Mini Etek Giyerek bacaklarınızın güzelliğini göstermekten keyif alıyormusunuz?

Kızlar Mini etek giymeyi seviyormusunuz? Erkekler kız arkdaşınızın mini giymesinden hoşlanıyormusunuz?

0|1
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Ben bazen davetlerde, sunumlarda , eğlencede, düğünde vs kısa giyiniyorum .Çok mini değil ama kısa giyiniyorum.Aslında gerçekler ortaya çıkması gerekirse rahatta etmiyorum.Devamli eteği gece boyu aşağıya çekiyorum, bir de bakanlar oluyor vs.İlgi çekmeyi sevmiyorum ama çevremin gazına geldiğim için işte çok yakıştı gazına geliyorum giyiyorum ama pek rahat etmiyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sevmekten ziyade farkındalık yaratmak istiyorlar. Ve bence kızlar gün içerisinde kaç erkeğin baktığını içten sayıyor, önceki gün az baktılar kompleksine girerek, koz niyetine mini eteği kullanıyorlar diğer gün...

1|0
    0|0
  • Giymek istiyorsa sonuna kadar hakkı giyer tabi

1|0
    0|0
  • Yerine ve zamanına göre giyebilir,

0|0
    0|0
  • kızmam mini etek giyerse neden kızayım mutlu hissediyorsa kendini giysin

1|0
    0|0
  • kimin giydiği beni ilgilendirmez yani her erkeğin ilgisini çekeceği için kız arkadaşımın giymesini istemem tabi ki hatta sevgilisi olan hiçbir kız, özel bir sebebi olmadığı sürece giyip bir dünya gereksiz insanla muhattap olmamalı.

0|0
    0|0
  • bakmak fıkrı guzel ama sevdıgıne bakılması fena,ne desem bılemedım:)

0|0
    0|0
  • mini etek sevdanizdan ne zaman vaz gececeksiniz

0|0
    1|0
  • sevgilimin giymesini istemezdim .daha çok uzun dar etekler şık durur sizlerde

link

0|0
    0|0
  • bi defa bir kız arkadaşım çok istemişti. rahatsız olacağını defalarca söylememe rağmen ısrar etti ben de izin verdim. bir gün giydi giydiğine pişman oldu :D

0|0
    0|0
  • hayır hoşlanmam itici geliyor benim görüşüm

0|0
    0|0
  • Erkek olsanız bu da mı fantezi diyeceğim ama. Ben de lezbiyenim zaten.

0|0
    0|0
  • gizli olan açıkta olandan daha çok ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • sen giyiyormusun ?

0|0
    0|0
  • Baktırmayı seviyorsa zaten engelleyemem, ben bakıyorum çünkü

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olsa tabiki hoşlanmam, sadece benim yanımda olduğu zaman giyebilir.

0|0
    0|0
  • benm için sorun yok giyebilirler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Amacım bacaklarımı göstermek değil

1|1
    0|0
    • hiç birimizin değil ama birde şu var benim bacaklarım güzel ve beğenilmesinden hoşnutum bununla ilgili gelen iltifatlarıda seviyorum

• Severim ama pek giymem rahat davranamıyorum çünkü.

1|0
    0|0
    • Rahat davranamamak en büyük sorun ama ben seviyorum ve kimseyi umursamadn rahat olabiliyorum

• gittiğin mekana göre deişir. ama kadına yakışan elbisedir etektr bana göre

1|0
    0|0
Yükleniyor...