Bir KS Gününün Bilançosu!

iyi geceler arkadaşlar

Bu sitede karşıdakini belli bir kalıba sokmadan soru sorulmuyor mu acaba?

An itibariyle sorularla birlikte yediğim fırçalar;

vicdansızlar,

insafsızlar,

siz gibilerine herşey müstahak(bunu diyen yorumumu anlamamak için çok direndi ve sonunda gene anlamadı ve bunu yazdı:))

...vb...

bazı kesimlere terapi gibi mi geliyor acaba burası,iki soru sorayım önüme gelene lafta sokarım,olmadı aşağılarım...

üstüne birde keyif sigarası yak tam olsun bari...

siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

cevaplar için teşekkürler...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu nedenle bu sitede enlerim yok (: ve arkadaşım.Hiç bir zamanda olmayacak çünki sizlere saygım artık kalmadı.Önceleri vardı ama artık yok.Hayırlısı olur inşallah .

1|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın...neresine saygı duyacaksın..anlamamak için bir insan direnir mi ve gene nasıl anlamaz bende bunu anlamıyorum:)))

• paylaşımlarını seviyorum ben...herşeyin hayırlısı öyle...

• oha Tospağaa sap gibi ötüp duruyo dedi =(

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben o kişileri görmediğim için bilemem.

Tartışma ve kavgaya zemin oluşturmak ve bunu sürdürmek isteyenler mevcut. Çok az da olsa benim başıma da geldi tartışmaya çalışıp bana belli lakap ve damgalar vurmaya çalışanlar.

Kimse de aynı düşüncede olmakla zorunda değil ayrıca burada her gün bin türlü soru soruluyor ve herkes kendi fikrini yansıtıyor. Bazen çoğu ortak bazen çoğu zıt görüş biraraya geliyor.

Eğlence anlayışı düştüğü zaman kavga kıskançlık iftira fitne kaçınılmaz olur.

En iyisi duymamak herkesin gözü görüyor herşeyi :)

cut.

0|0
    0|0
  • sana bu konuda kesinlikle katılıyorum, bir çok densiz var bu şekilde olan, sırf milleti huzursun etmek, keyfini kaçırmak için burada olup cevap yazan.. En güzeli bu tipleri takmamak :)

1|0
    0|0
  • Kahrolsun bağzı şeyler...

0|0
    0|0
  • yada insanlar burayı yanlıs anlamıs olabilir.o kadar aptalca sorular varki anlatamam.komikler kısaca

1|0
    0|0
  • sevmediğine söv mantığı :D

1|0
    0|0
    • ortada sevilme sevilmeme yok ki...siyasi bir olay bile yok...

• o zaman şöyle söyleyim burayı içinde bulunduğun bir arkadaş grubu gibi gör birşey sorulduğunda verdiğin cevap çoğunluktan yana ve ağır bir şekilde konuşulur herşey iyi bir izlenim vermek için bana göre buda bizi insanların egolarına yöneltiyo insan ne yaparsa kendi için yapar

• "her şey"i ayrı yazmadığın sürece ben de sana laflar hazırlarım panpa, darılmaca gücenmece yok..

0|0
    0|1
  • Buyursunlar gelsinler, cevaplarım herkesin yorumuna açık. Arada renk katıyorlar. Hem engelli listem de boş kalmamış olur, ne güzel.

0|0
    0|0
  • böcükle anlaşamayan adam ölsün lan bak ciddiyim ölsün net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...