Yerine başkasını koyamıyorum

tanışalı 2 yıl oluyor.normalde cok cabuk sıkılan bir kızm en fazla 4 qün cıkıp ayrılıyodum.sonra yaşarla tanıstım.onu ilk gördüqümde sanki kalbim cıkcakmıs qibi carpıyodu. daha sevqili bile deiqildik ama qözlerinde güveni buldum. 2 sendr en cok mutlu edende oydu en cok üzende. benim onda ortamım bozuktu. bni cok uyardı ama bir türlü deqstiqime inanmadı oysaki bn birden deqsmedim 2 senemi aldı . hepsi benim sucum biz ayrılmıstık askerdeyken tekrar barstık .izne qelcekti 10 gün boyunca benimle olcaktı askerden qeldiqi gece ewe qitmeden önce direk bizm mahalleye qeldi kokusunu içime cektim .s sabahına bulustuk bna söz yüzüqü taktı. sen benim neyimsin dedi bnde sevqilinim neyin olcam dedim hayr karımsın dedi. sonra o telefon qeldi bn yasarla ilk tanıstıqm sıralar ayrılmıstık daha sevmiodum en yakın arkadsla cıkmıstım. buda onu öqreendi. bna birsürü küfür edti yüzüqü suratıma fırlattı.bn cok pişmandım resmen onun iti oldum 10 qün boyunca qitmeden önce bulustuk bna bir sürü nasihat edti ama ayrıyız mesajlarıma cwp wermio bn deqiştm artık :( napmam gerek

Güncellemeler:
çok pişmanım .

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce "g" harflerini "q" ve "v" harflerini "w" yapmazsan belki her şey daha güzel olabilir. Ve ayran gönüllü olduğun için ona da o güveni vermediğin için bitmiş. Artık temiz sayfa aç.

0|0
    0|0
    • ya ne alka sonucta anlayabiliorsun ne yazdıqımı ayran qönüllük değil bn onun arkadsı olduqnu bilmiodum 1 qün bulustuk sadece ondan ayrıydım. sonra arkds olduklarnı örendim konusmadım o cocukla onu sevmiodum bn yasarı tanıdıkca sevdim : (

• Ne yaparsanız yapın yahu banane? Zaten buraya yazman suç bir kere.

Erkekler Ne Diyor 1

• bıldıgınn acıların kadını bu yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...