Bilic'in Maç Sonunda ki Röpörtajında Söylediklerini Nasıl Yorumlarsınız ?

Bu Bilic adamın ham maddesi içinde yaşattığı Asi Ruh ile tam bir Beşiktaş'lı. Birçok teknik direktörün maç sonuda söylemek istediği halde yemediği için söyleyemediği şeyi söylemiş helal olsun Markus Merk'e ayarı vermiş resmen. Ramon Motta'nın ilk yarıda ceza sahası içinde kalmasını nasıl yorumladığını Markus Merk'e soran Slaven Bilic, Merk'ten; "bence penaltı için yeterli değildi" cevabını aldıktan sonra, "Fenerbahçe maçındaki pozisyon penaltı, bu değil öyle mi? Hadi oradan, bana yol verin" dedi ve röportajı terk etti. link

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Artık Biliç´te anlamış bu ülkede Fenere hep kıyak yapıldığını ayrıca bu Markus Merk neden bu kadar önemseniyor anlamıyorum bir tane pozisyon oluyor tartışmalı Markus Merk ne derse ülkede o kabul ediliyor gitsin ülkesinde konuşsun.

1|2
    0|0
    • Ülkesinde burada kazandığı parayı kazanamaz haftasonu geliyor çuvalla para alıp gidiyor. Ben bu hafta bazı maçlarda gördüklerimle birçok şeyin ayarlı olduğunu gördüm zaten Beşiktaş olmasa bizim ligi izlemeyi bırakırım o derece.

• Bilerek sarı görür Melo sen rahat ol ayarlar o işi senin düşündüğünü Melo'da düşünüyordur. Alex Fenerbahçe'de oynarken Galatasaray maçlarından önce ya sarı kart cezalısı ya da sakat oluyordu Melo'da yapar öyle birşey. Biz Fernandes'e zamanında yapmadık bir sene hiçbir derbide oynamadı ya sarı kart cezalısıydı ya da kırmızı gösterdiler harbiden Beşiktaş olmasa takip etmeyeceğim bu ligi bu kadar insanların gözünün içine sokulmaz yapılanlar. Galatasaray- Fenerbahçe derbisi seyircisiz oynanmaz hayatta

• TFFnin en büyük düşmanı Galatasaray Yıldırım Demirören Ünal Aysala sürekli göndermelerde bulunuyor geçen sene Şampiyon olduk adam kupamızı vermeye bile gelmedi bu sene Fenerin Şampiyon olmasını istiyorlar ve Fenerinde şu anda çekindiği maçta Arena deplasmanı

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaraylıyım fakat Bilic'in inanılmaz derecede içten ve samimi olduğunu düşünüyorum ülkemize gelen en iyi teknik adamlardan biri kendisi

0|3
    1|2
  • Penaltı istiyosan ceza sahasında faullü pozisyona maruz kalmana gerek yok. Gidiyorsun TFFye ağlıyorsun. Ligden çekilirim sacmalıklarını uyduruyorsun sana beleş penaltı veriyor. Bu kadar basit

0|1
    0|2
  • Hep haksızlık Beşiktaşa.

0|1
    0|1
  • cinconlu olmayana penaltı yok

0|4
    1|4

Erkekler Ne Diyor 10

• Bilic duruşu ve verdiği röportajlarla adamligini her seferinde ortaya koyuyor

2|3
    1|4
  • Bilic sonuna kadar haklı bence buradaki ince detay farklı ;)

0|2
    1|0
    • Amacı Markus üzerinden hakemlere laf sokmaktı zaten direk söylese ceza alacak o da biliyor. Yoksa öyle penaltı olmaz Bilic'te biliyor ama Alper'in pozisyonuna veriliyorsa ona da verilirdi tabi :)

• Aynen öyle :)

• Penaltı verilmesi için kusurlu hareketlerden birinin ceza sahası içinde yapılması yeterlidir (itme,çekme,çelme,tekme vb.) Ama Beşiktaş'ın maçlarında galiba hakemler şu talimatı alıyor :" Beşiktaşlı oyuncular uzak doğu dövüş sporlarından bir harekete maruz kalmazsa penaltı çalmayın." Ulan çok şerefli(!), çok zeki(!) hakem, pozisyon 3-5 metre ilerinde oluyor. Kaldı ki çizgi hakemi diye bir olay da var. Niye bizim penaltımızı vermiyorsun, penaltı için yeterli değil lafının mantığı ne? Adamın penaltı alması için dayak yemesi ya da futbol hayatının bitmesi mi lazım ? belli bir süre sonra saymayı bıraktık , en az bir 15 pozisyonumuz var bence güme giden penaltı olarak. Federasyon Gs'li Fb'li muhabbetine hiç girmiyorum, çünkü danışıklı dövüş sonucunda verilecek kararları biliyorum ...

