Body yapanlar bakabilirmi

Şimdi hocan 18 yaşındayım 1 haftadır bodye gidiyon kilom 64 63 boyunfa 1.74-75 falan sanayide çalıştigim için göbeğim yok kol kaslarım baya iyi omuzlarımda hafiften geniş göğüs kaslarımında şekli belli hiç yağ yok denicek kadar az vücudumda göbeğjmde yok kaslarımı sıktığımda karın kaslarım ve göğüslerim belirginleşiyo proteinimide sipariş verdim sabahlari 3 tane yumurtanin beyazini yiyorum yarim litre süt içiyom 2 kaşık bal 1 tane domates falan öğle ve akşam yemeklerinde olabildiğibce yagsiz yiyorum kepekli ekmekle beslenmeme dikkat ediyorum ortalama güzel bir görünümü ne kadar zamanda elde ederim sizce

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu işin %90 ı beslenmekle olur. iyi bir diet çok ağırlık az tekrar ve düzenli çalışmayla 5-6 ayda baya iyi olursun

0|0
    0|0
    • Hocam gunde 3 gün gidiyorum bu hafta ücüncü gün üst göğüs çalışırken 5 kiloluk bir agirligi kaldıramadim 4 setin 6.sında kaldım yeni başladigimdan dolayi olabilir mi

• e daha yeni başladım diosun. ço kset yapmana gerek yok var olan kasını eritirsin. 5 kiloluk dambılla 2 set 10 tekrar yap 1-2 ay böyle yap 3-4-5 . aylarda 10 kilolu al tek set 15 tekrar yap öküz gibi olmazsan gel bana küfret

Kızlar Ne Diyor 1

• Kepekli değilde tam buğday ekmeği kullan bir de yumurta beyazı yetmez tavuk göğsü ve balık,ton balığı falan da çok ye,peynir yoğurtta çok önemli yağsız olanları tercih et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hocam beslenmek önemli ben bir arpa boyu ilerleyemiyorum. çünkü zayıf besleniyorum

0|0
    0|0
  • 3 veya 6 ay düzenli çalışırsan ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...