousu yazıyorum.Yani tamamen kendimi bu işe adadım.Umarım tüm bunlar gerçekleşir

0|1
    0|0
    • O işlerde şanslı olmak da lazkm. Adam çok iyi kitap yazıyor ama bir türlü kabul alamıuor. E bastıracak parası olmuyor. Olsa bu sefer dağıtıp satamıyor vs... Umarım başarılı olursun.

• Çok çok haklısın.Deniyecem şansımı umarım olur.Çok sağol.

• Hayırlısı olsun.

• Önden Liderler Gitmezse tebasının peşinden gelmesi nasıl beklenebilir ?

Lelouch vii Britania - Code Geass Satranç Sahnesi

0|1
    0|0
  • "Hayat; biz gelecek için planlar yaparken başımızdan geçenlerdir" diyor John Lennon , 'Günce' filmi..

0|1
    0|0
    • Çok iyi diyor.

• Hah şöyle işte ya bak buldun açtığım yolu :D

• kaşarın birini bırakıp hayatımın düzene girmesiydi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...