Iletişim kuran eski sevgilimin amacı nedir?

ben 2 sene önce avrupa'da bir ülkede yaşıyordum ve 3-4 ay görüştüğüm biri oldu. okuldan arkadaşımdı, oralıydı ve ben 20 iken o 28 yaşındaydı. bana baştan başkalarıyla görüşeceğini söylemişti, uzun bir ilişkiden çıktığı için bağlanamazmış. ama kendisi bana karşı çok kıskançtı. hep ona yemek pişirirdim, bana sarılr uyurdu, çocukluğunda olan bazı travmaları, babasının terkedişini anlatırdı. çok şey paylaşırdık. okulu çok uzatmıştı, zekiydi ama uyuşturucu vb kullanan arkadaşları vardı, kendisi de bazı şeyler kullanıyordu. o zamanlar ben çok utangaçtım, beraber olmadık o istese de. not konusunda, ben taşınırken vb çok yardımları oldu. masumiyetin hoşuma gidiyor derdi... sonra ben türkiye'ye döndüm ve çok ender konuştuk, ona ben oraya gelebilirim dediğimde cevap bile vermedi.

geçen yazdan beri facebook'ta paylaşımlarıma yorum vb yazıyor ve arada konuşuyoruz. 10 gün kadar önce çok tatlı bir şekilde konuştu benimle, geçmiş hatalarının yükünü çektiğini, çok yanlış seçimler yaptığını, o zamanlar yaptıklarının yanlış olduğunu söyledi. özür diledi. hatta türkiye'ye gelebileceğini söyledi, laf arasında ona göre iş var mıymış diye araştırmamı istedi (araştırdım gerçi ama üzerine daha çok eğitim alması lazımmış istediği iş için, bunu da sadece merak etmiştim dedi). benim bile unuttuğum ufak şeyleri, benim güzel laflarımı, her şeyi hatırlıyor... son zamanlarda ben ona genellikle kişisel gelişim linkleri vs atıyorum ve o muhabbeti başlatıyor. o nerede olursa olsun iyi olsun istiyorum.

son konuşmalarımızda hissediyorum ki bana eskisinden de çok iltifat ediyor hele son konuştuğumuzda. sizce amacı ne olabilir? ne hissetmiştir ve bana yazmıştır?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Araya mesafe girse de konuşmak istiyorsan devam et bilemezsin neler olacağını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• başkalarıyla yapamadı sende şansını deniyor işte açık değil mi?

0|0
    0|0
    • ben buradayım o orada... hiç unutmamış ufak şeyleri

Yükleniyor...