Beşiktaş ligden çekilcez dese hakettiği penaltılar verilirmi?

Ligden çekilcez dese Beşiktaş penaltı verirlermi nedir bu haksızlık? Neden haksızlığa uğruyor Beşiktaş?

Objektif olun!

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• O müdahale penaltı için yeterli değil diye bir yorum yapmış zeki(!) yorumcumuz merk. Karate falan yapması gerekiyor galiba bizlere penaltı almamız için

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Senelerdir buyukler icinde haksizliga en çok uğrayan takim biz olduk.Serefimiz tutkumuzu alevlendirir

1|1
    0|2
  • bu hakemler ile ligin tadı kalmadı bugün lig tv iptal ettim protesto

1|1
    0|0
  • İkisi de penaltı değil ama Fenerbahçe'ye verilenden sonra ikisine de penaltı diye düdük çalınabilirdi. Beşiktaş büyük klüp hakkını aramalı...

0|1
    0|0
  • ilkyarıdaki mottanın pozisyonunu diyorsan penaltı değildi.

0|0
    0|0
  • motta nın pozisyonu penaltı değil.

0|1
    0|1
  • bursa maçında bursanın penaltısı verilmedi 0-0 dı maç hep mağdur beşiktaş ordaki hiçbir pozisyonda penaltı yok.

onlara penaltı çalarsan her maç 3 penaltıdan aşağı bitmez güldürmeyin kendinize toplamışsınız anadolu topçularını takıma.

0|0
    0|0
  • beşiktaş ligden çekilelim dese kimsenin umrunda olmaz ama Fenerbahçe derse aynı şeyi herkes korkar.

0|1
    1|4
    • Ne zannediyorsunuz kendinizi siz yaa Beşiktaş'ı bu şekilde küçümseyemezsin yazdığın şeylere dikkat et burada Beşiktaş'lılar var kimseyi tahrik etme bu şekilde.

• Sanane lan adamsamda değilsemde istediğim gibi belli ederim. Senin gibi çıkarlarını düşünen haksız kazanç olunca eyvallah diyen haksız kaybedince nasıl olur diyen birinin adam olmayacağı kesin birine iftira atarkende iyi düşün ben sana iki yüzlülük yapmayın dedim kanıtınıda gösterdim. Benim yalakalık yaptığımı ispat etmezsen şerefsizsin. Hadi iyi geceler.

• yalakasın tabi bir yanda fenerlilere bir yandan galatasaraylılara yalakalık yapıyorsun adam dilsin tabi bak saygını bozdun adammısınki ben 17 takıma birden ders verdik demem ikiyüzlülük olurmu senin beynin bu kadarmı çalışıyor iki yüzlü demen için ya Fb ile bjk ya da gsye çalışmam lazım ama senin yalaka oldun her halinle belli sanada iyi geceler benim şerefime laf edicek biri anca klavyeden laf eder erkek müsvetlisi.

• Beşiktaş onu demez delikanlı takımdır öyle tehditleri çocuk gibi sadece fenerbahce yapar.

0|1
    0|0
  • Kesin verirler fener her mac öncesi ağlanıyor en az 1 penaltı hediye ediliyor.

0|0
    0|0
  • Besiktasin lobisi zayıf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok o yetmez daha TFF binasına yürüyüp binayı taşlayıp terbiyesizlik yapmaları gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...