Arkadaşınızın şizofren olduğunu öğrenseniz ?

ne yaparsınız.. kızın babası arıyor polis arıyor böle bir olayın içindesiniz yardımcı mı olurdunuz ? kaçarak uzaklaşırmıydınız en son aradığı kişi sizsiniz ?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Yardımcı olurdum. Sonucu ne olursa olsun tek bırakamam..Benim yardımım bile orada çok şeyi değiştirebilir ve ne olursa olsun o benim arkadaşım.

0|0
    0|0
  • bir nickine baktım bir olaya baktım hiç şaşırmadım :)

0|0
    0|1
  • -deliyle deli olabiliyorsam şizofrenle de şizofren olabilirim sanki

0|0
    0|0
  • mesaj atardım heralde :)

haberdar ederdim :)

0|0
    0|0
  • Ben uzaklaşmazdım fakat psikozlar ve kişlik bozuklukları hakkında bilgisi olmayan bir insanın uzaklaşması gerekir. Bir de şizofreninin türü de önemli.

0|0
    0|0
    • kimlik çalmış bir kızın kimliğini

• Tek bir davranışından bu anlaşılamaz üzgünüm. Arkadaşınızsa eğer yetkili kişilere teslim etmeniz gerekiyor, bir de ilaçlarını kullanması lazım mutlaka.

• neden kacıyım gercek dostsa eger sonuna kadar yanında olurum

0|0
    0|0
  • yardımcı olurum, er kişiye yarı yolda bırakıp kaçmak yakışmaz...ama kendi huzurunun kaçmaması içinde tedbir alarak yardımcı olacaksın

0|0
    0|0
  • Psikozlar en ağır rahatsızlıklar, eğer böyle bir durum varsa desteğe yardıma ihtiyacı var demektir ben de bir profesyonel olarak yardımımı ederim tabi ki

0|0
    0|0
  • Boyle tuhaf bir olayin icinde olmana niye sasirmadim acaba:))

0|0
    0|0
  • bunu hangi filmden öğrendin panpa

0|0
    0|1
  • polis niye arıyor ki o nereden çıktı

0|0
    0|0
  • şİZOFREN Mİ? Uyyy çok kötü bir his..

0|0
    0|0
  • Kactigin an beni kaybedersin

0|0
    0|0
  • senin arkadaşındanda bu beklenir :D

0|0
    0|0
  • sokaklar 46 lık kaynıyor .

0|0
    0|0
  • Bu sordugun soru Hayalgücün mü? yoksa yaşadın mı böyle bir olayı .

0|0
    0|0
  • yardım ederdim tabikide arkadaşım çocukluktandır hep yanımdaydı ben onun yanında nasıl olmam.

0|0
    0|0
  • nasıl yardım edebilirimki böyle bir insana annesi babası yok mu bu kızın ? doğurup doğurup salıyolar sokağa kimisi ruh hastası kimisi şizofren kimi sipastik ... :/

0|0
    0|0
  • benim seks yaptığım bayan şizofren çıktı ya sabahlara kadar onun yanında iyi uymusum walla.

0|1
    0|0
    • Kardeş çok şanslısın ben hep deli sevgilim olsun istiyodum :// biraz daha anlatırmısın nasıldı? Özelden sçde olur sen nasıl istersen :)))

• sincap şansmı :)) sansızlıkmı kardeşim bunlar korku filmi gibi yani cükün her an gidebilir anında değişebilen insanlar sen nesini seviyonki?

Kızlar Ne Diyor 5

• Şizofrense şizofren nolmuş yani hem onlarla anlaşmasını biliyosan çok iyi oluyolar yardım et düşkünlük herkese mahsus yardım edcem diyede kendini yıpratmada

0|0
    0|0
  • meleğim ben arkadaşlarıma hep yardımcı olmuşumdur.. ben anca kendimden kacarım bir sıkıntım olursa başkasından kaçmam ^^

0|0
    0|0
  • Yardimci olurdum sizofreni bir hastalik deli degillerdir

0|0
    0|0
  • Destek olurum ona

0|0
    0|0
  • acayip ilgimi çeker hannibal misali adeta incelemeye başlarım o kişiyi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...