0|1
    0|0
    • Penaltı pozisyonlarında nasıl desem faul gibi faul olması gerek. Ceza sahası dışında ufak tefek müdehalelere verilen faullerin ceza sahası içinde verilmemesi normal. O pozisyon bence de penaltı değil bılıc'te biliyor ama Alper'in Gençlerbirliği maçındaki pozisyon penaltıysa bu da penaltı. Bir gerçek var ikisi de penaltı değil. Burada Bılıc çakallık yaparak direk hakemlere laf sokmadı ceza almamak için Markus Merk üzerinden hakemlere lafını soktu çokta iyi yaptı. Sonuna kadar arkasındayız.

• Alper'in pozisyonu zaten kıstas değil kardeş, bu tespitin güzel ama atladığın bir konu var. Penaltı sadece ceza sahası içinde kusurlu hareketler yaptığın vakit çalınan bir şey. Yani faul çok sert ya da çok yumuşak ölçüt olamaz. Ceza sahasında dikkatli ol , fiziksel mücadelen sadece şarj düzeyinde kalsın diyor. Az itmiş-çok itmiş,çelme sert-yumuşak,(elle oynamalar dışında) amacı top oynamak-oynamamak,itme sert-yumuşak,çekme sert-yumuşak,tekme atmış-atamamış diye bir olay yok. Penaltı ağır bir +++

• ceza olduğu için sadece ağır hareketlere verilir diye bir kural da yok yazılı olarak. 10 kusurlu hareket ceza sahasında yapılırsa penaltı, bu kadar net. Faul gibi faulden kastın herkesin görebileceği bir pozisyon ise, hakemlerin görmediği alanda her türlü pisliği yapabilir profesyoneller. Ramon'un pozisyonunda rakip oyuncunun topa hiç müdahale etmeyerek Ramon'a çelme takması topla oynama amacına rağmen penaltıdır.

• Penaltı ile uzaktan yakından alakası yok attı kendini. Hatta pozisyonedena sonra Es Es'li oyuncunun eliyle hareketi var kendini atıyor diye niye ses çıkarmadı. Haklı ise çıkarsın penaltı diye. Kendi de biliyor çünkü.

0|4
    1|3
    • Aslan aslan :)

• Bilic'te biliyor penaltı olmadığını orada amaç Markus'a ve onun üzerinden hakemlere laf sokmaktı. Gençlerbirliği maçında Fenerbahçe'ye verilen penaltıya gönderme yaptı. Canlı izledim Bilic'in tarzı değil aslında o da doldu demek ki kasıtlı sordu soruyu Markus'a.

• hahaha iyi koymuş fenerin gayri resmi kanalı ligtv ye :D galatarasaylı biri olarak biliçi çok severim

0|2
    0|0
  • Ben her Beşiktaş maçında Penaltıdan ağlayan insanlar görüyorum

Artık aşın bunları penaltı vermiş vermemiş Önemli olan çakacaksın golleri söke söke alacaksın

Bakın Man.City Wigan maçını büyük takım demeyip avlıyorlar adamları top oynuyorlar

0|2
    0|4
  • Fenerbahçe ile ilgili yorum yapanlar önce kendi başkanlarına baksınlar hakeme düdüğü astıran beşiktaşa gelince evet hakem hatalarından dolayı bıktı artık.

0|1
    0|2
  • yüzde yüz penaltıydı adam sonuna kadar haklı

1|1
    0|5
  • Mottanın iki pozisyonu da penaltı değil. Tabi Fenerbahçe maçını baz alıyorsak çalabilirsin...

0|2
    0|4
    • Bilic'te biliyor penaltı olmadığını orada amaç Markus'a ve onun üzerinden hakemlere laf sokmaktı. Canlı izledim Bilic'in tarzı değil aslında o da doldu demek ki kasıtlı sordu soruyu.

• Ben ne dedim penaltı değil ama Fenerbahçe maçını baz alırsak Bilic haklı penaltı çalmalı ? Bilic'i her takım taraftarı sever. Öyle olmasa gelipde stadımızda onlarca taraftarımız arasında analiz etmek için maçımızı izleyemezdi. Gayet hoş karşılandı her gelişinde.

• Gecen haftada antalya macindada bir penaltisi verilmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...