Kızlar erkek arkadaşınız bir erkeği beğense ne düşünürsünüz ?

Kızlar diyelimki erkek arkadaşınız bir erkeği beğendi ama şöyleki atıyorum bir sporda olabilir veya herhangi bir şekilde vücudunu gördü işte adamda çok güzel vucut var dedi ya da nekadar güçlü yaa dedi yani ksıacası bir şekilde beğendi işte bece doğal bir eylem ama kızlar nsl karşılar merak ettim fikirlerinizi alayım :D

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle çok doğal hatta bir erkeğe aşıkta olabilir hatta bu durum benim hoşuma bile gidebilir çünkü insanların düsüncelerini kimseyi takmadan ifade etmesi en takdir ettiğim seylerdenbirisidir

0|1
    1|0
    • wlla muhteşemsin senin gibi özgürlükçü kişilerden çok yok açıkçası :) ama az da olsa erkek arkaşın olduğundan eleştirmezmisin beğneme elelaleimn adamını gibi :D

• asik olmak mi oggggh kusacam

• iyi sen kus. sizin gibiler yüzünden türkiye bukadar gerikafalı

Kızlar Ne Diyor 6

• beğenebilir bunda birşey yok ama beğenirken duyguları yanlış tarafa gidiyorsa sorun var demektir.. çünkü ben atıyorum rihannayı beğendiğimi belirtirken iyi hoş hatun der geçerim süzmem yani..

0|0
    0|0
  • beğenmeseler daha iyi olur çünkü aklımıza kötü şeyler gelmez fakat bizimde kadınları beğendiğimiz olmuyor mu oluyor çokta fena bir şey değil yani

0|0
    0|0
    • iyi güzel diyorsunda bazen öyle durumlar oluyorki :) çocuğun vücudu manzara oluyor resmen okdar iyi vücutlular var yani :)

• biraz yanliş anlaya bilirim :)

0|0
    0|0
  • Beğenebilir ama bana karşı bak ne güzel şeklinde derse garibime gider

0|0
    0|0
  • Benim de 'hatun taş' dediğim zamanlar oluyor. Normal karşılarım da aşırıya kaçmazsa o beğenme.:)

0|0
    0|0
    • ben bir spor müsabakası sonrası arkadan sırtına atladımda :D

• ondan dedi zaten sen aşırı dedinya :) bu durumda sen ne yapardın

• Bilmiyorum bi' soğuma gelirdi ama

• Kıskanırım. :)

0|0
    0|0
    • hahaha diyorsunki her ihtimalde aynı tepki kızda beğense erkekte beğense kıskanırım :D

• her erkeğin içinde belli oranlarda varmış zaten ama bazısı bastırıp ya da utanıp kendi içinde gizliyormuş biliyormusun :D

• neyiiiiiiii gizliyormuş

Erkekler Ne Diyor 1

• Olm kızlar hep yapıyor bunu. Birbirilerinin gögüs ölçülerinden tut da adet zamanlarına kadar biliyorlar. Sen bir erkege yakısıklı demissin, kaslı demissin umurlarında olmaz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...