İstem dışı özlediğiniz oluyormu

1yıl oldu ayrılalı ama ben onun çimen yeşili gözlerini o mimiklerini yüz ifadesini kokusunu herşeyini özledim ama yanlış yaptığım için arıyamıyorum sizede oldumu hiç .

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende ki özlemek değil.

Ben yalnızım ve bu zamanımda hep o olurdu. İyi de olsam olurdu. Sadece bunun eksikliği canımı yakıyor. Sevmiyorum veya özlemiyorum şu halimde bile evet demem ona.

cut.

1|0
    0|0
    • Halen seviyorum heralde onu ondan sonra kimse girmedi hayatıma

• :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Oluyor bazen tabiki.. ozlem istemsiz olunca daha zor geliyor :)

1|0
    0|0
  • ben anlam veremiyorum arkadaş aşk acısı bilmem ne acısı onu kafaya tak bunu kafaya tak zaten ölüp gideceksiniz niye ciddiye alıyorsunuz bu kadar dünyayı koy dötüne gitsin diceksin hergün farklı bir ortam nerde sabah orda akşam ayık gezmiceksin hiçbişeyi kafaya takmıcaksın anı yaşa ;)))

ben bir ara ukraynaya gidicem tatile :D

link

1|0
    0|0
  • yok ama kötü bir hise benziyor bu sende tecrübe olarak kalsın boşver bir dahakine dah iyi olur herşey bunu bir kayıp olarak değil tecrübe olarak al

1|0
    0|0
  • bazen onun kullandığı cümleyi birinden duyduğumda gözlerim her ne kadar onu arasada iyiki bitti dediğim olur ve hemen kendimi toparlarım zamanla bu da geçecektir umarım

1|0
    0|0
  • 3 güne unuturum.

bidaha hatırlamam bu bana verilen bir nimet sanırım :)

1|0
    0|0
  • Oldu elbette. Ama iyi bir inadım var. Kırılmaz.

1|0
    0|0
  • bazen ama unutmak en ıyısı o yuzden hobı edın derım

1|0
    0|0
  • bazen

..

1|0
    0|0
  • insan bir kere sever hanı ilk sevgi derler ya ondan kopsanda ayrılsanda asla aklından çıkmaz ama bir söz var:GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olduu bence ara :)

0|0
    0|0
    • Kaç kere aradım hep ağzımın payını alıp oturdum yerime :)

• o zaman yumuşar yakın zamanda

• İnşallah :)

• Özür dile barış süpriz yap

0|0
    0|0
    • Kolay değilki öyle canım sırf onu kaybetmim diye yalan söyledim :(

• Hafif versiyonu olmuştu. Şirinlik yapardım barışırdık.

• Çok özlüyorum ya ama yok ne yaptıysam yüzüme bakmadı :( ekle canım istersen konusuruz seninle

Yükleniyor...