Evlenecek insan nasıl bulunur ?

Çok arıyorum ama öyle biri yok ciddi düşünen biri yok

Neden acaba?

Evlenicek insan nerde nasıl bulunur

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• şaka gibisiniz ya BitPazarında bulabilirsin bunun nasıl bir cevabı olabilir önce karşı tarafa verebilecek bişeyinin olması lazım evlenceğin kızın babası bile oğlunuz ne iş yapıyo diye sorarken karşılıksız sevgi arıyorsan manyak bir sansın olması lazım milyonda bir olan olan bir sevgi bu önce kendini geliştir daha cok insan tanı mutlaka bulursun..

0|0
    0|0
    • İşim var evim arabam var daha ne olsun

• Evinde oturarak arabanın içinde gezerek işinde binekleyerek kız bulamazsınki :)) Git dolaş biraz atik ol atılgan ol yeni insanlarla tanış ben beceremiyom diyosan toplu kurslara git ben gitar kursuna gittim 6 kız arkadasım oldu 2 si tam evlenilcek kız ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• nasıl bı kız arıyosun once onu bı anlat ta var mıyok mu ona gore dıyelım :)))

0|0
    0|0
    • Saygılı dürüst samimi güzel biri

• kısmeeeeeeeeeeeet.kasma yaa...bol sans

• Tşk

• seni sevmedikleri için seninle birşey düşünmüyorlardır. bir aşık ol sonra senin olsun o kız falan filan...

0|0
    0|0
  • evlenecek insan nasıl bulunur? bulunmaz kendi kendine gelişen bir olaydır, uzun süreli ilişkilerde meydana gelir, gelecek planları yapan bir sevgilin varsa o olabilir yani

0|0
    0|0
  • bilmiyorum kısmet akışına bırak ama hoşlandığın biri olursa da yakınlaş erkeksin sen çaba göster kızlar tavlanmayı bekler

0|0
    0|0
  • aynı soruyu ben de sormak istiyorum :)

0|0
    0|0
  • kenedeni evlilik die şartandrrsan hiçbişe bulamazsn

0|0
    0|0
  • o çıkar karsına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla dostum ne yalan söyliyim işin zor bende aynı durumdayım. Fiziksel olarak hoşuma giden bir kız olsa kafalar uyuşmuyor. Kafamın uyuşacağı biri denk gelse fiziksel olarak cezbetmiyor. Sonuçta evlilik bu zor iş

0|0
    0|0
  • ukraynada çok var evlenilecek kadın. burada kokuşmuş hırslarıyla suratları pörsümüş yaratık kılıklı canavarlarla boşa vakit harcama. biraz ağır oldu ama öyle )

0|0
    1|0
  • Aynı durumdan ben de muzdaribim hacı abi.

Evde kaldım. :(.

0|0
    0|0
  • evlenme programına git

0|0
    0|0
  • burdan kesin bulursun herkes koca ariyor zatenn ;))

0|0
    1|0
  • Esra Erol ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...