Rüya gördüğünüzde rüyada olduğunuzu anladığınız oluyor mu ?

Ben rüya gördüğüm zaman bazen rüyada olduğumu anlıyorum ve çok güzel oluyor. Gördüğüm rüyanın gerçekten bir farkı olmuyor. ve istediğim herşeyi yapabiliyorum. Rüyada olduğumu da biliyorum. Rüyamdayken bir olayın içinde oluyorum. Sonra birden rüyada olduğumu farkediyorum. Olay yerinden ayrılıyorum ve yapmak istediğim herşeyi yapıyorum. Metrelerce yükseğe uçuyorum. Kuş gibi uçabiliyorum. Sadece uçmak istiyorum ve uçuyorum. Ama anlatamam gerçek gibi oluyor. Harika yani. Ama söylemek istemediğim birşeyi yaparken uyanıyorum. O şeyi yapmasam uyanmıyorum. O şeyi yaparken uyanacak gibi oluyorum. yapmaya devam edersem uyanıyorum. ama yapmayı bırakırsam rüyada kalabiliyorum. çok ilginç ve harika birşey. güzel oluyor yani. keşke her gece rüya görsem ve rüyada olduğumu anlasam diyorum. size de böyle birşey oluyor mu ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• çocukluğumdan beri sık yaptıgım birşey.yıllarca herkes yapabiliyor sanırdım megersem uzun çalısmalar sonucunda yapılan birşeymis.genelde korktuğum rüyaları yönetebiliyorum.ordan uzaklasıyorum,korktuğum şey herneyse onunla savasıyorum ya da kendimi uyandırıyorum :D

Lucid rüya denir.araştır istersen.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet, oluyor. berrak rüya denir.

ecnebiler lucid dreaming der.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çoğu zaman biliyorum ama beynim bana yok lan gerçek der gibi kandırmaya çalışıyor

0|1
    0|0
  • Lucid rüya bu çalışma ile olur ve astral var o

0|1
    0|0
  • genelde bende rüyalarımı yönetebiliyorum

0|1
    0|0
  • bilipte kontrolum olmadigi cok oldu.kendimi kontrol edebildigim oldu ama az

0|1
    0|0
Yükleniyor...