Nişanlımın anlam veremediğim hareketleri. Lütfen birde siz bakın !

Şimdi 3 yıllık ilişkimde 1 yıllık nişanlıyım ilişkimizde şöyle bir durum var nişanlım genel manada erkeklerin tacizlerine maruz kalamsına rağmen sesini çıkartmayan belkide çıkartmayan afdersiniz ama ( salağa yatmayı tercih eden ) bir karakter olmaktan kurtulamadı kendini bu şekilde alıştırmış. sebebini bilemiyorum neyse bişey yaşıyor üzülüyor bunun böyle olacağını hissediyorsun önceden neden imkan veriyorsun beni biliyorsun bişey diyemiyorum kızamıyorum yapıyor etrafından gelen yanlışları görmüyormu yoksa göremiyormu ya da görüyorda önemsemiyormu bunuda bilemiyıorum yalnız bunalrın sıklığı ve sırf o arkadaşları yanında yanlış analaşılmasın huzuru kaçamsın diyerekten kendimi tutmak zorunda kalıyorum sonra bakıyorum yine aynı kendimi kötü hissediyorum ne yapmalıyım. onu çok seviyorum ama bu huyundan vazgeçiremiyorum her seferinde söylüyorum şakalaş ama kendini basit bir kız gibi görmelerine izin verme yanlış birşey yapıldıuğında tepkini ver diyorum sanırımçok uzattım lütfen bir akıl verin ne yapabilirim nasıl davranabilirim.yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Taciz dedimse fiziksel değil ama imalı sözlerle vs. ama bir kerede fiziksel olarak maruz kalam gibi bir durum oldu el atmak zorunda kaldım başım belaya girecekti .

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Madem cevap veremiyor öyle insanlarla görüşmeyecek.

0|0
    1|0
    • neymiş iş yerinde arkadaşarıymış onlara yapma etme diyemiyormuş ya daha adamla ilk günden sıkı fıkı oluyorsun sonra adam bişey aypıyor çokta doğal karşılıyorsun ayrıca bana çok ters gelen bir hareket ayrıca. neyse soruyorum size ilk görüşrünüzde bir erkekle çok samimi olabilirmisizni samimi derken çok sıcak kanlı arkadaş falan biraz çekersinzi kendisiniz dğeilmi bunda o yok işte.

• ben anlam veremiyorum yaa tüm kızlarmı böyle böyle saçma bir zihniyet olabilirmi lütfen çıldıracağım artık. bu kadarmı kaygısız dfüşünecesiz olur bir insan .

• basit biri demekki. sen boşuna kendi kendini yeme. ya adam olursun ya da al yüzüğünü defol git başımdan bana ahlaklı biri lazım de. ailesine de söyle buna laf söylüyolarmış bu da hala mal gibi konuşuyor ben kaldıramam de. ayağını denk alsın.

Kızlar Ne Diyor 3

• lamı cimi yok erkek dediğin lafını dinletecek bu tür durumlarda.. kabahat sende. çekcen resti görüştürmeyeceksin.

0|0
    0|0
    • ah be kızım benim kadar çok sevseydin aşık olsaydın bu kadar rahat koonuşamazdın. bırakıp gidiyorum sana evlenince çok sıkıntı çıkartacak diyorum yüreğim kanıyor hiç bişey düşünemiyorum falan yapamıyorum mecburen böyle çekiyorum.

• Benim böyle bir arkadaşım vardı yolu verdim anlatıyordum anlatıyordum anlamıyordu 4 günlük tanıştırdığım bir erkek dostum vardı saçlarına dokunmalar kahkahalar atmalar dayanamadım her erkekle konuşurdu seviyesizce çünkü çok fazla RAHAT GENİŞ bir insandı artık görüşmüyorum onunla sen ilk önce neden böyle davrandığının sebebini sor sert tepki ver nişanlı bir bayansın dikkat ol de... ailesi nasıl insanlar peki ayrımı anne baba?

0|0
    0|0
    • evet ayrı. neden sordun.

• annesi çok hanımefendi baba olmadığı için biraz diktatör bizimkide aslında namazını kılar orucunu tutar ama giyim konusuna gelince yerişne göre açık giymeyi seviyor falan ya yapma bu ne perhiz bu ne lahana tursuşu diyorum onu allah bilir benim içimi allah biliyor diyor sanırım baba olmayınca başlarında baya baya psikolojide bozulmuş bilemyiroum :(

• taciz derken nasıl bir taciz bu. hiçbi kız tacizi karşılıksız brakmazki

0|0
    0|0
    • facebook unda en yakın komşusu evli bir adam yazmış annen evdemi sonra yok hmm ok falan sonra gel seni gezdireyim biraz vs iltifatlar uçusuyor sen salakmısın adam resmen seni kullanamka istiyor ve sen ne yapıyorsun lan hırt demiyorsun vb tabi bu benedene önce olan bir olay silmeyi unutmuş ben okudum. buna benzer olayalr dizisi nedne bi,şey diyemz adamın bu söyleminden art niyet çıkartmaz mı yaa sorduğumda analdım ama ne deyim falan dedi :(

• neyse ben kaçtım sinirlerim bozuldu teşekkürler cevaplar için.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tabi bu önceki hayatıyla da ilgili genelde böyle davranan insanların karşı cinsle arkadaşlıkları çok olmuştur ama bence sende biraz ağırlığını koymalısın artık ona bu işten gerçekten huzursuz olduğunu belli et sakın taviz verme eğer devam ederse sevgide bir yere kadar yinede sen bilirsin tabi.İlerde eşin olacak insan belkide bu davranışını bence bir an önce bırakmalı yoksa bu iş fazla yürümez gibi geliyor bana ben olsam dayanamam mesela yinede Allah yardımcın olsun ne diyim.

0|0
    0|0
    • valla kardeşim tek sevmediğim tarafı bu herşeyimiz %75-80 uyuyor bir bu konuda anlaşamıyoruz lütfen herşeyi yap giyim konusundada biişey demiyorum biride gelirde giyimine ikkat et drese bile ben cevabını veririm yalnız lütfen bana erkeklerin akrşısında ok gibi dur işte böyle sesiz kalırsan kimseye sesimi çıkartyamam bitiririsin ebni diyorum yok banamısın diyena nalmıyor aslında çok ii birisi değiştiremedik bu huyunu :(

• yarın bir gün karın olacak, yine böyle şeyler olacak. genç yaşında ya katil olacan ya mezara gidecen dikkatli ol gözünü aç mantıklı düşün sevginin de bir ölçüsü var bu yaptığına bile bile ateşe atlamak derim birader

0|0
    0|0
    • aynen atlıyorum yaa her seferinde onu yönlendirmektan doğru olduğunu düşündüğpün şeyeri söylemekten bıktım.bi insan olayları yan yana koyup yaa bunalr yanlış deyip oından uzaklaşamaz mı yaa nedir bu neyin kafasını yaşıyor analamış değilim.

Yükleniyor...