Yarınki trabzon fener maçında olay çıkacak mı?

çok gerilimli geçmesi beklenen maçta oyundan çok bu konuşuluyor sizce olay çıkacak mı yoksa sadece futbol mu olacak?

Güncellemeler:
futbol mu yoksa saha dışı olaylar mı gündemde olacak?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• hacıosmanoğlu sesini keserse çıkmayacak ama herif başkan olduğundan beri kıcından sallıyor susmak bilmedi ağlak raziye

1|1
    0|1
    • ben demiştim osman susarsa olay olmaz diye başkan adam inmiş futbolcuyla muhattap olup ortalığı karıştırıyor şovmen ... bu arada kupa yolda evet hacıosmanoğlu kıçına girecek bekle

Kızlar Ne Diyor 7

• Trabzonspor yenilirse olay çıkar. Hele bir de fenerliler kışkırtırsa bitmiştir. Gerçi yenseler de olay çıkar ama olsun trabzon sonuçta sağ sal belli olmaz :) ha giren de çıkamıyor bizim buralarda :)))

0|4
    1|0
    • En iyi sen anlattın :)

• ufff ya eksiliceme artıladım yanlışıkla fenerlilerin şansı yok gerçekten güne böyle başladık bu arada ilkide trabzona giremiyorlar yoksa katliam çıkar ilkide trabzon taraftarıda kadıköye gelmiyor yine katliam çıkar en iyisi böyle.

• Trabzonlular her yerde ya sen rastlamadın sanırım :D

• Bu kadar kazanmak zorunda olunan bir maçı böyle berbat edeceklerini düşünmezdim sahadaki hırsız olarak adlandırılan itlere resmen çay,kahve ikram ettiler

0|0
    0|0
  • Babam locadan izleyeceği için çıkmaz asdfg. Şaka bir yana büyük olasılıkla çıkar...

1|0
    0|0
  • Fenerbahçenin olduğu her yerde olay kavga rezalet çıkar

0|0
    1|0
  • aman bir topu paylaşamadı gittiler

0|0
    0|0
  • Ahahahah çıkıcak tabi ki. Ulan ben olsam zaten iyiki orda değilim :D

0|1
    0|1
  • Bize heryer trabzon <3

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Çıkmasın diye temenni ediyorum futbol kardeşliktir sonuçta hiç gerek yok tabi başkanlarında burada rolü büyük FB ve TS başkanları pimi çkilmiş bomba gibiler.

1|0
    0|1
  • trabzon skor üstünlüğünü yakalayamazsa saha olayları çıkacaktır

0|0
    0|0
  • zokora bir serefsizlik yapmassa hiç birşey olmaz yeneriz döneriz :)

0|1
    0|0
    • Onurumuza bişey yapın Volkan sağ kalır mı merak konusu :)

• biz bişey yapmıyorz siz sakın olun yeter :) Kendi kendinizi yersiniz yoksa :)

• trabzonda öyle başkan olduğu sürece maç olsa da olmasa da olay çıkar herdaim

0|0
    0|0
  • yine yeniden cristian atar her zamanki gibi fener kazanır olayda çıkmaz

0|0
    0|0
  • yumurtayla eylem yapmışlar bile hamsiler yarın fenerbahçe takım otobüsü stada girerken taşlar yağdırırlar :)

0|0
    3|2
    • hepsi birbirine dayanarak olucak çünkü sahaya maddeler yağar :)

Yükleniyor...