İnsanlara karşı ön yargılımısınız?

İnsanlara karşı ön yargılımısınız? Mesela bir kız gördüğünüz de onun kişiliği karakteri hakkın da hiç bir bilginiz olmadığı hal de o kıza sırf mini etek giydi diye saçlarını boyattı diye ya da çok fazla erkek arkadaşı var diye Kötü söz söyler misiniz?

0|0
7|23

En İyi Kız Görüşü

• bu erkekler beni öldürecek...şimdi hiçbiri söylemem demiş...başka soruda mini etek giyeni asıyorlardı:)))

dürüstlük dediğiniz bu olsa gerek...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Yargılamam kötü bir şey de söylemem kendi hayatıdır. Ama ben kız arkadaşım ya da eşimin giymesini istemem

1|0
    0|0
  • söylemem o tarz yargılarım yoktur

1|0
    0|0
  • şahsen kötü söz söylemeye hakkımız yok ama üni öğrenisiyim ve öğrenci olarak iç içe bir yerde yaşıyorum ön yargıda bulunabilmek için yanındaki takıldığı kişilere bakarım. ancak çevresel olarak akıldığında kötü söz mü desem yoksa bizim barzo diye tarif ettiğimiz kişiler yavrum g.te bak vs . vs. gibi iltifatlar mı desem ne turlu bakıyosan artık yani dışardan hoşuna gidiyor görsellik erkeklerin şahsen kız arkadaşım olsa bu şekilde gezmesine izin vermem hiç olmazsa hergün izin vermem arada insan dinlenmeli değil mi her gün kavga edemezsin barzolarla

0|0
    0|0
  • Hayir tabikide kesinlikle öyle degilim ve olmam, hani derler ya parayla imanin kimde oldugu belli olmaz diye ;)

Bir arkadasim var gayet uzun sacli küpeli ve inanin sürmesiz disariya cikmaz bir erkek. Ama suna inanki adam resmem bie imamim bilgisine sahip ve kac defa onun arkasina gecip namaz kildim.

0|0
    0|0
  • Önyargı herkeste var dışa vurup vurmamakla alakalı. sakin insanlar biraz daha bekler tanımadığı biri için atıp tutmazlar. Kötü konuşmazlar. Ben tanımadığım biri için böyle yapmazdım imkanım varsa tanışmayı tercih ederim bir arkadaş kazanmış olurum belki :)

0|0
    0|0
  • ben söylerim aga bir kızın erkek arkadaşı 1 tane olur. artık bayanların hepsinin erkek arkadaşı var, mini etek giyenide var kapalısıda var saçları boyalı olanda var bunu yapmayan mı kaldı artık herkes bu şekilde hepiniz aynı kategoride olduğunuz için al birini vur ötekine bunu söylediğim için önyargılı olduğumu sanmıyorum . haa kişilik karakter ayrı mevzu orası beni ilgilendirmez : )

0|0
    0|0
    • tam bir erkeksin yani belli erkek tipi :D

• la insanlara karşı önyargılı değilim . sadece kızlara karşı senin verdiğin örnekte önyargılıyım :D

• o kişi sevgilim değilse umrumda olmaz, sözde söylemem. Hareketlerinden anlayabilirim nasıl biri olduğunu. Mini eteği aman sevgilim falan giymesin:D

0|0
    0|0
  • Evet. Önyargı değil his sadece.

0|0
    0|0
  • Kotu soz soylemem

Kotu dusunmem

Taa ki kotu bir davranisini gotene kadar

Sonra melek olsa kurtaramaz...

0|0
    0|0
  • kesinlikle kadınlar işe yaramaz bir varlık duygusuzlar sadece ve sadece kendileirini düşürler mutluluların düşünürler.

0|0
    0|0
  • olumsuz yorum yapmam ilk görüşte

0|0
    0|0
  • söylerim evet.bunlar zaten bişeylerin belirtisi.

0|0
    0|0
  • eskiden biraz böyleydim ama artık yaş oldu 25 ... banane diyorum çoğu zaman

0|0
    0|0
  • söylemem ama söylerler çok tanık oluyorum

0|0
    0|0
  • Sırf mini etek giydi diye kötü şeyler söylemem ama önyargı var bende fakat ciddiyim yüzde 90 tutar düşündüklerim o zaman önyargı değil insan sarrafı deyin bana :)

0|0
    0|0
  • Kime göre, neye göre?

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• açıklamada anlattım ya

• Tamam yine de KİME göre, NEYE göre. Bak şimdi o kıza benim gözümden bakacak olursak zamani kızlardan derim, hoş karşılarım, sevgilimin etek giymesini isterim ve istiyorum da. Ama eski nesil özellikle 65- 70' li nesline göre bu tamamen yanlış, kabul edilemez bir durum.

• mini etek kötü be kardeşim.git kocana giy sokakta gösteri yapmaya gerek yok ki bak dürüstüm :)

0|0
    1|0
    • bir insanın görüşü çelik gibi olmalı,zırp pırt değişmemeli anlatmak istediğim bu...ama sitede ki erkeklerimizin görüşü asenayı geçti:)

• ya uğurböcükü önemli olan bir insanın dış görünüşü değildir ki! dışa bakan insan aşk istemez 3 harfli ister.iç güzellik denilen birşey vardır evlilik için en idealidir.ömür boyu mutluluk isteyenlerin önemsediği tek şeydir.kapalı kadınları örnek al.ne mini etek giyiyorlar ne de mayo giyip denize giriyorlar ama evleniyorlar ve mutlular.Cevap kısaca : iç güzellik :) banane mini etekten tangadan ;)

• kişiye göre değişir durum

0|0
    0|0
  • ne giyerse giysin sevdigim kız gıymesınde gerısı bos

0|0
    0|0
  • yargilarim ozellikle dis gorunusuyle sucmu?

0|0
    0|0
  • degilim...

cabuk tanirim yuzune soylerim..

0|0
    0|0
  • Görünen köy kilavuz istemez değilmi ?

0|0
    0|0
    • Orası öyle ama olsun

• ama olsun kısa kollu .. altında mini etek .. erkek direk şunu düşür.. o...puya bak . direk becermek ister .. başka birşey değil.. haa etek de giyer kısa kollu da .. dozunu aşmasinlar bence .. sonra ortalik malı olabilir

• Evet dicez sonra ... bize buradan laf etcek eksilicek dimi neyse gizli oliyim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiki hayır.Olurmu öyle şey :).

0|0
    0|0
  • artık değilim önceden vardı bu huyum..

0|0
    0|0
  • Degilim, tanimadan yargilamak istemem.

0|0
    0|0
  • hayırrr ama ara sırda çok az oluyo

0|0
    0|0
  • değilim

0|0
    0|0
  • hayır değilim ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...