Bir başlık bulamassamda hayat diye başlamak isterim...

Öncelikle hepinize merabalar.benim bir madde bağımlısı oldugumu belirtmek isterim.kartık öyle bir noktaya gelmişimki hayattımda sadece madde var.mutlu insanlara bakıyorum kullanmayan arkadaşlarıma bakıyorum da..onlarla yan yana yürümüş olmamız bişey ifade etmiyor.ben cok farklı haldeyim onlar cok farklı haldeyim.pekte temiz olmayan bir mahallede büyüdüm ben kacakcısı çalıntı eşyası torbacısının bol bulundugu bir mahalle.bilmiyorum böle hayatımın bir anlamı olmadıgının cok farkındayım.bura bu yazıyı yazmamın sebebi icinizden birtanesinin yazdıgı cümlede umut arar oldum.birde delikanlılık tutturmuş gidiyoruz biri bişi diyince kırlıp inciyoruz.sonra kavgalar mahkemeler şunlar bunlar hayatım sonmuş haberim yok.yarın bir abimin dukkanını acacagım yani yarın hattımı kırıp cevremden uzaklaşıp bir hayat kurmayı işimden evime sakin sessiz böle bişi istiyorum sıradan ya normal insanlar gibi olmak..bilmiyorum bişiler söleyin banada biraz kafam dagılsın sizden sadece isteğim bu.Teşekkürler kardeşlerim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende madde bağımlısıydım ve bu kendimi böyle kabul edeceğim anlamına gelmiyor. Uzun süre içerde yattım ve geriye baktığımda herkes kendi ailesini kurmuş. Ve bir gün tedavi olmak istediğimi kendimi inandırdım ve tedavi oldum. İşim oldu çalıştım çabaladım ve şuan 7 aylık evliyim. Eşim hamile bir kızımız olacak ve benim annem babam yok yurtlarda büyüdüm sokaklarda yattım ama çaresizliğimi kabul etmedim ben. Sende etme. Pes etme pes edersen yaşamın bir anlamı yok. DÜşmana inat bir gün fazla yaşa ADAM gibi yaşa. Tedavi ol iş bul yuvanı kur ailem diyebileceğim insanların yanında dur

1|1
    0|0
    • Bazıları senin kadar cesaretli değil ama.

• senle özelden tanışmak isterim konuşma imkanımız varmı

• Ekle kardeşim

Kızlar Ne Diyor 2

• tüm güç içinizde. Kendinize güvenin ve yeni bir adım için bir sn. bile beklemeyin.

0|1
    0|0
    • tek başına üstesinden gelmek zorluyor işte beni

• :) sagol

• ne demek. çok güzel bir söz var..

''sen yoksan, kimse yok''

• Hastaneye git tedavi ol başka eve yerleş,arkadaş çevreni değiştir,hattını değiş,iş hayatına atıl,sevgili sonradan gelir evlenir yuvanı kurarsın

0|1
    0|0
    • Bizimde yuva kurma hayallerimiz vardı.bizde temizdik bir aralar bizimde bizimde nelerimiz vardı

• Olur öyle herkesin pişmanlıkları var benimde çok var ama geriye dönemeyiz hayatımızı değiştirmek yaşanılır kılmak bizim elimizde

• kısmen bizim elimizde..

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç bir şey için geç değil. geçmişini bırakıp yeni bir hayat kurabilirsin kendine. bence de en doğru olanı yapıyorsun. Allah'ım yardımcın olsun.

0|1
    0|0
  • Kardeşim aynı durumdayız bunalıma girdim adananın enpis mahellesinde oturyorum ve madde bagımlısıyım hiç bir arkadaş ve sosyal çevrem yok başka bir şehire gidip orada çalışıp ev tutup yaşamayı düşünüyorum ve böyle hayatın orta yerine kafam girsin

0|1
    0|0
    • Cok farklı değilmi böyle birşey olmamıştı daha önceleri.oysa saftık temizdik

• kalıbı beş para etmez suratında meymelet olmayan insanlar kahpeler faişeler sahteler için yapılmış bir dünyada Bize yer yok ozaman... gözlerim kan çanagı ve 14 lünün azında mermi bir şarjör daha boşaltacam bu ggün havaya iyi geliyor

• istek gönderdim kardeşim kabul edersin :) muhabbet ederiz

• Kova yapmaktan ciğerin mı soldu :D

0|0
    0|1
    • Bu kadar ciddi bir konuda bile güle biliyorsan cidden oksijen gidmiyor beynine ya da oksijenin gidebilecegi bir beynin yok

• içtiysek cebimizden giddiyse gencligmizden senlık bir konum yok yani genc. yorma kafanı böle olaylara

• Ben neden yorayım kafamı yahu, hadi iyi geceler.

Yükleniyor...