Gs maçı öncesi karabüklü 2 oyuncu neden cezalı oldu?

sadece ceza sınırında 2 oyuncu vardı ve bu 2 oyuncu cezalí duruma düştüler bu neden ?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Bursa Karabük maçını izledim burada bir arkadaşa da söyledim ayarlı işte bu kadar belli edilmez. Melo haftalardır sarıyı hak ediyor ama verilmiyor. Karabüklü iki oyuncu sarı kart sınırında hemen kartı yapıştırıyorlar haftaya Galatasaray'la çünkü.

1|2
    4|8

Erkekler Ne Diyor 16

• Maçı izledim,her ikiside sarı kartı hakketmişti hakemde doğal olarak gösterdi kartları.

Bir hafta sonra Galatasarayla oynayacaklar diye,hakem bu haklı kartları göstermemelimiydi sizce?

3|3
    1|1
  • Bu da mi tesadüf :)

1|0
    0|3
  • Kaç hafta oldu Fenerbahçe'ye de aynısı oldu Beşiktaş'a da; hatta geçen Bjk-Antalya maçında dahi Antalya'nın eksiği vardı kart cezalısı. Elazığ maçlarında vardı. Fenerbahçe'nin Antalya ile oynayacağı haftadan önce Baros cezalı duruma düştü. Konya maçında Konyanın yine iki eksiği vardı. Fenerbahçe'nin Erciyes maçı yine eksikleri var. Sırf bundan dolayı şüpheleniyorsan beyninde noksan var o kesin...

0|4
    0|0
  • haketmişlerdir düşmüşlerdir bunun için neden detay arıyorsun.

3|3
    1|1
  • Sarı kartlar normal diye düşünüyorum ben bunda şüpe arayan kendi maçlarını sorgulasın GS faul olan pozizyonda gol yiyor penaltıları verilmiyor soru açmıyoruz siz neymiş kart görmüşler e nolmuş :)

0|2
    0|0
  • şike var şikeeeee

aziz adalet için yürüdü kasımpaşa hakemlerle alındı yöneticiler tehdit edercesine acıklama yaptı binaya gittiler 2 beleş penaltıyla alındı sen önce bunları acıkla banaaa

2|2
    0|3
  • Şike yok art niyetli düşünmeyin 6S göyle şeyler yapmaz :) :) dimi :)

1|1
    0|3
  • bırakın bu işleri kimin ne oldugunu biliyoruz

0|2
    0|0
  • G.t korkusu bu olsa gerek

0|4
    0|1
  • Haftaya fransizca dersleri vardir.cok art niyetlisin:)))

1|0
    3|2
  • Yıllardır bas bas bağırıyoruz besiktasın rakipleri fenerbahceyle galatasaray değil, hakemlerdir.

1|0
    0|1
  • aziz başkana sor o daha iyi bilir ince işler bunlar :D

0|3
    0|0
  • daha öncede oldu aynı konu. nedense hep galatasaray maçı öncesi oluyor bunlar.

Ama şaşırdık mı HAHIIIR. gs ofsattan goller atmaya devam ediyor şaşırıyormuyuz HAYIIIR

0|1
    0|4
  • Şimdi bunumu dert ettiniz bu kadar korkmayın gsye ligtv 4 yıldızı taktırmaz

Sizin es gecilen kırmızılar verilmeyen cezalar verilseydi şu anda 11 kuracak oyuncunuz kalmazdı.

0|0
    0|0
  • şike şike şike diye atlamaları için...

1|0
    0|1
  • fenerliler nasıl şike yapılacağını bildiği için hemen bok atıyorlar. ayıp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle bir şey olsa herkes söylerdi kendiniz bir taraflarınızdan uyduruyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...