Başta hoşlandığını söyleyen erkek neden başka kızlarla yaşadıklarını anlatmaya başlar?

Bir süredir konuştuğum biri var. İlk başlarda benden hoşlandığını gayet net bir şekilde hissettiriyordu, hatta söyledi sayılır ama ben emin olmak için mesafeli durdum çünkü aslında çapkın biri.

Bir iki haftadır bana barlarda diskolarda tanıştığı kızları anlatmaya başladı. Yüz versem bana detaylı detaylı ne yaptıklarını da anlatacak...

Tersleyince ertesi günü hiçbir şey yokmuş gibi mesaj atıyor.

Amacı ne acaba? Başta ben tersledim diye bir intikam şekli mi bu? Kıskandırmaya mı çalışıyor?

Özellikle erkeklerin cevaplarını bekliyorum...

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Yollumu diye denemiş

0|0
    0|0
    • Tuhaf bir yöntem...

• Oynamana gerek yok atom parcalasan kapasitesi bu kadar olan erkek kavrayamaz emin ol

• Ben oynadığı oyuna yine de anlam veremedim ama neyse :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Barlarda diskolarda tanıştığı kızlarla anlık heveslerini gideren birinden ne kadar aşık olması beklenir orası meçhul tabi yineden sen bilirsin fakat bence hayır gelmez gibi tabi nasıl biri olduğunu bilmeden yargılamakta olmaz ama öyle bir insan senide kendi çıkarları için kullanabilir belkide sıradaki hedefi sensin dikkatli ol hemen yelkenleri koy verme :)

0|0
    0|0
  • seni yakından görünce vaz geçmiştir senden

0|0
    0|0
    • Yakından görünce derken?

• Haha :D Yakından da uzaktan gördü beni konuşmaya başlamadan :) Ayrıca soğmuş olsa hiç konuşmaz bence, sonuçta zorlamıyorum konuşmak için...

• sen onu iyicene anlayasın diye, bende öyleyimdir

0|0
    0|0
    • Sanırım bir çok erkek öyle çünkü bu bana ilk defa olmuyor. Ama neden anlatırsınız? Neyi iyice anlayayım?

• 2 ay falan oluyor. Dikkat çekmeye çalıştığını zannetmiyorum çünkü zaten çok sevilen biri arkadaşları arasında. Akşamları çıkar eğlenir, gidip evde tek başında oturan biri değil.

Bakıyor, kontrol da ediyor ne yaptığımı falan. Akşamları eve geç gelmemi istemiyor, içki içmemi istemiyor kendi yaptığı şeyler olduğu halde.

• hmm anlaşıldı çevre yapmaya çalışıyor. biraz KIZ'cı bir arkadaş sanırsam o zaman =) sürekli kovalama peşinde bigün işime yarar hesabı. ya da çok iyi niyetli =P

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...