Ne kadar spor yaparsan bu hale gelirim ?

Böyleyim link / link böyle olmak istiyorum link / link

Haftada 5 gün spor yapiyorum. Her iki günde bir kas ve hergün cardiyo yapiyorum yag yakmak icin. Geriye kalan iki günde sadece karin ekzersizi yapiyorum 30 dkk ve saglikli besleniyorum. Zaman buldukcada yüzmeye gidiyorum.

Sizce nekadar sürer o resimdeki manken gibi olmak?

Güncellemeler:
Evet yüzme sıkılastiri dediler ondan yüzmeyede basladim. Kas yapmak icin circle training yapiyorum her alette 3x15 tekrar ve 30 sn molayla ( 35 dkk sürüyo) pilates yapiyorum 50 dkk, Power plate yapiyorum 20 dkk, cardiyo yapinca 60 dkk yapiyorum ( 10 dkk isinmayi saymiyorum ). Karin ekzersizi icin abdominal kas icin 3x25 , yan kaslar icin her tarafa 3x25 terar yapiyorum.

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• ilk başta o çekimler profesyonel makinalarla ışık açı makyaj vb. ekipmanlar yardımıyla çekilmiş fotograflar onlarla kıyaslama yapman pek doğru olmaz

ikinci olarakta spora yatkınlığın bilinmediğinde ya da beslenme artı aldığın gıda takviesi ( varsa ) programın ağır ya da gereksiz gibi seylerde söyleyemeyiz

üçüncü olarak beslenme çok önemli çünkü ne kadar mekik çekersen karın çalışırsan çalış vucud yag oranını düşüremezsen karın yağlarından kurtulamazsın

dördüncü olarak sanırım kalça ve poponu sıkılaştırıp bacaklarının da sıkılaşmasını istiyorsun. Bunun için en temel hareket

1.Squat ( çömelip Kalkma ) hareketleridir. ilk önce ağırlık kullanmadan ilerleyen zamanlarda ağırlıkla ekleyerek yapabilirsin dikkat edeceğin şey ağırlığınızı topuklarınız ve arka bölgenizde yoğunlaştırarak ve kalçalarınızı sıkılaştırarak, yani yukarı hareketin yarattığı zorlanmayı kalçanızda hissederek başlangıç pozisyonuna dönün zor gelirse sandele oturup kalkabilirsiniz ilk zamanlar. ( 10 tekrar 2 3 set )

2. olarak 90 derece açıyla duvara yaslanıp sanki sandelye ile oturuyormuş gibi yapıp 90 sn durmaya çalışın.

3. link

4. link

5. link

6. link

bunları yapabilriisn

2|0
    0|0
    • Cok tsk ederm, beslenmemde kas olsun diye nasil beslenmeliyim bir bayan icin ?

• 62

• Karbonhidrat alımını azaltıp, 110 -120 gram kadar protein alman lazım o zaman

artı 5 gün çalışma çok fazla bir gün çalışıp bir gün dinlenmen lazım vucut kendini toparlaması için

Erkekler Ne Diyor 13

• Suanki halinde fena degil .Bahsettiğim tempoda calisirsan 1 sene içinde hedefe ulaşabilisin fakat bu birazda senin metabolizmana bagli

1|0
    0|0
  • Şöyle söylemek lazım vucudun iyi ama onların vucutları birazdaha sıkı bunu sıkılaştırma hareketleri yaparak halledebilirsin ve tabi bu sırada yemene dikkat et bide kas yaparken özellikle squat yap göğüslere dikkat et özellikle toplayıcı hareketler yap ne haraketler yaptığını yazsaydın teşke daha iyi yardımcı olabilirdik.

1|0
    0|0
    • süre şöyle sölim 4 aydan aşağı zor

• haklisin tsk ederm yorumun icin

• Rica ederim lafı bile olmaz :) takıldığın herşey icin buradayız :)

• haftanın 7 günü spor yapman doğru değil haftada 2-3 gün hiçbirşey yapmayıp vücudunu dinlendirmen gerekir yoksa kas yorgunluğu oluşur toparlanmaz .

ayrıca o mankenlerle kendinizi kıyaslamayın onlar gibi olmanız zor bence

1|0
    0|0
    • onlar gibi olucam ama kafama taktim, ölsemde yapicam kac sene sürerse sürsün. Hem bide kas yorgunlugu demissiniz ? o nasil oluyor yani hicmi düzelmez öyle olunca?

• Çünkü her gün spor yapmak bedene aşırı yüklenmeye neden oluyor. Bedende stres hormonları gereğinden fazla salgılanıyor, bu da bizi normalden daha hızlı yaşlandırıyor.

Diğer yandan, beden henüz kendisini tamir etmeden tekrar kasları çalıştırmak yorgunluğu artırıyor. Bağışıklık sistemimizi olumsuz etkileyebileceği için hayat kalitemizi bozabiliyor.

• Hmm, tsk ederim yorumun icin, dedigine uyucam, en azindan bir ya da iki gün ara vericem.

• kızım sizin derdiniz ne sıfır beden olacam diye vücudunuzu vitaminlerden eksik bırakıyorsunuz bunun acısını sonra çekersiniz

bence bu haline iyi kız dediğin az etli olacak ya tuttun mu ele bir şey gelecek

1|0
    0|0
    • ya tamamda benim hosuma gitmiyo

• senn boy kaç kilo kaç

• 1.73 62

• bence iyisin ya :/

1|0
    0|1
    • sizi kim eksiledi anlamadim yukardaki arkadasida eksilemis. Ama ben begenmiyorum kendimi sence nkadar sürer ?

• vay namussuzlar ya eksilemişler :) vallahi bilmiyorum ki bilsem öyle yardımcı olmak isterdim de :D

• yinede tsk ederm

• Süpersin arkadaşım devam et |No pride without Pain|

1|0
    0|0
  • Ayni sekilde bir vucud icin 6ay kadar calismaniz lazim.haftada 4 gun calismak iyidir.fazlasi kaslarinin kendini toparlamasini emgeller.antrenman yapmadiginiz gunler yuruyusler yapabilirsiniz.uyku duzeninizin olmasi seker yag gibi besinlerden uzak durmalisin

kalcanizin daha dik ve toplu durmasini istiyorsanizz size birinin antrenman programini gons

derebilirim

0|0
    0|0
    • tamam olur

• Jennifer selter dunyaca unlu birinin antrenman programidir.netten hatuna bakin.

suan telefondayim.pc ye gecince,ilk isim programi yollamak olacak

• O halinle de gayet çekicisin.

1|0
    0|1
    • Kusura bakma seni ben eksilemedim birisi saka yapio galiba. Sence nekadar sürede öyle olurum ?

• ya sen dalgami gecion

• hayır geçmiyorum bu halinle, olmasını istediğin vücut arasında pek fark yok... ciddiyim bu konuda

• Bence vucudun boyle cok iyi

1|0
    0|0
  • ilk resimde de ben pek kötü bir şey göremedim hepsi güzel bence.

1|0
    0|0
  • Hiçbir zaman o manken gibi olamayacaksın.

0|0
    1|0
    • ölsem olucam öyle, senin gibi insanlar beni dahada inatlastiriyor ve mutlu ediyor inan

• duymak istediğin cevap yaza yetişirsin :D

0|0
    0|0
  • baya zaman alır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin genetik yapın önemli 6 ayını da alabilir 1 yılını da

0|0
    0|0
Yükleniyor...